Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Out with the old, in with the new: Mk5 GTI -> S2000

Pavi
שימו לב! השרשור הזה בן 6351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה שבועות פרסמתי ת'רד יעוץ לגבי רכישת רכב שיחליף את ה- GTI שלי. ובכן, הנה התוצאה: S2000 שחורה - שארית מלאי ה- 06 של הונדה. עשיתי יחד עם roee טיול הרצה בצפון הרחוק והרכב פשוט מדהים. הריגושים שהרכב הזה מעורר שונים בתכלית ממה שמצליחה ה- GTI לעשות. ב- GTI יושבים בנוח ומשחקים עם מנוע סילון דרך שיפטרים מדוייקים. פה יושבים כמו בהמות על הכביש, כשכל הרכב רוטט וצווח מכל אינטרקציה שלך עם ההגה, הגיר או דוושת הגז.

IMG_1281.JPG

IMG_1283.JPG

IMG_1287.JPG

IMG_1288.JPG

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש :)

שמעתי עליו רק דברים טובים.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי כמה מאות קילומטרים מנהלתיים ועצלים משהו, הכלבה אכלה, אכלה הכל.

כן ירבו מכונות שכל תכליתן להחניף לנהג, ולעזאזל כל היתר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב - יתכן שיצרנו תקרית דיפלומטית עם ערביי הגליל. מומלץ להתרחק מהאיזור עד שהעניינים יתקררו.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה יפות!

תתחדש ותהנה.

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה של השתדרגות.. :)

ומה עשית עם הGTI אם מותר לשאול? :-)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו , שתיהן מדהימות !

מברוק על המכירה ( אם הבנתי נכון ) , ועל הקניה . :)

מקווה שאתה מרוצה ( אני יודע שאני בטח הייתי מרוצה , במיוחד ב - 9K סל"ד :p ) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

מזל טוב!

אני מניח שהסתדרת בסוף עם הביטוח ? :wink:

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- GTI חוזרת לידיים השמנוניות והמתעללות של ניו קופל ביום ראשון... מן הסתם הרכב יוצע למכירה. כשירות לאזרח אומר שאין על האוטו שריטה מלבד הג'נטים שראו הרבה מדרכות, לצערי. הרכב גם קיבל מכה מאוד מאוד קלה מאחורה מפילר בלתי נראה ברוורס של 3 קמ"ש (לא פגע חיצונית ברכב, אבל אני לא יודע אם היה קיפול והחזרה או משהו). פנים הרכב במצב מושלם - לא עישנו באוטו מעולם. לגבי המנוע - האוטו התחיל לאכול שמן (כל בערך 3K ק"מ אחרי 30K ק"מ). בנוסף, היה תיקון של "מערכת חשמלית" לטענת ניו קופל ב- 38K (רעידות ברכב בניוטרל ופארק). כיום יש 40K לרכב (מספר מדויק ירשם בזמן המסירה כדי להבין כמה בדיוק חרשו עליו הקופים לפני שהגיע למכירה). הרכב טופל בחובבניות כיאה לניו קופל - ברקסים חורקים אחרי שהתלוננתי כבר 3 טיפולים (טוענים שהחליפו אבל לא), שרטו לי את הג'אנטים (היו הראשונים) וגם נתפסו על חם קורעים את האוטו.

לגבי ביטוח ל- S2000: בסוף רק הסוכן מטעם הונדה הסכים לבטח - 10K מקיף לנהג יחיד בן 26 ללא תביעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב.

לא הבנתי...הGTI היא מליסינג? איך? במסגרת העבודה? סתם ליסינג בשביל הכיף?

הS2000 גם מליסינג? או קנייה פרטית?

מאיפה כל הכסף ?

(-:

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...