Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מסתכלים על מישהו שעבר טסט רביעי ומעלה?

omerRN
שימו לב! השרשור הזה בן 5341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שאתה עובר את גיל 18 ומתגייס זה כבר לא מעניין אף אחד כי יש לאנשים דאגות אחרות.

כרגע זו שיחת היום כי זה הדבר הכי מעניין בחיים מבחינתכם.

+1.

אייל סיכם את זה בצורה הכי טובה, זה ממש לא מעניין אחרי ובזמן הצבא אם עברת שני או שלישי...

נ.ב.

מה שמעניין זה שבהודעה זו אני הופך להיות, תחזיקו חזק, נהג נמרץ ! (שלוש קסדות).

זה מה שחשוב באמת ולא איזה טסט עברת!

:mm_yeah:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את השאלה שנשאלה בכותרת.

הרי ברשיון נהיגה לא רשום מספר הטסטים, כך שאפילו השוטר שנותן דו"ח לא יכול להסתכל בצורה כלשהי על הנהג.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בטופס ירוק רשום לך מספר הטסטים שעברת, השאלה שהוא שאל נראה לי יותר לכיוון החברתי.

ועוד עצה שלי שדווקא מאד עזרה ובזכותה עברתי טסט ראשון - קחו הכל באיזי כמו שנאמר פה כאילו זה שיעור

אל תכניסו את עצמכם לסרט כי אם תכניסו לא תפסיקו לעשות טעויות, וזה לא טעות של חוסר ידע אלא טעויות מלחץ.

תראו לטסטר\ית (במקרה שלי בחורה) שיש לכם ביטחון (לא מופרז!) ותהיו שלמים עם כל החלטה שלקחתם.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו.

לבוחנים יש גם נטייה לקחת למקומות מסובכים. בזמני לפני 15 שנה, היתה מצוקה של טסטרים.

בפ"ת היו חסרים המון והביאו טסטרים מתל אביב שלא כ"כ הכירו את פ"ת אז הם לקחו נבחני נהיגה לבני ברק שאותה הכירו יותר טוב. שם כידוע, ממש "אסור" להיבחן לנהיגה כיוון שקורים שם דברים שלא קורים במקומות אחרים. כגון טיילת באמצע הכביש של אנשים עם הגב לתנועה, רכבים שיוצאים לך מסמטאות לא קשורות והולכי רגל שבאופן כללי סומכים על השגחה עליונה והעובדה שבעיה שלך כנהג שהוא עכשיו רוצה לחצות כביש.

למזלי אני לא עשיתי שם טסט.

אצלי אני הייתי מוכן לטסט. השליטה שלי ברכב הייתה מוחלטת (לנהיגה רגועה כמובן).

בטסט הראשון הבוחן לקח אותי למקום בו מעולם לא הייתי, ושם הגענו למקום מוזר כמותו לא ראיתי עד אז.

נסעתי בנתיב מסוים והגענו למעיין צומת T כאשר אני זה שנוסע של הדרך הראשית ולא פונה ימינה או שמאלה.

משום מה לי היה שלט מתן זכות קדימה והרכבים שבאים מהעיקול (לא ממש פנית 90 מעלות)הם אלה שיש להם זכות קדימה.

הדבר גרם לי לבלבול כיוון שהייתי מורגל שזה בד"כ הפוך.

האטתי את הרכב אבל לא ממש האטה כמו שאמורה להיות והיה לי שדה ראיה מלא וראיתי ששום רכב לא מגיע ונכנסתי לצומת.

הבוחן בלם אותי בטירוף והייתי בטוח שיצעק עלי, אבל הוא היה רגוע ואמר שהתפרצתי לצומת. ידעתי שאין לי מה להתווכח ורק הסברתי שהסיטואציה הייתה מבלבלת.

כמובן שנכשלתי בטסט הזה ואני דווקא מצדיק אותו למרות שמאד התאכזבתי. הייתי צריך פשוט לפעול לפי החוק ולציית ציות מלא לשלט למרות שהיה זה מצב שהיה עבורי הזוי ביותר !

הטסט שעברתי היה הטסט השני בו דווקא הייתי בטוח ב100% שנכשלתי ואולי זה מה שעזר לי דווקא.

בטח אתם נורא במתח ורוצים לדעת מה קרה, אז מקרה שהיה כך היה:

היה זה בוקר של קיץ חורפי. הציפורים צייצו והאוויר היה נקי. דבר לא הכין אותי לבאות... טוב, סתם סתם...:lol:

היה לי בוחן מבוגר יחסית שלא חייך והיה נראה לא מרוצה באופן כללי מכלום.

הוא היה מאלה של "ישר" "ימינה" "תחנה פה"...

למזלי הרב (כך חשבתי) הוא לקח אותי שלא במודע לרחובות בהם אני מתגורר ממש.

ירדתי רחוב מסויים (היבנר לכיוון הנשיאים) והיינו לקראת "עצור" בצומת. משאית שפרקה סחורה בדיוק חסמה לי את הנתיב במרחק של כ 50 מטר מהצומת.(היום יש כיכר) מיד אותתי שאני עובר לנתיב נגדי ויצאתי ל"עקיפה". עם חזרתי לנתיב הנכון, מתוך התרגשות שהנה - הופ תוך שניה אני ודאי אטעה ויקרה משהו (הייתי מאד נרגש) קרה מקרה ולחצתי על הגז במקום על הברקס, קלטתי את הטעות ומיד בלמתי.

הרכב טולטל בפראות והטסטר עף אחורה וקדימה, הרכב השתנק ולחיצה על המצמד מצידי פתרה את הבעיה. לצומת הגעתי כמובן בעצירה מוחלטת. לא עברתי על החוק.

תגובתו לא איחרה לבוא:

מה קרה לך?!?! השתגעת ?! מה אני צעקתי עליך? הפחדתי אותך !? מה'תעושה!?!?!??!?!

תמשיך ליסועעעעע וסע כמו בנ'אדם!!!!

כן, הוא פשוט צעק עלי :oops::cry:.

טוב, המשכתי לנסוע גלשתי במורד הרחוב ושם המתין לי שלט לפנייה ימינה בלבד שידעתי עליו מראש.

עצרתי כי גם היה עצור ופניתי. את הרכב כאמור הכרתי מצויין (מזדה 323 מודל 93 או 94).

במעלה הרחוב(הנשיאים), טנדר סטייל היילקס עושה חניה ברוורס. כידוע החלק הקדמי של הרכב יוצא החוצה בעת ביצוע החניה.

אני שהכרתי טוב את הרכב והייתי בטוח לחלוטין שאין שום בעיה, המשכתי בנסיעה של 50 קמ"ש כאילו כלום וחלפתי ליד הרכב

כאילו הוא לא היה שם בכלל כמו שכל נהג אחר היה עושה. (פרט לזקנות שלא רואות את החלון הקדמי בכלל)

אפילו לא חשבתי שיש בעיה בכלל !

אתה השתגעעעעת ?! מה זההההההההה ?!?!? יכולת להתנגש באוטווווווו איך אתה נוהההההג ?!?!?!!?

נורא נבהלתי. חשתי כמו הייתי בחדר חקירות מטולטל אנה ואנה ונסטר על פניי לפרקים.

טוב, הייתי בטוח שכבר אין לי שום סיכוי. הנה. נכשלתי שוב! ונמאס לי כבר. יאללה אני ממשיך לנהוג כאילו כלום ולא אכפת לי יותר.

מגיעים לצומת "הכפרייה" למי שמכיר בפ"ת וממשיכים לכיוון כפר מעש.

בזמנו היה זה נתיב מצ'וקמק ורעוע ביותר.

מתקרבים לצומת, ואני בטוח שהוא יורה לי לפנות ימינה לכיוון גני תקווה כי בד"כ אף אחד לא נכנס לכפר מעש אם אין לו מעש שם.

(למעט קיצור דרך בוצית שלא שייכת לטסט) טוב. מאחר והוא לא אומר לי לפנות ימינה כמו שהוא אמור, הרי אי אפשר לומר לנהג

תפנה כאן בדיוק בפניה, הנחתי שנוסעים ישר. והנה, במרחק של כ8 מטרים מהצומת הוא פונה אלי :

"אההה תפנה פה תפנה פה" בזווית עיני ראיתי את רגלו הימנית נשלחת לכיוון דוושת הבלם.

במחשבה של שבריר שניה הסברתי לעצמי שאין סיכוי שאני נותן לו לבלום אותי !!!

מיד שלחתי מהר ובהחלטיות את רגלי הימנית לדוושת הבלם, את רגלי השמאלית לדוושת המצמד, את ידי הימנית לבורר ההילוכים

והורדתי להילוך שני, נתתי גז הרמתי קלאץ' והנה אנו אחרי הפניה. כל זה תהליך של כ 5 שניות.

כשכולי ציפייה לראות על מה יצעק עלי עכשיו פונה אלי הבוחן ואומר:

"יפה". כן כן, שימו לב שהפעם לא הדגשתי את דבריו.

הוא אמר זאת ברוגע כמו אבן נגולה מעל ליבו.

או הוווו... הנה, הראיתי לו מה זה ! אני שולט פה בעניינים ואף אחד לא יגיד לי מה לעשות ואיך.

בהמשך הדרך קצת אחרי העיקול שמאלה, אמר לי לעצור בשטח העפר ליד מה שהיה פעם המשתלות לצורך החלפה עם הנבחן הבא.

ברור לי שהוכחת שליטתי ברכב בעצם הראתה לו שאת הפדיחה הראשונה עשיתי בגלל התרגשות, ואת תקרית הטנדר שחנה

ביצעתי כי זה היה בעצם בכלל לא תקרית אלא משום שליטתי ברכב ובגבולותיו וביטחוני בנהיגה.

הנבחן שאחרי בהחלט עזר לי לעבור.

(כן הבוחן בדק איך אני יוצא מרכב ואם אני חוגר חגורה מאחור... היה ממש פדנט)

טוב, נוסעים חזרה. כביש המשתלות עיקול ימינה לכיוון כפר מעש.

כל תלמיד נהיגה יודע שיש להיצמד לימין.

הוא לקח את זה רחוק מאד. בהחלט ייתכן שהוא היה מבועת לחלוטין אחרי הצעקות שאני חטפתי ורף הלחץ שלו עלה לשמיים.

במהלך הנסיעה אני רואה איך הרכב מתקרב למדרכה ואני אומר לעצמי - אוי ואבוי מה הוא עושהההה - טראח !

עלינו על המדרכה:lol:. הזוי לחלוטין.

זה כבר היה יותר מידי לאדון מדון, והוא צ-ר-ח עליו.

"דרסת ילדה קטנה !!!!!!!!!"

התפלאתי שהוא נתן לו להמשיך לנהוג.

אחרי זה הגענו לרחוב חד סטרי (אזור רחוב ה93) והיה עלינו לפנות שמאלה לנתיב דו סטרי.

הנבחן פשוט סתם את כל הצומת כי לא החליט אם עליו להיצמד לימין מהנתיב בו פונה או להיצמד לימין בנתיב אליו פונה

אז הוא בצורה מקורית נצמד לכל הנתיבים שהיו פנויים. הבוחן מתוך ייאוש "מה אתה עושה ???!!! סתמת את כל

הצומממממת!!!"

אני כבר לא זוכר מה היה אחרי זה. אני חושב שפשוט הגענו בלי דרמות למרכז הרישוי בגיסין.

היה לי ברור שהוא לא עבר (עלה על מדרכה במהירות 50) מאד ריחמתי עליו.

מספר שעות אחרי זה המורה שלי בישר לי ש... ע-ב-ר-ת-י !!!! הייתי המום.

בדיעבד באמת הוכחתי לו שאני יודע מה אני עושה, אבל נוראות הנהיגה של הנבחן השני ודאי גימדה את כל מה שהיה לא מוצלח מבחינתי והוציאה אותי נהג מקצועי ליד נהיגת המכוניות מתנגשות שהבחור הצעיר עשה.

אז אולי כדאי להיבחן כאשר ברכב יושב איזה לחוץ שיהיה יותר גרוע ממך. זה ודאי לא יזיק לך !

אני חושב...:wink:

מקווה שנהנתם מהסיפור !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג אחד נוסע בכיכר המדינה, עושה סיבוב ונעצר ליד שוטר, "איך נהגתי?" הוא שואל את השוטר. "בסדר" עונה לו השוטר.

האיש עושה עוד סיבוב, חוזר לשוטר "ועכשיו?" , "בסדר גמור" אומר השוטר. ככה איזה 10 סיבובים, בסוף מתעצבן השוטר ושואל אותו "תגיד, מה נסגר איתך?", עונה האיש "תגיד לי אתה אדוני השוטר, אם אני נוהג כל-כך בסדר למה לא מעבירים אותי טסט?"

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל גיל ומוקדי העניין שלו.

מהר מאוד שאלת "איזה טסט עברת?" תתחלף בשאלות אחרות.

סיכום- למי אכפת?

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי אכפת? אני עברתי טסט רביעי, רוב חבריי טסט ראשון ועליי סומכים הכי הרבה בכביש,כי אני נהג טוב

דוד

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...