Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות,ינואר- מרץ 2009

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא עדיין שם?!?!?:shock: לא קיוויתי אפילו... אני לא במצב לקחת עכשיו לשמירה רכב משנות ה-90 לצערי, אחרת כבר מזמן הייתי מנסה...:?

לא ידעתי שהוא משנות ה-90, חשבתי יותר לכיוון סוף 70 - תחילת 80. הבעלים לא רוצה למכור?

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 495
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא ניסיתי עדיין, בדיוק בגלל זה, שאין לי כרגע מה לעשות איתו... הדגם קיים משנות ה-70, אבל האוטו הספציפי הזה מסוף 80' -תחילת ה-90'.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון טרנספורטרים משנות ה- 80 מחיפה:

שדרות ההגנה- ליד מוזיאון חיל היום ( לכיוון קרית אליעזר ):

2 טרנספורטר לבנות עומדות ממש קרוב לכביש, האחת שנת 81 עם ג'נטים מדהימים שיושבים עלייה בול והשנייה עומדת בצד ללא מספרים

מרכז הכרמל, רחוב שדרות הנשיא 55 ( איפה שיש מגרש חנייה שדרכו אפשר להגיע לרחוב יפה נוף ):

טרנספורטר כחולה שנת 81 זרוקה שם קרוב לחצי שנה

הרכב במצב חיצוני טוב, אך בלי פנסים אחוריים- מישהו כבר "לקח" אותם

חבל

:cry:

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתעקש... השם דיפנדר הוא רק משנת 92. לפני כן הדגמים נקראו בפשטות "לנדרובר 127", "לנדרובר 110" ו"לנדרובר 90" בהתאמה. עם הכרזת השם דיפנדר הם הפכו ל "דיפנדר 130", "דיפנדר 110" ו"דיפנדר 90". ולפי התמונה הרכב הוא לפני 92.

אסף.

אאל"ט גם אחרי 92 השם דיפנדר הוא לגירסה האזרחית בלבד.

לגבי צנזורה , זה כבר לא סוד שיש כאלה בצה"ל , זה כבר פורסם אפילו ע"י הצבא , רק תשאירו את המיקום והשיוך היחידתי חסוי.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ירושלמיות

אופל מנטה ליד כיכר החתולות

והרכב השני נצפה בתלפיות ליד אולמי יאיר...מישהו יודע איזה רכב זה?

ליד הרכב מתלפיות יש רכב בשלבי פחחות שנראה כמה כרמן גיאה (לא הצלחתי לצלם)

24122009.jpg

20012009.jpg

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מזהה נכון את המקום , הכראמן שלא רואים בתמונה של תלפיות הופיעה בעבר בשירשור.

היא במצב קשה עם הרבה פחחות וריתוכים חובבניים.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צבע המנטה? היא נראת במצב נסיעה? נראה לי כמו המנטה של אהרון (חשבתי שהיא מושבתת).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם הראשונה שראיתי כזה כלי הייתה בקליפ של TEARS FOR FEARS משנת 1984

Everybody Wants To Rule The World

דרך אגב בסירטון - האם יש למישהו מושג איזה רכב זה ? (הפתוח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין טרנספורטרים שנות ה80 ידוע לי שבנתניה, הותיקה ביותר שנוסעת יום יום היא ברחוב הגליל אצל איזה מבוגר, מודל 82

ביהודה הלוי יש את מודל 55 צהובה, ברמת אפרים מודל 84 יש איזה 2 שהיו במצב נסיעה. ויש עוד...

HYUNDAI GETS 1400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...