Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Out with the old, in with the new: Mk5 GTI -> S2000

Pavi
שימו לב! השרשור הזה בן 6345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

senda, סוכן הביטוח שלך באמת ניסה לעזור אבל לא יכל (ושוב תודה על הניסיון). מוזר כל העניין הזה עם הביטוח - הרי כולם בסופו של דבר פונים לאותם חברות. אני כרגע מבוטח בפניקס - איך זה שחמישה עשר סוכנים לא הצליחו לקבל הצעת מחיר מהם ורק הסוכן אליו מפנה הונדה כן? הם מחוייבים לפי חוזה?

הפיניקס היו עד לא מזמן בבעלות משפחת שחר-קז, היבואנים של וולוו, הונדה ויגואר. כך שבהחלט הגיוני שהפינקס ביטחה כל רכב שהונדה/וולוו/יגואר מייבאים לארץ. אולי אחרי המכירה נותר הסכם כל שהוא. (אם כי עדיין זה מעט מוזר שאף אחד אחר לא הצליח להשיג מהם הצעה)

ותתחדש, מכונית מעולה, במחיר מעולה. (מודל 07' עולה 359 אלף ש"ח במחירון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה שמישהו בכלל ידע שהרכב נקנה במרכז?

הרי הזוכה הוא יד ראשונה, הרכב נקנה מהיבואן (כך לפחות לגבי המגאן שמוצעת למכרז כרגע ).

על פי מה שזכור לי זה מצויין איפה שהוא שהאוטו נקנה במכרז. אני זוכר את זה ממישהו שקנה רכב ב"מכרז של המדינה".

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה שהאוטו נקנה במכרז?

הוא בבעלות פרטית מהיום הראשון ובאחריות של היבואן הרשמי, מה יכול לעניין מעבר לזה?

אולי רכב משומש שנקנה במכרז כזה או אחר מצויין איפשהו, אבל רכב חדש? לא נראה לי.

ומזל-טוב על ה-S2000. מכונה מדהימה.

אני מניח שאם היו לך 285K לקנות אותה אז כשאתה רוצה להסיע 2+ נוסעים יש לך נגישות גם לרכב נוסף.

כך שעניין הפרקטיות לא ממש משמעותי.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה שהאוטו נקנה במכרז?

הוא בבעלות פרטית מהיום הראשון ובאחריות של היבואן הרשמי, מה יכול לעניין מעבר לזה?

אולי רכב משומש שנקנה במכרז כזה או אחר מצויין איפשהו, אבל רכב חדש? לא נראה לי.

ומזל-טוב על ה-S2000. מכונה מדהימה.

אני מניח שאם היו לך 285K לקנות אותה אז כשאתה רוצה להסיע 2+ נוסעים יש לך נגישות גם לרכב נוסף.

כך שעניין הפרקטיות לא ממש משמעותי.

דווקא אין לו, אבל מצד שני, כשיש לך אוטו ב285K, כנראה שלחברים שלך גם יש מכוניות...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אין לו, אבל מצד שני, כשיש לך אוטו ב285K, כנראה שלחברים שלך גם יש מכוניות...
או יותר נכון אם יש לך 285K לאוטו אתה לא צריך יותר מ 2 מקומות, 1 לך ו 1 לבחורה שתקפוץ לך לאוטו כשתראה אותו :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו יודע האם מכרזים משפיעים על מחיר המחירון, אשמח לדעת. לגבי רכב נוסף, הבעיה זו לא האוטו (חשבתי על לקחת גם רכב מהעבודה) זו החניה. אני גר באיזור הכי בעייתי בת"א ויש לי רק חניה אחת.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי שזה משפיע , לא מדובר על מכרז ממשלתי או משהו.

חניה בתל אביב זה סיוט אחד נימשך לרכבים שאיכפת לך מהם, אבל יש כל מני חניונים מקורים שאפשר להשכיר בהם מקום ולהשאיר שם , לא בהכרח ליד הבית , את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו יודע האם מכרזים משפיעים על מחיר המחירון, אשמח לדעת. לגבי רכב נוסף, הבעיה זו לא האוטו (חשבתי על לקחת גם רכב מהעבודה) זו החניה. אני גר באיזור הכי בעייתי בת"א ויש לי רק חניה אחת.

מכרזים כאלו לא משפיעים על מחירו של הרכב בזמן מכירה. תתחדש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בבקשה להפסיק להיכנס לכיס של פותח השרשור ?

מה זה פה ? פורום יכנעאס ?

דברו על מכוניות בבקשה.

לא פורום יכנעאס אלא פורום קאצ'קעאס.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...