Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות,ינואר- מרץ 2009

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הזה הגה הגה ימני במקור עומד בגן הילדים ברח' הקטן והחמוד הזה למעלה מארבעים שנה, כילד שיחקתי בו המון... פרט לכך אין בו שום חלק חיוני, אין ניירת ידועה - רן

אם כך זה רכב בעל חשיבות היסטורית!

פה התחילה השריטה אצל מר שושני :lol:

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 495
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נצפתה היום

19.01.09

קורבט, יפה מרחוק, מקרוב רואים קצת שפשופים וקילופים, אבל לא הייתי מתנגד לאחת, ליד מתחם נשר בחיפה

http://img246.imageshack.us/my.php?image=154ei1.jpg

http://img246.imageshack.us/my.php?image=155cs3.jpg

http://img246.imageshack.us/my.php?image=156pr4.jpg

** התמונה הראשונה הכי יפה :), סליחה על האיכות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו מושג באיזה אוטו מדובר? נצפה בירושלים...

[ATTACH]142515[/ATTACH]

[ATTACH]142516[/ATTACH]

[ATTACH]142517[/ATTACH]

מצטער על איכות התמונה (סלולרי(

הרכב הזה הגה הגה ימני במקור עומד בגן הילדים ברח' הקטן והחמוד הזה למעלה מארבעים שנה, כילד שיחקתי בו המון... פרט לכך אין בו שום חלק חיוני, אין ניירת ידועה - רן

אתה בטוח? כי יש מצב שזה ההוט-רוד של ליאור בשלבי היתהוות... :lol:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיגרש הגרירות של עיריית ת"א, בטיילת, הופיעה לפתע רנו פואגו אפורה עם החלון האחורי צדדי שבור, אבל נראית מרחוק סביר! למי, שמעוניין להצילה- כדאי שיזדרז, המיקום של המיגרש (ליד הים), והחלון השבור- לא מוסיפים לשמירת המצב של האוטו!:cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעזאזל- איך אני לא ראיתי אותו שם אף פעם?!:? -כמה זה- "הרבה זמן"?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אוהבי הרכבים מתוצרת ברה"ם: בלוד עומד הרבה שנים רכב בסוג "איז'", אם אני זוכר נכון היו קוראים לרכבים כאלה "קאבלוק". הרכב שלם, לא מפורק. מצטער על איכות התמונות - צולם מהסלולרי לפני 5 דקות.

והתמונה של הרכב הכתום - ככה ה"קאבלוק" אמור להיראות. מי שמעוניין בפרטים על המיקום - ה"פ

20012009205709.jpg

20012009205721.jpg

20012009205728.jpg

7912_22126.jpg

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה סיטרואן מזרטי בפ"ת ולידו רכב לא מזוהה

הסיטרואן - הוא סיטרואן. המנוע מזרטי.

הרכב השני עשוי אלומניום , אנלא זוכר את שמו.

הם שייכים לבעל המגרש שכרגע עובר דירה, ולא, הם לא למכירה

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אוהבי הרכבים מתוצרת ברה"ם: בלוד עומד הרבה שנים רכב בסוג "איז'", אם אני זוכר נכון היו קוראים לרכבים כאלה "קאבלוק". הרכב שלם, לא מפורק. מצטער על איכות התמונות - צולם מהסלולרי לפני 5 דקות.

והתמונה של הרכב הכתום - ככה ה"קאבלוק" אמור להיראות. מי שמעוניין בפרטים על המיקום - ה"פ

הוא עדיין שם?!?!?:shock: לא קיוויתי אפילו... אני לא במצב לקחת עכשיו לשמירה רכב משנות ה-90 לצערי, אחרת כבר מזמן הייתי מנסה...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיפנדר עצוב...

לפי התמונה זה ככל הנראה לא דיפנדר, אלא לנדרובר 110, והוא עצוב כי התמונה שלו באינטרנט אפילו שהיא לא אמורה להיות.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol::lol::lol:

זהו לנדרובר דיפנדר.

המספרים (90, 110 וכו') אם אינני טועה מיצגים את מרווח הסרנים באינצים מלכותיים בריטיים או משהו כזה... קיצור, המספרים מיצגים גירסא קצרה או ארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתעקש... השם דיפנדר הוא רק משנת 92. לפני כן הדגמים נקראו בפשטות "לנדרובר 127", "לנדרובר 110" ו"לנדרובר 90" בהתאמה. עם הכרזת השם דיפנדר הם הפכו ל "דיפנדר 130", "דיפנדר 110" ו"דיפנדר 90". ולפי התמונה הרכב הוא לפני 92.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...