Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צריך מרשם רופא בשביל...

BOGO
שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחת הבעיות עם חוקן היא שהגוף מתרגל ליציאות בעזרת חוקן ואז יש לך בעיה.

מומלץ לא להשתמש בזה על בסיס קבוע.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא סגרנו שבפורום אתה קורא לי, בפשטות, שמר ?

אני לא קורא לך, אתה מופיע ללא הזמנה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים,

נקנתה הערכה בבית מרחקת...בקרוב השימוש

נו? מה קורה?

אי אפשר לפתוח כזה דיון מחורבן בלי לדווח תוצאות.

:shock2:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יפה לצחוק על בעיות של אחרים. אל תהייו חארות.

רק חסר פה תגובה של זה עם החתימה נוסח:

"כשאתה עונה "חרא" לשאלה מה שלומך, חשוב מה הוא "חרא" לאחד הסובל מעצירות"

עריכה:

http://www.carsforum.co.il/vb/member.php?u=72642

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו, זה היה מיותר מה שכתבתי כאן.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום לכולם,

סוף סוך אני יכול לספר על התוצאות....

הטיפול בחוקן בוצע לא בגלל בעיות של יציאות , את הבדיקה אני החלטתי לעשות בגלל סוג של סקרנות לאחר דיון עם אנשים מתחום הרפואה שהם קרובי משפחה

חלקם אמרו שהחוקן לא יעזור/יעזור בדברים הבאים : שיפור יציאות בשירותים,הרזיה,ניקיון הגוף והרגשה עצמית טובה יותר.

לכן הוחלט לבדוק.

הניסיון הראשון לא היה טוב בגלל שנעשה על בטן מלאה אחרי לאפה אצל "השמן" ומה שקרה זה שאחרי שממלאים את הבטן בעזרת החוקן במים רצויי להמתין כ 10-15 דק ואז לעשות את הצרכים,אבל מאחר והבטן הייתה מפוצצת התהליך שאמור היה להתרחש אחרי 10-15 דק קרה אחרי 2 דק ולכן לא נתן שום תוצאות.

אחרי מספר ימים ניגשים לניסיון שני אחרי מספר מקומות שקראתי בהם הסברים וכו והתייעצתי עם אדם נוסף מתחום הרפואה המליצו לעשות חוקן על בטן ריקה .

את הארוחה האחרונה אכלתי ב 18.00 וביום שלמחרת הסתפקתי בקפה סיגריה ויוגורט.

ניגשים לניסיון השני שוב בערב אחרי העבודה .

ממלאים את הבטן בעזרת המכשיר ב 2 ליטר מים ומתחילים להמתין....לאחר כ 3 דק מתחילים להרגיש התנפחות בבטן וכאבים קלים כל לחץ באזור הפופיק.

לאחר מספר דקות נוסף הכאב גובר ונהיה קשה לעמוד מחשש שכל הנוזלים שבגוף יפרצו החוצה באופן לא רצוני נשכבים על הצד ומשתדלים כמה שפחות לנשום כי כל נשימה גורמת ללחץ נוסף על הבטן , בנתיים הבטן מתחילה לעשות כל מיני רעשים.

אני מבין שהזמן שאני עוד יכול להחזיק את הנוזלים בבטן הולך ונגמר, אני קם בעדינות מחשש לפריצה של הנוזלים החוצה מחוץ לשירותים ונכנס לשירותים.

ילדים עד גיל 18/חולים במחלות לב/אנשים בעליי נשמה עדינה ממולץ להפסיק לקרוא כאן!!!

מתיישבים על האסלה וללא שום רגע או אזהרה מוקדמת מתחיל תהליך של "הבריאה" קולות רעשים וריחות שלא היו ולא נבראו עדיין.

לפי דעתי באותו רגע אפילו אלוהים החליט להסתובב לצד ולסגור את האף.

והתהליך המשיך מספר דקות הכלל 3 פעמים הורדת מים באסלה וספריי ריח שנגמר לפי דעתי ב דקה הראשונה.

*התוצאות = הרגשת קלילות כמו אחרי יום צום יום כיפור,לא הורגש שיפור בפעולת מערכת העיכול,הרגשה כללית בסדר,בבוקר למחרת עולים על המשקל ורואים שהמשקל ירד ב 1.2 קילו.

לסיום:אני לא יודע אם להמליץ או לא כל אחד שיחליט לבד,

אני לא חושב שאפשר להתמכר לזה,טוב לעשות פעם בכמה זמן לצורך ניקיון פנימי טוב יותר של הגוף ולהרגשת קלילות .

חשוב חשוב חשוב!!!! לנקות טוב את אזור השירותים אחרי זה כי בחיים לא תאמינו איפו תגלו את שאריות הטיפול.

בתאבון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) תענוג לקרוא על הפרוייקט אבל חסרות תמונות בשביל לקבל תחושה יותר ריאלית של כל התהליך.:-D

2) אתה לא אמור לחכות 15 דקות, המעי הגס שלך יתפוצץ! אתה אמור לחכות כמה שאתה יכול ואז לשחרר.

3) הייתי באמצע אכילת קורנפלקס עם שוקו, וזה הולך עכשיו לפח, אז תודה רבה :evil::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש מחרבן והולך לספר לפורום שלם על חוויותיו.

לא באמת התכוונו שתספר לנו מה היה. :bigcry:

זה היה סוג של "דאחקה".

צחוקים. על חשבונך. :snipersmi

אין, אין יותר נמוך מזה. :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין, אין יותר נמוך מזה. :brickwall:

דווקא יש.

הייתי באמצע אכילת קורנפלקס עם שוקו, וזה הולך עכשיו לפח, אז תודה רבה :evil::lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהירות! שימוש תכוף מידי בחוקן וחומרים משלשלים יכולים לגרום לירידה בתפקוד הטבעי של מערכת העיכול ולגרום בסופו של תהליך לעצירות כרונית ותלות במכשירים מעיין אלו.

ממליץ להשתמש בהוראת רופא בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתוצאות יותר טובות פעם הבאה נסה למלא את החוקן בנוזל פלאשינג למנוע מתוצרת BG.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...