Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסיון עם ביודיזל

moshe-b3
שימו לב! השרשור הזה בן 5599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהנסיון שלי - עד 10%, תלוי באיכות הביודיזל וגם יכול להיות חסכון מסוים - תלוי במצב המנוע.

אם ביודיזל עולה 4.3 (אני מכרתי ביותר) ויש תוספת עד 10%, נגיד 43 אגורות, אז מדובר על 4.73. כמה עולה סולר היום?

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז נכון למחיר הסולר היום מבחינה כספית אין הבדל משמעותי במחיר כי אתה אומר שהרכב יצרוך בערך

10% יותר בביודיזל שמחירו 4.3

מצד שני, המכלולים במנוע ובמערכת הזרקה נהנים מניקוי ומשמנוניות (lubricity) משופרת (העדר הגופרית מהסולר כפי שהיה בעבר מזמין שימוש בתוסף שמנוני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שתדלקתי שילמתי 4.77 לליטר בתדלוק עצמי במזומן

וזה איפה?

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4.79 ש"ח לליטר סולר (בכרטיס אשראי) בתחנת "דור" ברח' שונצינו בתל-אביב. ויש גם עיתון מתנה...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתוני צריכת הדלק של הרכב משתנים במעבר מסולר לביודיזל?

אם לדוגמא הרכב שלי צורך ליטר ל-17 ק"מ בממוצע, האם הנתון

הזה ישתנה?

ב L200 שלי לא מרגיש שינויי כלל. חבר שלי עם יסוזו 97 התלונן שיש ירידה ואז החלפנו פילטר והוא טוען שזה זהה לסולר:-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה שי,

דיברתי איתם והמחיר הוא 4.3 ש"ח לליטר כולל מע"מ והובלה לירושלים, מחיר מעולה בהתחשב שאני משלם היום 5 שקל לליטר.

עשיתי הזמנה והיא תגיע מחר, אני יעדכן אתכם על שינויים בהתנהגות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניתן לתדלק ביודיזל וסולר לסירוגין או לא?

עד כמה גדלה תדירות החלפת פילטר סולר בזמן שימוש בביודיזל לעומת סולר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה במרכז אפשר לתדלק את הרכב עם הביודיזל? יש תחנות דלק מסודרות או שאני חייב לעשות הזמנה+הובלה?

ומה הסיכוי שהביודיזל יעשה נזק למנוע או למשאבת סולר עקב מעבר פתאומי מסולר רגיל?

איוון

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק למשאבת הסולר אינו תלוי בצורת המעבר לB100 אלא בדגם המשאבה, ישנם דגמים שאינם מתאימים והגומיות הפנימיות פשוט יתפרקו.

אין בעיה לתדלק לסירוגין.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...