Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

הבעיה עם שוגון היא שפורסם שהיא תמשיך לעונה שניה ושלישית.

הם ימציאו תסריט שבטוח שיהיה קלישאתי ופחות טוב מהעונה הראשונה שמבוססת על הספר, כדי לסחוט את הלימון עד הסוף.

חבל שהגרידיות התאגידית תהרוס את הזיכרון מהסדרה המעולה הזאת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 31.5.2024 בשעה 19:52, Mech Morphix כתב:

חכו שתגלו את plex

אני לא מאמין שעדיין יש אנשים שמשתמשים ב DiskOnKey וכד' בשביל להעביר קבצים למחשב שמחובר בHDMI לטלויזיה כמו בשנות ה..לא יודע איזה כבר..

לפני המון זמן פרסמתי פה מדריך קצר להתקנת PLEX ואם אתם לא משתמשים בו אתם פושעים. כל מה שדרוש הוא מחשב אחד בבית וטלויזיה חכמה\סטרימר ששניהם מחוברים לאותה הרשת הביתית.

אסגנן מטה את ההודעה שכתבתי בעבר בנושא:

זה פשוט מאוד - Plex על המחשב ו Plex על הטלויזיה החכמה (או סטרימר טוב).

1. מתקינים PLEX על המחשב, מייצרים חשבון, מגדירים בו את התיקיות הרלוונטיות שיש על המחשב (סרטים, סדרות וכו').

2. מתקינים את האפליקציה של PLEX על הטלויזיה\סטרימר ומתחברים עם אותו החשבון.

Plex יודע לעשות הכל לבד, מארגן לך "Netflix" פרטי משלך (הכל אוטומטי - פוסטרים, כתוביות, פסי קול, תקצירים, דירוגים, אופציה לקידוד מקומי ועוד מלא), אתה רק תוריד תוכן וזרוק אותו בתיקייה הנכונה במחשב. 

ב5 דקות אני מוריד סרט של 8Gb, אין בכלל עניין של מאמץ. שלא לדבר על סדרות כאשר כל פרק הוא סביב ה4Gb.. מגיע הביתה, שם הורדה, מתקלח וכבר יושב לראות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי, מכשירים שחיברתי בכבל HDMI נתנו איכות תמונה פחות טובה מצפיה דרך התקן שמחובר ישירות באמצעות USB  לטלוויזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, bobi כתב:

מהנסיון שלי, מכשירים שחיברתי בכבל HDMI נתנו איכות תמונה פחות טובה מצפיה דרך התקן שמחובר ישירות באמצעות USB  לטלוויזיה.

לא מבין מה אתה אומר פה. עברו הימים שמחברים לפטופים או DiskOnKey לטלויזיה.

היום המקסימום הוא לחבר סטרימר טוב או להשתמש באפליקציות על מע' ההפעלה של הטלויזיה החכמה עצמה.

אני משתמש בסטרימר Chromecast with google TV שמחובר לחשמל ול HDMI בטלויזיה. אני מקבל את כל היכולות של הסטרימר ושל הטלויזיה, 4K HDR וגם Dolbi Atmos ישירות ל SoundBar שלי שתומך בכך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, bobi כתב:

הבעיה עם שוגון היא שפורסם שהיא תמשיך לעונה שניה ושלישית.

הם ימציאו תסריט שבטוח שיהיה קלישאתי ופחות טוב מהעונה הראשונה שמבוססת על הספר, כדי לסחוט את הלימון עד הסוף.

חבל שהגרידיות התאגידית תהרוס את הזיכרון מהסדרה המעולה הזאת.

זו דרך אחת (צינית) להסתכל על זה. 

אני קפצתי מאושר למשמע הבשורה, לקחו צוות שעובדתית הצליח לעבד סיפור מאוד מורכב לטלוויזיה ברמה מופתית, מה שדרש מהם לעשות מחקר די משוגע, ונתנו לו חופש יצירתי להמשיך את הסיפור. 

בניגוד למשחקי הכס, העונה הראשונה של שוגון סגורה וככזו לא חושב שעונה רודפת פחות טובה תשחית את הסיפור. או שננצח ע"י המשך ראוי, או שלא. מי שלוקח את ההימור זה אדם אחר, לנו הצופים יש רק מה להרוויח. 

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...