Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר מתפרק ברנו קליאו 96 \ בעיה במזגן

zlzl
שימו לב! השרשור הזה בן 5379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי אביב,

אני שואל שוב כדי להיות בטוח, האם מצבר חדש שמחובר לרכב (בו יש זליגה של 85mA) יכול להתפרק טוב שבוע (לאחר הנעה בכבלים האוטו נוסע ומאז לא קרה לי שוב שהאוטו לא מניע)?

פשוט נראה לי מוזר שפתאום מספר ימים אחרי התיקון במזגן המצבר הישן (בן חצי שנה) התחיל לגמגם.

כתבתי לך קודם לכן שצריכת זרם של 85 מילי למשך שבוע ימים עלולה להוריד את מתח הקטבים מתחת ל-12 וולט גם אם המצבר חדש ולכן לא תוכל להניע את הרכב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי מרק,

אתה צודק, היום בדקתי מתח לאחר שהרכב לא נסע 4 ימים וקיבלתי 11.9V (קיבלתי אותו דבר בעומס ובריקם כאשר המינוס מנותק), אכן הרכב הניע בצורה קשה יותר מלפני כמה ימים.

אני מתכוון לנסוע עם הרכב כל 3 ימים על מנת לטעון את המצבר. השאלה היא אם למצבר לא נגרם נזק קבוע מכך שהוא לא נטען למשך מספר ימים.

לגבי שאלתי השניה, אביב או כל חבר אחר,

אשמח לקבל המלצה על מוסך באזור נתניה שיבצע תיקון רציני יותר למזגן של הקליאו.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבר שמתח הקטבים שלו לא נשמר באופן קבוע על 12.7 וולט (מצבר לא טעון ב-100 אחוז) גורם לקיצור אורך חיי המצבר.

בכמה יתקצרו חיי המצבר ? אין לי תשובה

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מפותח השרשור כי לשם זה אנחנו כאן-

צריכת הזרם שציינת הינה תקינה לחלוטין. עם זאת יתכן שלאחר שבוע-שבועיים המצבר יתפרק לרמה לא בריאה או רמה שיהיה קשה להניע. (קח בחשבון שלאחר דריכת האזעקה יתכן והצריכה משתנה + הפריקה העצמית של המצבר).

אם אתה מעוניין להגיע לאיזור פ"ת ישנו חשמלאי רכב אמין והוגן בשם יצחק וייס (שהוא גם חבר בפורום). תוכל למצוא אותו ע"י חיפוש בפורום או בדפי זהב.

כמו כן אם תבצע חיפוש בתוך שרשור ההמלצות על בעלי המקצוע בפורום אוף טופיק תוכל למצוא מקומות נוספים שאולי יתאימו לך. אני אישית אני לא נוהג להמליץ על בעלי מקצוע שאין לי היכרות אישית איתם.

אני חושב שכדאי שמישהו רציני יבצע בדיקה כללית לכל הסיפור הזה אצלך. אם הבעיה נוצרה לאחר התעסקות במערכת החשמל סביר שיש קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק אין צורך להפוך את זה להתנצחות אינסופית, מה גם שזה לא ממש מעניין את פותח השרשור. אני מעביר את הדיון הזה לשרשור נפרד:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=279235

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...