Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות,ינואר- מרץ 2009

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 495
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ניצפתה באזור המרכז

עדי, של המשקל של ה פיאט 600 המונית הצהובה תוכל להפוך את הפיאט 500 שלך לכבאית: סולם קטן וצ'קלקה אדומה והכבאית מוכנה לנסיעה...

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במושב עין יהב שבדרום - גוף מושלם של רום כרמל, עומדת בלי גלגלים - אבל נראה ששאר החלקים שם.

עקב מזג האוויר נראה שהיא השתמרה פלאים.

בסמוך לשם - ליד מושב עידן - ג'אסטי 4X4 שלוש דלתות [בדקתי - הרכב אכן 4X4, יש ציריות לגלגלים האחוריים] עומדת, גם היא במצב לא רע בכלל [מקורית לגמרי]

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא מתייאש..

אם מישהו ראה או נתקל במקרה בפיאט 127 שנת ייצור 1981 2 דלתות צבע כחול אשמח לשמוע.

רכב כזה בדיוק היה שייך לאמא שלי משנת 1981 (יד 1) עד שנת 1993

מספר רישוי לא ידוע

אבל אם מישהו נתקל ברכב שעונה לתאור (ולא שהיו כל כך הרבה כחולים לפי מה שידוע לי) אשמח לשמוע.

תודה מראש

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחובות

ב.מ.וו 2002 (פנסים מלבנים מאחור ולא עגולים) חונה מתחת לבניין מגורים. השער של החניה מכוסה צמחיה ומהרחוב כמעט בלתי אפשרי להבחין ברכב. זה נראה כאילו הרכב לא זז הרבה זמן. כתובת מדוייקת תינתן בפרטי למעוניינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא מתייאש..

אם מישהו ראה או נתקל במקרה בפיאט 127 שנת ייצור 1981 2 דלתות צבע כחול אשמח לשמוע.

רכב כזה בדיוק היה שייך לאמא שלי משנת 1981 (יד 1) עד שנת 1993

מספר רישוי לא ידוע

אבל אם מישהו נתקל ברכב שעונה לתאור (ולא שהיו כל כך הרבה כחולים לפי מה שידוע לי) אשמח לשמוע.

תודה מראש

מה עם שלך, הצלחת להניע אותו אז?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגיע רפי לין האיש והאגדה ופירק את הסטרטר שישלח לשיפוץ ביום ראשון.

על פי הערכה ראשונית הפחחות הרבה יותר קשה ממה שחשבתי והמחיר יגיע לעשרות אלפי שקלים ומכיוון שהוצאה כזאת גדולה על..,י לאחר הטסט (אם בכלל לאור הרקבונות והחלודה הרכב יעבור טסט) אשקול מה הלאה.

מה עם שלך, הצלחת להניע אותו אז?:roll:

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפושית למכירה שראיתי.

DSC02767.JPG

DSC02768.JPG

DSC02769.JPG

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת גן Opel Commodore נראה שלא נסעה הרבה זמן, מאוד שמורה.

מוכר לי ,

אני חושב שחנתה הרבה שנים בקרית ביאליק .

גם שם לא היתה בתנועה זמן רב .

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...