Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת טלפון ליסינג

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 5134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני צריך לבחור אחד משלושת הטלפונים הבאים מהעבודה:

sony erricson YARI

sony erricson 707T

Nokia 6730

מהשוואה שעשיתי ושאלות לסוכנת מכירות/שירות תיקונים (אין לה אינטרס - אמרתי לה שזה מכשיר שאקבל מהעבודה) הבנתי כי ה-YARI הוא למעשה גרסה חדשה יותר של ה-707T ובאופן כללי אף אחד מהמכשירים אינו סובל מאמינות לקוייה במיוחד (אם כי היא הסתייגה ואמרה שה-YARI נמכר רק חודשיים באורנג').

לכן ההתלבטות היא בעיקר בין ה-YARI לנוקיה.

מה היתרונות וחסרונות של כל אחד מהם?

אגב, מתוך ההשוואה אני רואה שלשניהם יש GPS - האם הוא מובנה ואוכל להשתמש בתוכנה חיצונית או שחובה עלי להשתמש באורנג' עבור הניווט?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נתונים יבשים, נראה שהנוקיה עדיף.

מה הדרישות שלך מהמכשיר?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום (קרוב ל-4 שנים) שאני עם מוטורולה V3 שמספק את כל צרכיי, כך שהדרישות שלי די נמוכות.

סוללה חשובה כמובן, אך הנתונים על הנייר די דומים (בעיקר יארי והנוקיה).

לפעמים כשהשתעממתי הצטערתי שאין לי WI-FI או משחקים: אבל לכל ה-3 אין WI-FI ובמשחקים הבנתי כי דווקא הסוני-אריקסון עדיף.

באתר כתוב כי ליארי ולנוקיה יש GPS - האם זהו GPS פנימי או שחובה רשת סלולרית?

על אילו פרמטרים הסתכלת שעל פיהן הנוקיה עדיף?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות סנכרון מול אאוטלוק, אפש' התקנת מסנג'ר, ICQ ותוכנת GPS של אורנג' (אני לא יודע אם ב-YARI יש תוכנת ניווט עם מפה של ישראל).

עד כמה שידוע לי, גם היו יותר תוכנות זמינות עבור מע"ה S40 של נוקיה, מאשר ל-SE. יכול להיות המצב היום השתנה.

לגבי GPS - זהו A-GPS שנעזר ברשת סלולארית לקביעת מיקום.

ניסיון אין לי עם אף אחד מהמכשירים הנ"ל.

עד היום (קרוב ל-4 שנים) שאני עם מוטורולה V3 שמספק את כל צרכיי, כך שהדרישות שלי די נמוכות.

אל תמעיט בערכו של V3. היה לי מוטורולה V3XX (צאצא של V3 עם תמיכה ברשת דור 3.5, כרטיס זיכרון, ומסך גדול יותר) במשך שנה וחצי, והתקלה היחידה שלו הייתה שכפתור ה-OK התפרק מהמקום שלו.

הסיבות שהחלפתי אותו בנוקיה 5800, הן שהייתי צריך מכשיר עם מסך גדול ו-GPS.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה GPS של אורנג'? באתר של אורנג' כתוב של-YARI יש GPS, זה לא אומר שהוא גם יעבוד תחת אורנג'?

אבדוק אילו תוכנות יש עבור כל אחד מהמכשירים - יש תוכנות מעניינות שכדאי לבדוק?

אני בכלל לא מזלזל ב-V3 - עבד היטב במשך תקופה ארוכה, עד שלפני כמה זמן נפל לי פעם אחת יותר מידי - חצי מכשיר הוחלף במסגרת האחריות ובחינם.

כנראה שעכשיו הוא יעבור לשכון במגירה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...