Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור התקיעות הגדול (היה פעם: "איזה לילה הזוי, אבל חוויה.")

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 5666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור השני,

קרה בקיץ האחרון, אם קצת יותר נסייון בשטח מהסיפור של הטרקטור, נסענו לים אני ועוד שני חברים, עם ג'יפ יונדאי טרקן של חבר שלי, יאלה יש ג'יפ, נרד לחוף בפלמחים, איך שיורדים לחול אני מרגיש שהוא מתחיל להתחפר,

"זוז זוז יא ילד" יוצאים מהאוטו מורידים אויר בצמיגים, אני עולה להגה במקומו, שם LOW 4*4 דופק רייס רק לא לעצור, לאט לאט המהירות יורדת, עד כדי התחפרות, אחורה קדימה כלום לא עובד, כמו שאתם מתארים לעצמכם ה 4 על 4 לא עבד בכלל, נדלקה לנו מנורת אזהרה או ABS לא זוכר בידיוק, ואחר כך התחלנו לעצור ג'יפים שיוציאו אותנו,

מאז זוכרים לי את זה "זוז זוז יא ילד" למרות שהג'יפ שלו היה לא תקין :lol:

Audi A3 2.0TFSI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כאן אני מעוניין לשבח את הצוחפתים,

פיג'ו 306, 94, ידנית, הרכב פשוט חיית שטח,

חולות, בוץ, סלעים, הרכב עובר הכל, מי שמכיר את חולות גו'ליס, יש שם מקומות שאנשים מפחדים להיכנס אליהם,

גם שם הוא עובר,

רק בדיונות של אשדוד הוא נתקע, ודקה לאחר מכן עם כמה PSI פחות בצמיגים וגם לשם הוא עלה[והתחפר והמשיך].

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"זוז זוז יא ילד" יוצאים מהאוטו מורידים אויר בצמיגים, אני עולה להגה במקומו, שם LOW 4*4 דופק רייס רק לא לעצור,

לא יודע לגבי הניסיון בשטח שציינת אבל בחול לא שמים LOW :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבנות הפורום אין סיפורים נוספים לשרשור??:-)

אתם הגברים - כולכם KISS AND TELL :lol:

לא מספרת לכם כלום!

(למען האמת זה כי אין מה לספר - אני לא נכנסת לבוץ עם האוטו שלי, ואף פעם לא נתקעתי עם רכב של מישהו אחר...)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחורות יש הרבה סיפורים שכאלה

כל אחת בזמן כזה או אחר נסעה עם מישהו לעשות מעשים טובים באיזו חושה, והרי לא יכול להיות שבכל הפעמים לא יקרה כלום והכל יעבור חלק.

זה מניסיון שהיתי רואה הרבה רכבים בפרדסים ואו שהם היו נתקעים בגלל השטח או בגלל שהרכב פתאום לא מניע, תמיד קרה משהו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי - אף פעם לא נתקעתי עם שום רכב בשטח בשום מצב - כנראה שיש אנשים שיודעים להתחמק מצרות :)

המקסימום שלי היה שהרכב לא הניע לי באוני בגלל בעיית מגעים שלקח לי 20 דקות לסדר (למצוא את הכבל המנותק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח לא ממש, אמרתי לה עם חיוך רחב על הפנים "מה יעני כל מה שעברנו עד עכשיו לחינם?" (10 דקות לפני שיצאנו רגלית לבית)

לא היית אמור להיות מכוסה בבוץ?

סיפור התקיעה הגרנדיוזי שלי (תקיעה בשטח, לא בת*ת):

חורף 91 היה מאוד גשום, הפריחה בכל הארץ הייתה מדהימה ובמבט צילמו את מרבדי הפריחה המדהימים בעמק האלה.

בשבת זינקתי לרכב (ג'יפ צרוקי שנת 79, אחד הכלים העבירים ביותר שהיו לי אי פעם! ) לקחתי חבר טוב ונסענו לראות את הפריחה.

נוסעים בעמק האלה ופתאום החבר אומר, איזה קטע, יש פה מלא שלטים "גשר אירי" ואין פה אפילו גשר אירי אחד.

(אני כבר עכשיו אגלה לכם שכל הגשרים מולאו בבוץ, התייבשו ופשוט יצרו תוואי נסיעה גלי אבל ללא ממש סימנים לגשרים),

איך שהמניוק אומר את זה אני עולה על גשר אירי מלא בבוץ רטוב ובאופן מיידי שוקע עם כל האוטו (כל 4 הגלגלם) עד לגובה החלונות :shock:

כשיצאנו מהאוטו (כמובן דרך החלונות, את הדלתות אי אפשר היה לפתוח) שקענו בבוץ עד המותן ורק הצלחנו להחלץ ע"י טיפס והאחזות בג'יפ.

הרמת מכסה מנוע חשפה פילטר אויר עגול ויפה שיושב על משטח בוץ ללא כל סימן או זכר למנוע.

כל נסיונות החילוץ לא עזרו, רכבים אחרים לא היו בשטח (להזכירכם, מדובר ב 91, מרבית רכבי ה 4X4 עדיין לא נמכרו בארץ) ואנחנו פשוט ישבנו על גג האוטו וחיכינו לישועה.

אחרי כמה שעות החלטנו לחפש חילוץ בסביבה, הגענו לאיזה כפר בסביבה (לא זוכר את השם) ושם לשימחתנו גילינו שכמעט לכל בית יש טרקטור בחצר, אבל מה, הישוב הוא ישוב דתי והשבת יוצאת רק עוד כמה שעות.

לאחר כמה שעות של שעמום מוחלט וקור אימים (מכוסים כזכור בבוץ), יצאה השבת, אחד התושבים הגיעה עם טרקטור חקלאי ופשוט שלף אותנו בשניה כאילו עמדנו על המדרכה באבן גבירול :x

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבת זינקתי לרכב (ג'יפ צרוקי שנת 79, אחד הכלים העבירים ביותר שהיו לי אי פעם! ) לקחתי חבר טוב ונסענו לראות את הפריחה.

עוד מישהו נתקל בפריחה כשהוא נתקע עם מישהי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם הגברים - כולכם KISS AND TELL :lol:

לא מספרת לכם כלום!

(למען האמת זה כי אין מה לספר - אני לא נכנסת לבוץ עם האוטו שלי, ואף פעם לא נתקעתי עם רכב של מישהו אחר...)

עכשיו הצחקת אותי באמת:hihi::hihi::hihi::hihi::hihi:

נו באמת.... כאילו אתן אילמות...אתן הרי הרבה יותר גרועות מאיתנו...

חברה בעברי הרחוק רחוק סיפרה לי שבזמן הטירונות שלה היא שמעה סיפורים שהשערות שאין לה בכל הגוף הסתמרו ממעללי הבחורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורות הן יותר גראפיות.

גבר לא יתן יותר מדי פרטים למשל על הבחורה, אלא רק על מה שהם עשו, וגם זה רק במונחים מעורפלים.

בחורה נותנת את כל הפרטים, כולל נקודות חן מוזרות שיש לגבר.

יש לי ידידות שמדברות לידי חופשי על דברים שהן עושות. יש דברים שפשוט אף אחד לא צריך לדעת, אפילו לא רופא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור שעכשיו נזכרתי בו,מלפני איזה 4 שנים.

חברה שלי (הקודמת) ואני החלטנו לנסוע לאילת לסופ"ש אוהלים.

מפאת הרצון להיות באיזור קצת יותר שקט ומבודד עם השילוב של ים\שמיים\שקט ומדורה החלטתי שהלוקיישן יהיה באי השלום, למי שמכיר.

הגענו לאי השלום,ואני החלטתי שאני לא משאיר את האוטו על השביל שלמעלה,אלא מוריד אותו כמעט עד קו המים,שיהיה סמוך לאוהל שאנחנו מקימים.

ירדתי עם האוטו,וכמובן שעל פי חוקי מרפי, בשנייה שבאתי לעצור הרגשתי את הגלגלים מפרפרים.

התחלתי לחפש איך מוציאים משם את הרכב (106XSI), וכאילו קיבלתי מתנה משמיים, 5 מטר מאיתנו אני מזהה......שטיח !

לקחתי את השטיח ופתחתי אותו (גודל של משהו כמו 4X3 מ'), חפרתי מעט בחזית של הגלגלים הקדמיים ודחפתי שם את השטיח.

הרכב יצא משם תוך שנייה.

אמרתי לחברה שלי דאז שאני נוסע לכמה דקות לבדוק שהכל בסדר ברכב, הכמה דקות הפכו לשעה וחצי שבמהלכן שטפתי את הרכב בשטיפה ידנית באיזו תחנת דלק (הייתי פנאט ברמות מטורפות...), ולאחר שחזרתי הרכב הוחנה על השטיח צמוד לאוהל, כמו איזה שייח' סעודי..

:lol:

הכי מצחיק היה שאחרי שחזרתי חברה שלי התפקעה מצחוק ואמרה לי שבשנייה שאמרתי לה שאני נוסע לבדוק שהכל בסדר עם האוטו היא ידעה שאני בעצם נוסע לחפש איפה לשטוף אותו..

:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מישהו נתקל בפריחה כשהוא נתקע עם מישהי?

הם בכלל נסעו לראות את הפריחה (bimbo) על מנת לתקוע אותה

עריכה:

הייתי חייב לשתף אותכם, על פי בבילון "בימבו, אישה יפה אך לא חכמה ולעיתים תכופות מופקרת "

Audi A3 2.0TFSI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורות הן יותר גראפיות.

גבר לא יתן יותר מדי פרטים למשל על הבחורה, אלא רק על מה שהם עשו, וגם זה רק במונחים מעורפלים.

בחורה נותנת את כל הפרטים, כולל נקודות חן מוזרות שיש לגבר.

יש לי ידידות שמדברות לידי חופשי על דברים שהן עושות. יש דברים שפשוט אף אחד לא צריך לדעת, אפילו לא רופא.

אני נוטה לא להסכים איתך. תמיד יש יוצאים מן הכלל, אבל עד היום הנשים היו אלו שנתנו פרטים מעורפלים בסביבתי בעוד שהגברים פשוט דיברו חופשי. אם אתה שמעת סיפורים מסמרי שיער אני שמעתי סיפורים מסמרי ציפרניים...

אבל תכלס - זה הכל תלוי ברמת הקרבה בין השניים - אם זו מערכת יחסים לרוב לא יהיו DIRTY DETAILS, אם לא - תנחשו לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הניסיון בשטח שציינת אבל בחול לא שמים LOW :wink:

לא לזחול :-P ומדובר על ניסיון של באגים שנבנו במושב, טרקטורונים, מדי פעם איזה טיול בג'יפ :wink:

Audi A3 2.0TFSI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...