Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 או פג'ו 308?

dbbd
שימו לב! השרשור הזה בן 5109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש לך משפחה (ילדים+עגלות\תיקים) או נסיעות מרובות, תיקח את 308.

היא גדולה יותר, נוחה יותר .

אם אתה נוסע לבד, צריך להחנות את הרכב בת"א, לא מחפש פינוק צרפתי (גם מבחינת המושבים, גם מרחב פנים, גם בידוד רעשים),

אתה לא 2 מטר גובה - קח את מזדה 2. היא זריזה, קלה לתמרון, חמודה מבחוץ.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחד קטן, משדר תחושה זולה במיוחד בעיצוב הפנים שלו ולהבנתי נוסע נחמד. השני גדול, משדר תחושה יוקרתית ואיכותית במיוחד בעיצוב הפנים שלו ולהבנתי נוסע נחמד. אני בכל הכבוד לא מבין התלבטות מהסוג שאתה מתאר, במיוחד שכל היתרונות ה"נחשבים" של המזדה, כמו אמינות וסחירות אינם רלבנטיים ברכב ליסינג. לכן אם מקום חנייה מאוד מצומצם אינו ראשון בשיקוליך, הרי המזדה לא ממש מענינת כאלטרנטיבה לפז'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 שנים "נהניתי" מפינוק צרפתי בשם מגאן - חוץ מתא מטען גדול וכח זו הייתה רק צרה.

6 חדשים אחרונים נהניתי מהמאזדה 2 - מהזריזות, קלות החניה, אבל אני מודה שהרגשתי כל מהמורה בכביש

ושהיה לי קצת צפוף בברכיים (לנהג)

האם ה308 לא תרגיש לי כמו עגלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עגלה או לא תלוי בנהג,

פז'ו 308, רכב יפה, ואין פה בכלל השוואה למזדה 2 שכן ניתן להשוות בין ה - 308 למזדה 3.

אם אתה שואל אותי לא הייתי קונה מכונית צרפתית, כן אני אולי פרימיטיבי אבל לי אישית לא היה מזל אם פז'ו או רנו.

מזדה 3 זה אחלה בחירה אך אם רק בין הפז'ו למזדה 2 , אז פז'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עגלה או לא תלוי בנהג,

לא מסכים בכלל, עגלה זה רכב עם מנוע חלש מדי יחסית למשקל. רכב שלא מסוגל לזנק ברמזור, רכב שמאיט בקסטל אפילו אחרי שהוריד הילוך.

זה שנהג בן 80 לא קורא לפוקוס למשל עגלה, לא אומר שזאת מכונית ולא עגלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים בכלל, עגלה זה רכב עם מנוע חלש מדי יחסית למשקל. רכב שלא מסוגל לזנק ברמזור, רכב שמאיט בקסטל אפילו אחרי שהוריד הילוך.

זה שנהג בן 80 לא קורא לפוקוס למשל עגלה, לא אומר שזאת מכונית ולא עגלה

זה נכון אבל הרכבים עליהם הוא מדבר חדשים, ואין להם שום בעיה לזנק ברמזור או להאט בקסטל ולכן כתבתי מה שכתבתי.

לדוגמא אני נסעתי על Audi A3 T ואז על Ibiza Turbo חדשה ועכשיו יש לאוטו מהשכרה I10 האוטו מזנק נהדר ברמזורים ועולה אחלה עליות, אבל זה עגלה! מבין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

הפיג'ו 308 ממש לא עגלה. יש לה מנוע 1.6 פרי שיתוף פעולה עם ב.אם.וו. והרכב מאיץ טוב מאוד, מרגיש זריז ומהנה לנהיגה.

יחד עם זאת, הגיר הינו גיר 4 הילוכים מיושן.

בבחירה בין פיג'ו לבין מזדה 2- בפרט כאשר מדובר ברכב ליסינג- קח את הפיג'ו ואני בטוח שאתה תהנה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של מזדה 2 דינמיק אני יכול לומר לך שזה רכב מעולה, אבל אם הבחירה היא בינה לבין 308 בליסינג, קח את ה 308 בלי להסס.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...