Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ככה לא מחלצים ג'יפ מבוץ ;)

asaf.m
שימו לב! השרשור הזה בן 5169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הבעיה בחילוץ?

הרכב יצא מהבוץ. זה מה שהם ניסו לעשות, לא?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעם שהתחפרתי עם האמר(!!!) בפודרה עד הדלת. (איך ולמה זה כבר סיפור אחר).

הגיע הנגד עם RIO לחלץ אותי ואחרי שהוא "הסביר" לי כמה אני מטומטם ושאני חרא של נהג, לאן הוא מחבר את החבל גרירה?

למגן חזירים!

הסברתי לו שזה טעות, אבל הרי אני זה שהתחפרתי, אז בבירור אינני מבין כלום בנושא. הוא טען שאם יחבר את החבל לווי הגרירה הוא יקרע :shock:

מיותר לציין שהוא תלש לי את המגן חזירים ורק אז הוא הבין שאולי באמת כדאי לחבר את החבל לווים.

בקיצור, בכל חילוץ בשטח כדאי לקחת את הזמן, לתחנן הכל ולא למהר כדי להמנע מנזק מיותר.

I :inlove: MY Mitsubishi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מהחילוץ!

תסתכל על הטנדר שגורר אותו :shock:

לשמוע את המנוע ולגרגר יחד איתו...

מה הם חשבו לעצמם?!?! אפילו אני הייתי מצליח להוציא אותו בצורה יותר טובה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מארה"ב קנה ג'ימי כזה ב700 דולר... הם עולים כמו חרא, ולכן מתייחסים אליהם כמו חרא.

חוצמזה שהמחלצים (האמריקאים) סתומים, ומי שניסה לנהוג בבוץ הזה עוד יותר דפוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם מתפלאים, פעם ראשונה שאתם רואים RED NECKS בפעולה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי שניסה לנהוג בבוץ הזה עוד יותר דפוק.

עם כל התגובות של טיפשים וכאלה אפשר להסכים.

אבל כל הכיף בשטח זה האתגרים אחרת אפשר לסוע על הכביש....

והטנדר שמושך אותו זה Z71 עם מנוע המי , דגם לא נפוץ אבל הוא לא כזה מוצלח בשטח כמו שזה נראה.

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקח העיקרי הוא כאשר גלגל אחד או שניים שוקעים בתוך קרקע בוצית או חולית ספוגה במים יש להשתמש בכננת בעיקר או

בבול עץ תחת הכבל המושך כדי ליצור אפקט הרמה לפני המשיכה ,אורך הרצועה קצר ככל האפשר

הגלגל הקדמי ימני שקע למצב שנוצר ואקום עקב התאמת הבוץ מסביב לגלגל ,יש לשחרר את הואקום בתחילה

אגב הטנדר הוא דודג' מנוע קמינס (מזכיר ריו משהו) ועל כן מומנט המשיכה גבוה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מארה"ב קנה ג'ימי כזה ב700 דולר... הם עולים כמו חרא, ולכן מתייחסים אליהם כמו חרא.

חוצמזה שהמחלצים (האמריקאים) סתומים, ומי שניסה לנהוג בבוץ הזה עוד יותר דפוק.

באמת ג'ימי עולה 700 דולר?

אבל כמה עולה הצ'ירוקי שבבוץ? : )

מכירים את המשפט "דברים שרואים מכאן לא רואים משם" , בבוץ ובחילוצים יש הרבה מקרים שאתה במצב לחץ כזה או אחר

קריאת שטח לא נכונה יכולה להוביל לשקיע רצינית מאוד, לפני שאתם זורקים הערות לאוויר כדי שתחשבו קצת.

לגבי החילוץ, אין ספק שנעשתה כאן טעות ובמקרה כמו זה היה צורך בעוד רכב שיעזור בחילוץ, לא היו חסרים שם כאלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...