Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נפרשו כבר מצלמות המהירות הדיגיטליות?

CamaroRS69
שימו לב! השרשור הזה בן 5334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ToMeR: לפי היצרן, זיהוי באיזה נתיב נמצא הרכב נעשה ע"י פסים אלקטרומגנטיים שמותקנים לרוחב הכביש.

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 167
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עברתי במקום השבוע:

בהתקרבות למצלמות ולנטיין שתק.

ברגע שעברתי אותן קיבלתי התראה ונדלקה נורית לי KA.

האם זו מצלמה החדשה??????

להזכירכם - כיוונתי את הוולנטיין לתדר אירופאי....

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תלך אחורה בשרשור הזה תוכל לראות שבאירופה מצלמות כאלו כן מקרינות תדרים - לכן לא ממש ברור מה קורה עם המצלמות האלו כאן.

אלא אם כן היו עדכונים מאז שלא ראיתי.........

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אסטרטגיה חדשה למלחמה המצלמות ובשיטת האכיפה בכלל.

אם רק נצליח כולנו, כול עם ישראל במשך חודש לא לעבור את המהירות המותרת מדינת ישראל תצעק שהיא הצליחה להילחם בתאונות הדרכים.

מה שיקרה בפועל הוא שהמדינה תפסיק להרוויח מאות מיליונים שזה כול מטרתה על דוחות מהירות, ומספר תאונות הדרכים ירד באחוזים בודדים.

בעקבות כך מדינת ישראל תסיר את כול המצלמות כדי שנחזור לנהוג במהירות, ושוב תחזור לחלוב עוד כספים מאזרחיה בשיטות שונות ומשונות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפגנות ברמה של האופנוענים - יכול להזיז דברים לדעתי.

הבעיה שאנשים אדישים, עד שלא פוגעים להם בכיס הם לא מתעוררים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש שיטות הפגנה שהולכות לצד ההפוך אבל היא דורשת לעבור קצת סבל גם.

אני זוכר שביוון למשל כל פעם שרצו לחוקק חוק חדש לאופנוענים (לנסוע עם קסדה למשל) הם פשוט התעלמו לגמרי מהחוק, נתפסו מלא אופנוענים, כולם ביקשו להישפט, מערכת המשפט קרסה, והחליטו לוותר על החוק.

אז אני אומר תעשו אותו דבר, אם כולם יעברו את המהירות המותרת (לא חייבים בהרבה אפילו) וכולם בלי יוצא מן הכלל יבקשו להישפט ואנשים גם יקבלו שלילות מה שישבית משק וגם מערכת בתי המשפט תקרוס לאט לאט אז יבינו שאי אפשר להמשיך ככה.

אבל הסיכוי שבאמת כל הנהגים יתגייסו למאבק הזה בצורה כזאת הוא קלוש ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Krishi: כפי שאני מכיר את ארצנו הקטנה,בטח פשוט יבטלו את האופציה לבקשה להישפט ויתנו ישירות קנס מוגדל והחרמת רכב לאיזה חודשיים,שלושה ללא אפשרות להישפט, מכיוון שלא מדובר בשלילה או שתצתרך להמתין כמה שנים טובות למשפט.:?

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים יודע למה אבל ישבתי וקראתי את כל השירשור הזה.(כנראה ממש משעמם לי בעבודה)

על מקרה, פתרון למצלמות המהירות(או יותר נכון אגרה) לא נראה באופק, ku מצפצף נון סטופ והgps מחרטט וכו'.

הגעתי למסקנה, אם זה באמת יעבוד ובפועל אנשים יקבלו דוחות מהירות נון סטופ על נסיעה ב130 בכביש מהיר ריק ב1 בלילה- הפתרון היחידי יהיה לקחת איזולירבן שחור, ולהפוך כל 6 ו3 ל8 וכל 1 ל7.

שיתפוצצו, שיתחילו לחפש אותי עם כל ה300 מצלמות שלהם.

אם יעצור אותי שוטר, נשחק אותה סתום ונגיד שמישהו הדביק לי את זה, אם זה שוטר של מתנ"א זה שווה את ההורדה מהכביש.

אני אוריד את האיזולירבן אעשה טסט ואעלה לכביש בחזרה - עדיך על קנס של 750 שקל כל חודש וחצי.

עריכה:

השלב הבא אחרי בריחת המוחות - בריחת הנהגים.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שזה גובל בפלילים. בכל מקרה המוחות שעדיין לא ברחו ימצאו לזה פתרון. למיטב ידיעתי יהיה כאן משולש קדוש: ולנטיין, גלאי מבוסס GPS ומשבש (M27 או פרו פארק, מאלה שמוגדרים חיישני חנייה). רק שילוב של שלושתם מבטיח הגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף אנשים יתחילו לנסוע עם לוחיות שלא שלהם או בלי לוחיות בכלל ויגידו "יהיה מה שיהיה, זה כבר עדיף על לשלם על הלוחית שלי."

עזוב, נראה לי אני אקנה איזה r600 עם לוחית מקופלת ואחייך למצלמות מהירות.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני נופל עם אופנוע במהירות שלא הייתי נוסע בה עם הרכב אז סביר להניח שהביטוח לא יועיל פה.

בכל מקרה אלא הם רק דיבורי סרק, היה לי אופנוע, מכרתי אותו ואני שלם עם ההחלטה.

עריכה:

ד"א אתה צודק, היום כבר אי אפשר לברוח מהעושק של המדינה שלנו.

לא משנה מה תעשה תמצא את עצמך נותן לה אלפים בשנה.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה עם בסיסי הנתונים ל-GPS היא שבכל מקום שאי פעם עצרה ניידת ובכל מקום ששתלו דחליל הם מצפצפים.

ואפרופו, בתוכנת WAZE שהיו לי ממנה ציפיות גבוהות המצב דומה כי כל טמבל שחושב שראה ניידת מכניס אתראות למערכת.

מהר מאד אתה מתחיל להתעלם כי זה מצפצף בלי הפסקה.

לקבוצה המדוברת יש קובץ חדש הכולל אך ורק מצלמות קבועות. הקובץ הזה בתוספת וולנטיין אמור לעשות את העבודה

צריך להרוס אותן וזהו. :evil:

אם לא שמת לב-יש למצלמות חיישני זעזועים ומצלמות שעובדות אונליין. לפיכך-הריסת המצלמה החדשה לא מועילה לאחר הצילום. היא רק תקפיץ אליך את הניידת הקרובה.

כמו שנוהג לומר אחד המומחים בתחום- "סעו בזהירות ובכחמה"

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...