Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת חלפים לBX TZS 92

yairw
שימו לב! השרשור הזה בן 5586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

TZS זו אכן TRS (לא יודע מה קרה להם במפעל, כנראה שהם חשבו שצריך לרענן את השם לקראת שנות ה 90 העליזות)

יש שוני ויזואלי במיקום פילטר האויר ושינויים מינוריים אחרים (אבולוציה:roll:)

מעבר לזה - אותו הרכב משנת 86.

ה TZI אמורה להיות חד נקודתית כמו ה 306 ואני חושב שהיא היתה רק בשנה האחרונה ליבוא - 92.

הבאת לי חשק (שעובר אחרי כמה שעות) לשפץ את ה GTI המסכנה שלי שיושבת כבר שנה בחניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שביצעתי חיפוש בפורום במשך כמה ימים לפני שפתחתי נושא ומעבר לכמה מודעות מכירה ישנות וצרות מוכרות של BX לא מצאתי את הקישור שהוספת, אז תודה על ההפנייה.

בכל מקרה, כבר הייתי בעלים של BX GTI 89, כך שאני יודע מה הולך לעבור עליי, רק הפעם אני מתכוון לעשות את הרוב לבד.

עדיף מאשר לתרום את הכסף לבעל מוסך מסויים בת"א (המממ...) ששחט אותי ואת הBX הקודמת שלי.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפול בהם זהה - ב GTI יש פחות עם מה להתעסק (הזרקת דלק) ומשנת 91 מערכת ההזרקה והמנוע שונו.

כמובן שב 89 מדובר במנוע 1600 ומ91 ב 1900.

החשק עובר כי אין זמן וחסרים מזומנים אבל האוטו הזה ישאר אצלי לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאם אינני טועה ה89 שלי במקור היתה GTI 1.9 רק שהבעלים הקודם שלה (יד 14 אני חושב) שכח לסגור השמן...

אי לכך קניתי את האוטו עם 1.6 של פ'גו 405....

מדברים על באסה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה TZI אמורה להיות חד נקודתית כמו ה 306 ואני חושב שהיא היתה רק בשנה האחרונה ליבוא - 92.

יובאו גם כמה בודדות מאוד בשנת 93' (או שנמכרו לאחר ששכבו הרבה זמן בבונדד, בכל מקרה, הן 93' ברשיון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

לאחר כ30 טלפונים לחנויות חלקי חילוף שונות, כולל אלו אשר הוזכרו והומלצו כאן, כולל מוסכים מורשים - הגעתי למסקנה שלהשיג מכסה למפלג שלי לא הולך להיות קל...

גם כאשר אני מוצא באינטרנט לאחר חיפושים נרחבים, מכסה למפלג שכתוב שהוא נועד לרכב שלי, מאותו הדגם ואותו היצרן, בתמונה חסר לו את ה"אוזניים" של הברגים שמחברים את המכסה למפלג - תמיד מופיע רק מכסה בתמונות.

מישהו יודע על מקום שמחזיק בוודאות מכסה אשר יתאים לי, או אתר אשר מתמחה בחלקים של סיטרואן?

בתודה מראש

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה במוסך העוסק הרבה בתיקוני BX, "המוסך של גבי" שברח' החרושת 17 (ליד מאפיית ודש, בחצר למטה) א.ת מורשה רמת השרון, טל' 03-5409736 ודבר עם גבי או עם בנו ארבל.

בהצלחה ובברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה גם כאן, הם מאוד אדיבים ושולחים לארץ בשמחה, ויש להם כמה מכסים ל-BX.

https://secure.gsfcarparts.com/shop/

נסה גם אצל ארמנד קגל מפלגים.

קח בחשבון שלמפלגים שונים יש עקומות הצתה שונות, ככה שגם מפלג שיתאים פיזית עלול לגרום למנוע לא לעבוד כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה,

ארמנד קגל מפלגים - אין לו ( נופנפתי במהירות ברגע שאמרתי BX )האמת שמצאתי את האתר GSF-CAR PARTS כבר לפני כמה ימים אבל יש 6 אופציות של מכסי מפלגים.

מה הכי יתאים לי מהמבחר באתר?

וכמובן תודה רבה לכם על העזרה, אני לקראת יאוש בנושא

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...