Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

EVO 8 v STi - עיניין של מחיר ותפיסה.

turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 7369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שמיצובישי (כלמוטור) שמרה את עיניין מחיר ה EVO 8, כסוד שמור במיוחד

חשפה אותו ומסתכם ב 280,000 ש"ח, נמסר לי אישית כי נרכשו שלושה אקזמפלרים, והן יעלו בקרוב (מאוד) לכבישי ישראל.

מכונית מבחן? אממממ... זה בבירור,ואם תהיה כזו, אשתדל לנהוג ולחוות דעה.

ובכן בו ברגע כי תעלה זו על כבישי א"י, יקום לתחיה "קרב הטיטנים" בין כלמוטור ליפנאוטו, או במילים פשוטות STI/EVO 8, למרות כי הקרב החל מרגע השמע גונג השמועות על יבוא אפשרי של הEVO 8 לישראל בו ביום שה EVO 8 קיבלה תקינה אירופית.

ה STi - כבשה לה מעריצים רבים בעולם ,ואחת כמה וכמה כאן בישראל, בה היא בודדה בצמרת, והגיע עד לכדי מועדון (נושא הדגל), והפכה כאחת לחלומם של ילדי הטיפש עשרה, הבדידות בצמרת כמכונית רפליקה (ראלי) לכביש, מסגמנט של "משוגעים לדבר", איננה עוד בודדה ולה כאמור נוספה לאחר עשור שנים, אתם קולטים עשור שנים, לקח לכלמוטור, להבין כי יש להם קלף (מכובד)ביד,

ולא עשו מאומה ליבאו עד לימים אלו, ואל תספרו לי תקינה אירופית ובולשיט דומה כי לדגמי הEVO 6/7 , היתה תקינה אירופית.

יש שיעדיפו לדידם את האימפרזה STI, מבחינת ביצועים (תאוצות), אך אינני מאמין (אולי כן) כי ישנם אשר רוכשים את ה STI, אך ורק לתאוצות רמזור או במילים פשוטות דראג רייסינג, היא כמו חברתה הEVO 8, מכוניות בעלות שילדה

והנעה, היודעת להתנהג ולרקוד למופת ,יש לומר מורה לריקוד, בתנאי שסיימת את הקורס הנכון ובציון גבוהה.ולא לשכוח ניסיון, הרבה (מאוד) ניסיון, וללמוד את הרכב על בוריו, ולא לחשוב כי הנך יודע טוב יותר ,הפתעות יכולות להיות נעימות, אך מאידך הפתעות אחרות עלולות להיגמר באסון.

עיניין של תפיסה- כן יש שיעדיפו את הSTI, ויש את הEVO 8, לשכנע אחד את השני יכול להיות מעניין זה לעיתים גובל בעיניין של תפיסה ומחנות, קיצוני יותר EVO 8- קיצוני "קצת" פחות STI.

דבר הירחונים - רוב ירחוני הרכב בעולם, הכתירו את הEVO 8 , בעימות מול אסתי , כשידה של הEVO 8 יצאה כשידה על העליונה כן כן מדובר בדגמים קיצוניים שאינם מיובאים כדוגמת FQ300/330/MR , לא נתקלתי עדיין במבחן המאמת את הדגם הספציפי המיובא ארצה מול אסתי, כנראה שמבחן זה יעשה על ידי, בו ברגע שאשים את ידיי על ה EVO 8. לא צריכה להיות בעיה לארגן STI

לעימות.

המחיר - של שתיהן שערורייתי במיוחד.

בכבוד רב

turbo

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מבין מה הפואנטה. כן, יש STI. כן, יש Evo. הנושא נטחן בכל מגזין בעולם (ובכל מקום בו נתקלתי בהשוואה, ניצחה האיבו). כן, 280K זה הרבה כסף, אבל מחיר מאוד הוגן לעומת ב.מ.וו סדרה 3 למשל (רק לשם השוואה, ולא שאני משווה ;-)).

:roll:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווה מכל אספקט שתסתכל עליו.

הביצועים שנותנת ה STI לעומת ה EVO שתיובא לארץ הרבה יותר גבוההים מכל בחינה שהיא, לכן מה שלוקחים עליו כסף כאן הוא על השם הגדול שה EVO רכשה בתקופה האחרונה עקב פרסומים רבים ורוחות שעשו סביב נושא היבוא הקרב ובא של הרכב הנ"ל.

מה שקורה כאן , מוכרים רכב ספורט ברמת גימור אולי הכי נמוכה שיש לעומת רכב ספורט ברמה הכי גבוהה שיש...

איפה התחרות ? אני ממש לא יודע, כל בן אדם שפוי בדעתו יקנה את ה STI ולא את ה EVO.

מי שכן עושה זאת יעשה זאת למען הייחוד של הרכב בתקופה זו. פרט לכך אני צופה כישלון דיי גדול ל EVO בארצינו ולו בגלל המחיר ובגלל הגירסא החלשה שהחליטו להביא לארץ.

חבל פשוט שהורסים מותג באמת טוב ורכב עוד יותר טוב, את זה כמובן נוכל להגיד בעוד מספר שנים אבל אני כבר מצפה שזה יקרה עקב המחיר הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהייתי לוקח את האיבו, ולא את הSTI. האיבו מחצה את הSTI בכל השוואה, בכל מקום. סיבה מספקת לתמחר אותה ב10 אחוז יותר.

אני לא מבין אם בדברייך התכוונת שהSTI היא רכב עם רמת גימור גבוהה, או רכב ברמה גבוהה. האיבו - מבחינת ביצועים, ואני לא מדבר על תאוצות - בוודאי טובה מהSTI, והSTI גם ככה לא בדיוק מפנקת את הנהג, אז למה לא ללכת עד הסוף...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הEVO בחבילה הנוכחית נותנת ביצועים יותר נחותים מאשר ה STI.

ה EVO שנבדקה היתה בדר"כ בגירסא היותר חזקה, ויותר חזקה ז"א לא רק הספק ו 0-100 גם המתלים וכו' מכויילים אחרת ושונים ומוקשחים.

* הנה עכשיו אנחנו מדברים ואני רואה את הפרסומת למיצובישי, משעשע :).

בכל אופן , ה STI תיהיה טובה במבחנים מול הדגם של ה EVO הנ"ל. וזה למה אני אומר שה STI יותר טובה.

לא רק שבמבחנים בחו"ל היתה התחרות צמודה מאוד בין השניים , אל תשכח שהדגם שבחנו מול האימפרזה היה בדר"כ המקביל מבחינת הכוח. אז עכשיו נותנים את הדגם הפשוט יחסית של ה EVO ועוד רוצים יותר כסף.

אני לא אומר שמי שיקנה לא יאהב את הרכב, אני טוען שהרכב נמחר בתג מחיר מוגזם ומנופח ללא הצדקה, וה STI עדיפה במחיר זה. וזה מה שיגרום לכשלון הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווה מכל אספקט שתסתכל עליו.

הביצועים שנותנת ה STI לעומת ה EVO שתיובא לארץ הרבה יותר גבוההים מכל בחינה שהיא, לכן מה שלוקחים עליו כסף כאן הוא על השם הגדול שה EVO רכשה בתקופה האחרונה עקב פרסומים רבים ורוחות שעשו סביב נושא היבוא הקרב ובא של הרכב הנ"ל.

מה שקורה כאן , מוכרים רכב ספורט ברמת גימור אולי הכי נמוכה שיש לעומת רכב ספורט ברמה הכי גבוהה שיש...

איפה התחרות ? אני ממש לא יודע, כל בן אדם שפוי בדעתו יקנה את ה STI ולא את ה EVO.

מי שכן עושה זאת יעשה זאת למען הייחוד של הרכב בתקופה זו. פרט לכך אני צופה כישלון דיי גדול ל EVO בארצינו ולו בגלל המחיר ובגלל הגירסא החלשה שהחליטו להביא לארץ.

חבל פשוט שהורסים מותג באמת טוב ורכב עוד יותר טוב, את זה כמובן נוכל להגיד בעוד מספר שנים אבל אני כבר מצפה שזה יקרה עקב המחיר הנ"ל.

ישנו הפרט הקטן הזה.....שכמו שלאסתי יש קיט פרודרייב, גם לאיבו "החלשה" יש דברים דומים,שאני בטוח יגיעו אם לא על ידי היבואן,אז באופן פרטי.

(265 כ"ס זה כבר לא בסטנדרטים שלכם כנראה) ובכלל העליונות כאן לא מתבטאת בכוח

היא לא מתבטאת בזה בכלל למעשה ברשותי מגאזין בו מושוות האיבו הסטנדרטית (280

כמדומני בגלל החוק היפני) לאסתי בעלת קיט פרודרייב המשפר את המומנט ומעלה את כ"ס למעבר ל 300,כן היא גברה על האיבו באלפיות שניה כמעט בכול התאוצות,היא שוקלת 30 קילו פחות,ועדיין מבחינת הנאה מנהיגה ..האיבו סיפקה יותר ריגושים וזמני מסלול טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהמוניטין של הSTi וקודמותיה בישראל נבנה במשך 10 שנים... כשהיא הייתה לבד בצמרת. כל טירון בשיווק יאמר שיש פה קלף רציני לסובארו...

השאלה היא - מה יהיו תוצאות ההשוואה ביניהם על בסיס הדגם שמגיע לארץ ולא על בסיס השוואות מחו"ל שמדברות על דגמים יותר חזקים... - כמו שנכתב בהודעה.

לי אישית יש תחושה שהSTi תקח.. אבל! זו רק תחושה... :)

שיהיה בכיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם עקב הגעת המתחרה תהיה תחרות מבחינת המחירים... :yum:

כמו שאני מכיר את היבואנים בארץ בדרך כלל הלקוח בא במקום ה2 (אם לא ה3) והכיס במקום ה-1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשר שנים, זהו פרק זמן משמעותי, ללמידה, ניסיון/ מוניטין, של טיפולים

בסובארו WRX/STI, המוסכים המטפלים באלה, אחדים מיקצועיים במיוחד.

למדו את הרכב. תקלות וכו'....ואכן היבואן יפנאוטו הראו קרן אור ביחס ללקוחותיה, זה סימן טוב, היבואן מודע ויותר לתרבות המוטורית הספציפית ביחס למוצר אותו הוא מייבא המכונה "אימפרזה", הרי ברוב המיקרים שאתה אומר "אימפרזה" ישר אתה מקשר ל STI/WRX, וידעו לנווט אותו ובאו במיקרים מסויימים לקראת הלקוחות, נכון יותר לומר לקראת חברי מועדון STI הנפלא

תרבות מוטורית בריאה כבר אמרתי?

ובכן 10 שנים הוכיחו את עצמן. שירות רבותיי שירות.

מיצובישי תצטרך להדביק את הפער (העצום), כן לשלוח לקורסים, את הבאים במגע עם העולה החדשה, לימודים, תקלות , וכו'... וחשוב לא פחות היחס ללקוחות ששילמו ממיטב כספם, סכום לא מבוטל של 280,000 ש"ח בעבור מכונית (שעדיין) לא הוכיחה את עצמה בארץ, לא גבירותיי ורבותיי, לא כוונתי

לביצועים, וכו' אלא לתקלות/ שירות .

מצמץ בנוגע למחירים

מיצובישי EVO 8 - מחיר 280,000 ש"ח.

סובארו אימפרזה STi- מחיר 260,000 ש"ח.

הפרש של 20,000 ש"ח משמעותיים ללא ספק.

אמרתי כבר תפיסה?

בכבוד רב

turbo

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשר שנים, זהו פרק זמן משמעותי, ללמידה, ניסיון/ מוניטין, של טיפולים

בסובארו WRX/STI, המוסכים המטפלים באלה, אחדים מיקצועיים במיוחד.

למדו את הרכב. תקלות וכו'....ואכן היבואן יפנאוטו הראו קרן אור ביחס ללקוחותיה, זה סימן טוב, היבואן מודע ויותר לתרבות המוטורית הספציפית ביחס למוצר אותו הוא מייבא המכונה "אימפרזה", הרי ברוב המיקרים שאתה אומר "אימפרזה" ישר אתה מקשר ל STI/WRX, וידעו לנווט אותו ובאו במיקרים מסויימים לקראת הלקוחות, נכון יותר לומר לקראת חברי מועדון STI הנפלא

תרבות מוטורית בריאה כבר אמרתי?

ובכן 10 שנים הוכיחו את עצמן. שירות רבותיי שירות.

מיצובישי תצטרך להדביק את הפער (העצום), כן לשלוח לקורסים, את הבאים במגע עם העולה החדשה, לימודים, תקלות , וכו'... וחשוב לא פחות היחס ללקוחות ששילמו ממיטב כספם, סכום לא מבוטל של 280,000 ש"ח בעבור מכונית (שעדיין) לא הוכיחה את עצמה בארץ, לא גבירותיי ורבותיי, לא כוונתי

לביצועים, וכו' אלא לתקלות/ שירות .

בכבוד רב

turbo

מסכים בהחלט. אין ספק שעניין הניסיון והשרות ישפיע רבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו את התחרות בין שני המכוניות אשר נימצאות באותה קטגוריה בידיוק.

לדעתי עם השנים ועם המשך הייבוא הסדיר של שני המכוניות.

מחיר שניהם יופחת בהרבה עקב התחרות ל - כ'ס/$

אז בכל מקרה... הצטרפות האיבו לציי הרכב של ישראל רק עוזר לנו.

*אני מדבר על טווח של כמה שנים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון טורבו יקר, יש מצב שתענה/תכתוב משהו בפורום, בשפה של בני אנוש בישראל?

או שכל תגובה שלך תהיה מנוסחת כאילו תקוע לך עיתון EVO (או אוטו), במקום בו לא זורחת השמש?

בשיעמום רב.

רועי.

פרוקטולוג.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...