Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ -כרמן גיאה מודל 65

ooza
שימו לב! השרשור הזה בן 5653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

רובכם לא מכיר אותי,אך יש קבוצה קטנה של אנשים פה שדווקא כן מכירים אותי.

ולסיפור-לפני קצת יותר משנתיים רכשתי את הרכב הנ"ל,נסעתי עליו תקופה מסוימת והרכב מוכר לרב חובבי הספורט המוטורי מתחרויות ג'ימיקאנה למינהן.

בכל אופן,לפני כמה חודשים הייתי מאד קרוב ללמכור את הרכב.כשאני אומר קרוב,אז קרוב.למה למכור?רצון עז להגשים חלום ילדות(אני עדיין ילד)-פורש 911.אחרי הרבה חקירות ובירורים ושיחה ארוכה עם ג'ורג,החלטתי ללכת על זה.

אז פירסמתי בין החברים שאני מחפש קונה לאוטו,הגיע קונה,אספן רכבים כלשהו מהצפון.בחור רציני,הגיע לראות את האוטו,סגרנו מחיר,קבענו-"מחר על הבוקר,הולכים לבנק,משם לדואר" או במילים אחרות-שלום פורש,ביי כרמן גיאה יקרה.

אבל.

הבחור הנחמד הלך,ומצאתי את עצמי מפרק חצי קופסת סיגריות בתוך הכרמן,מאפר למאפרה של הכרמן.

התחלתי להבין שאני לא מסוגל להפירד מהאוטו.חברה טובה מגיעה אליי,רואה אותי מחוץ לבית יושב בתוך הכרמן(חסרת המנוע צריך לציין),מעשן עם פרצוף בתחת.

התקשרתי לבחור,אמרתי לו שאני מצטער.

כשניתקתי כבר התחלתי לפרק את האוטו.וכשאני אומר לפרק,אז לפרק.הכל פורק.

עד הלילה פירקתי את כל האוטו,כל החליקם מויינו לארגזים,הולך לישון,קם למחרת ב8 בבוקר בשביל להעמיס את הרכב-יאללה פחחות וצבע.

החלטתי לשפץ את הרכב לרמת תצוגה,או כמה שיותר קרוב לרמת תצוגה.

מצאתי את תמונה של כרמן כלשהי שאני שומר כבר שנתיים,ואמרתי שככה האוטו ייראה.

עבדו על הרכב במשך חודשיים,שלושה-ארבעה ימים בשבוע.

היו לי הרבה חששות לגבי התוצאה הסופית כי לא הכרתי כל כך טוב את הפחח וגם בגלל נסיון עבר שלי עם פחחות לרכבים שלי.

אבל אין חששות.הרכב פשוט נראה מדהים,יותר טוב ממה שחלמתי שהוא ייצא.

האוטו כבר צבוע ובקרוב תמשיכו למטה בדף ותראו תמונות של לפני ואחרי,עכשיו מתחילה העבודה האמיתית.ומה בתכנון?

למרות שדי קשה למצוא ניקלים חדשים לכרמן,ולמרות שהגומיות המקוריות עולות לי פי 5 מגומיה רגילה וכו',החלטתי ששום גומיה מקורית לא תהיה על הרכב הזה,שום ניקל ישן לא ישופץ ויחזור לאוטו...הכל חדש.הכל מזמינים.

המנוע הולך להיות מנוע 2300 של ברני ברגמן פלוס גיר חדש מחוזק,ארבעה הילוכים עם יחסי העברה ארוכים יותר

ריפודים מחו"ל בהזמנה,גומיות חדשות,טמבונים חדשים,ג'אנטים של פורש חדשים(למרות שכבר יש לי סט אחד ישן),שמשות חדשות בקיצור-הכל חדש.למעט אולי מה שלא אצליח למצוא.

אז אני אפסיק לכתוב ואתן בתמונות.

320777.jpg

n1036210206_30020939_1730.jpg

n1036210206_30028157_7357.jpg

n1036210206_30028158_7592.jpg

n1036210206_30020922_5682.jpg

n1036210206_30044716_5434.jpg

DSC00015.jpg

DSC00016.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז כמו שאתם שמים לב,הכיוון כרגע מאד חיובי.

השבוע מתחיל להזמין חלקים,האוטו הולך לעשות חשמל חדש,ברקסים חדשים ועוד כמה כיווני דלתות

משם אליי הביתה,בינתיים בבית אני מתכוון לעשות זפת מתחת לכנפיים ואת כל השאסי,כמו כן להתחיל לשפץ אץ כל הפרונט של הרכב שזה אומר פירוק ,ניקוי חול,צבע והרכבה.

אמשיך לעדכן,מבטיח!

DSC00630.jpg

DSC00623.jpg

DSC00627.jpg

397283.jpg

487570.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, אין מילים..

הרכב נראה מדהים עד עכשיו, אין מה לעשות עם אהבה הולכים עד הסוף, נראת עבודה מקצועית.

למה כבר לא השארת לפחח לעשות את הזיפות?

כמה עולה עבודת פחחות כזאת אם אפשר לשאול ומי הפחח?

תמשיך לעדכן, הלוואי ותגיע לשיפוץ כמו הכרמן שבתמונה.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאד! כל הכבוד, שהחלטת לא לוותר על האהבה הישנה!8) יצא מדהים לדעתי, אם כי די אהבתי את החזות ה"קרבית" שלה, שהייתה לפני!:twisted: מצטרף לשאלה- מי הפחח, מה עלויות (אפשר בפרטי, אם לא נח ככה), והאם אפשר עוד תמונות של התהליך ומזוויות שונות?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, ככה זה באהבה- אין חוקים!

יש בנתניה כרמן סגולה שכל פעם אני רואה אותה חונה עם 2 גלגלים על המדרכה היא במצב נסיעה אבל לא כל כך יפה, מישהו מכיר אותה?

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הצבע השחור-מט... למרות שגם אדום זה מ ע ו ל ה !!!

כשאני קורא את השרשור הזה, אני שומע בתוך הראש שלי (מעבר לכל הקולות שצועקים שם) את השיר של שלמה ארצי "האהבה הישנה..."

המון בהצלחה!!!!

ו... תתחדש ! ! ! ! ! :smilecolr

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המחמאות!

מי שרוצה לדעת על מחירים ,כספים וכו',שישלח לי הודעה בפרטי.

השבוע האוטו הולך לקבל ברקסים חדשים וחשמל חדש.

ולמה לזפת בבית?כי אני אוהב לעשות לפחות את מה שאני יודע ומסוגל,לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לכתוב לך רק "4" אבל חייבים חמש תווים לפחות .

אז אני כבר אכתוב לך שהיא נראית פגז , ואני מת כבר לראות אותה בעיניים .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...