Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[בתכנון] רכב אספנות ראשון - Autobianchi A112 Abarth

Freak_Miky
שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאוטוביאנקי הנ"ל ישנם גם פנסים אחוריים שאינם מתאימים - הפנסים המורכבים עליה הינם של הדגם ששווק בארץ משנת 1984 עד 1986.

לעניין אברט ליומיום - אני איני ממליץ!!

בעת שירותי בצבא "שיכנעתי" בחורה לרכוש אוטוביאנקי אברט ונהגתי עליה לעיתים. כבר בזמנו (והיא ביתה בת כ-6) המרכב היה לאחר תיקונים מסיביים (שילוב של תאונות וחלודה פושעת) מכה ידועה וצפויה בסוג זה של רכב. הנהיגה היתה לעיתים מפחידה - ההיגוי חד...אולי חד מידי והרכב סובל מתת היגוי מסוכן רבות הוזנחו בנושא כיוון הפרונט (אחד הפעולות והתיקונים החשובים בכל רכב) וחיי הבולמים היו קצרים כך שבערך בגיל זה סיימו לתפקד כלל, איזון גלגלים והחלפת צמיגים. כשהרכב מתיישן הגיר נהייה מעורפל - והנהג יודע באיזה הילוך הוא מצוי רק...כאשר הוא עוזב את דוושת המצמד. כיוון הקלאץ שסבל הרבה פירפורים, והחלפתו גומיות התושבת שניקרעו במאמץ, והתאמות קלות היו פותרות את הבעייה המרגיזה.

אין ספק שהרכב הרגיש "חזק" (ובזמנו נהגתי ביומיום על סובארו 1800 גיר רגיל) ומאד קיצוני בהתנהגותו בעיקר בגלל שרובם חווה התעללות מרגיזה, תאונות פרונט, וחופשים בתפוחים, ציריות, במסבי ההיגוי ומסרק ההגה. - בידיים לא מיומנות ועם קצת עודף ביטחון עצמי - זהו המתכון הבטוח לתאונה. נכון במיוחד !

לסיכום - אין ספק שמדובר ברכב מעניין וקלאסי - אבל למטרת תחביב בלבד ולא כרכב ראשון.

בכל פעם מפתיע אותי ידידי ירון מחדש, אני אישיית הייתי מתחתן עם מישהי שחובבת אברט! יצא לי לנהוג על אברט 84 לתקופה של כמה חודשים, האברט היתה חדשה כימעט לחלוטיין יד ראשונה מחובב רכב ונהיגה אמיתי. יחסית לזמנו ולתקופה היה רכב מהנה לנהיגה וטוב מאוד, בתוספת קטנה מעל לביאנקי הממוצעת זכית לשידרוג נהיגה ויכולת גדול, אבל...הרכב לא נותן לך טווח טעות או אותות אזהרה רגע אחד אתה נותן בראש לכולם ורגע אחר כך את מוציא זכוכיות מהראש... אין באמצע! נהגים חדשים או כאלה שהתרגלו לרכבים מודרניים עלולים שלא להבין על מה המאומה, הרכב אינו עומד בשום קריטריון מודרני וכל סוזוקי קטנה 121 או סרייון תיתן לו בראש, לנו ה-"זקנים" הוא מפעיל בלוטות אחרות! רכב אספנות נדיר לאניני הטעם ולאה שידעו להעריך ולהשקיע במקומות הנכונים, אחזקה ייקית וקפדנית, אינה בגדר המלצה אלה הכרח וחובה נעימה, תוספות של שמניים יקרים מי קירור מעולים צמיגים ממהשורה הראשונה, כיוונים תכופים והמון המון התעסקות יום יומית יהיו חלק משגרת החיים עם רכב זה-תמורה מובטחת!

ואחרון אחרון חביב- שדרג גם את עצמך! קורס נהיגה מתקדמת ברכב שלך אצל מורה מוסמך, משולה לחיים ארוכים בריאיים ופוריים-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן ידידי לעניין הבחורה - היא כבר היתה נשואה... 8) (לא לי!!)

לעניין אהבתה/חיבתה לאברט - אז זהו שהיא שאלה אותי איזה רכב לרכוש...אני אמרתי אוטוביאנקי....היא אמרה בסדר....אני אמרתי אם כבר שיהיה הכי חזק, כלומר אברט...היא אמרה בסדר.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר קצת נתונים טכניים על האברט?

סוג מנוע,נפח,הספק,מומנט,מהירות מירבית,נתונים מ0-100,מיכל דלק?צריכת דלק?

מתלים?משקל עצמי?תוספות שמייחדות את האברט לדגם הסבורטיבי של הביאנקי?

תודה מראש.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האוטוביאנקי הוא רכב חמוד לאללה להתחלה, אפילו אם זה ג'וניור, ולפי

מה שאני רואה שכותבים כאן, אולי אפילו עדיף לך הג'וניור.

גם אל תתיחס למי שאומר לך שערכו האספני כזה או אחר.

בהצלחה.

NCI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...