Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Out with the old, in with the new: Mk5 GTI -> S2000

Pavi
שימו לב! השרשור הזה בן 6353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה איכפת לך מאיפה הכסף??

לעזור בהבנה - ה GTI היתה מליסינג - ניו קופל, ההונדה היא פרטים - אחרת הוא לא היה צריך לבטח אותה.

בכל מקרה שיהיה המון המון מזל טוב, תהנה מהרכב ותזהר. מצטער שהסוכן שלי לא רצה להתעסק, אבל 10K לרכב חדש זה מחיר מצויין.

אם תרצה להשתתף בגימקנות פה ושם, אתה מוזמן לשלוח מסר :-)

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש! תהנה ממנה ! ותזכור , הרכב עוצב לנסיעה על הצד LOL :) סתם

שמור עליה ומאברוק !

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- GTI חוזרת לידיים השמנוניות והמתעללות של ניו קופל ביום ראשון... מן הסתם הרכב יוצע למכירה. כשירות לאזרח אומר שאין על האוטו שריטה מלבד הג'נטים שראו הרבה מדרכות, לצערי. הרכב גם קיבל מכה מאוד מאוד קלה מאחורה מפילר בלתי נראה ברוורס של 3 קמ"ש (לא פגע חיצונית ברכב, אבל אני לא יודע אם היה קיפול והחזרה או משהו). פנים הרכב במצב מושלם - לא עישנו באוטו מעולם. לגבי המנוע - האוטו התחיל לאכול שמן (כל בערך 3K ק"מ אחרי 30K ק"מ). בנוסף, היה תיקון של "מערכת חשמלית" לטענת ניו קופל ב- 38K (רעידות ברכב בניוטרל ופארק). כיום יש 40K לרכב (מספר מדויק ירשם בזמן המסירה כדי להבין כמה בדיוק חרשו עליו הקופים לפני שהגיע למכירה). הרכב טופל בחובבניות כיאה לניו קופל - ברקסים חורקים אחרי שהתלוננתי כבר 3 טיפולים (טוענים שהחליפו אבל לא), שרטו לי את הג'אנטים (היו הראשונים) וגם נתפסו על חם קורעים את האוטו.

לגבי ביטוח ל- S2000: בסוף רק הסוכן מטעם הונדה הסכים לבטח - 10K מקיף לנהג יחיד בן 26 ללא תביעות.

איך ניוקופל הסכימו לקבל את הרכב ללא קנס ? (שבירת חוזה) ? או שאתה /חברה שלך משלמת קנס ?

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שאין על הGTI קנס? (את הסכום המדויק אשאיר לשיקולו של החוכר, רק אציין שמדובר - בערך - במחיר הריאלי של 106 ראלי).

הS2000 נקנתה במכרז של וואלה שופס.

באופן משעשע למדי, תמיד השחורות הן אלו שנותרות במלאי.

אני לא חסיד גדול של צבע שחור, אבל על הS2000 הוא יפהפה (מצד שני, גם צבעים אחרים נראים עליה טוב).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

senda, סוכן הביטוח שלך באמת ניסה לעזור אבל לא יכל (ושוב תודה על הניסיון). מוזר כל העניין הזה עם הביטוח - הרי כולם בסופו של דבר פונים לאותם חברות. אני כרגע מבוטח בפניקס - איך זה שחמישה עשר סוכנים לא הצליחו לקבל הצעת מחיר מהם ורק הסוכן אליו מפנה הונדה כן? הם מחוייבים לפי חוזה?

לגבי הקנס - הרכב עלה 7.5K לחודש ליסינג והקנס הוא 6 חודשים, כלומר 45K. סידרתי שזה יצא מהברוטו כך שנטו זה עולה לי חצי. אם מישהו זוכר את האקסל שעשיתי לפני שלקחתי את הגולף זה עדיין יוצא יותר זול מקניית הרכב ומכירתו אחרי שנה כשכיר.

לגבי ה- S2000, ההצעה הזוכה שנתתי הייתה 276,099. על הכביש הרכב עלה 285 (מחירון 305). המייל אישור מוואלה נראה בדיוק כמו מייל שמאשר זכייה על טוסטר אובן.

אגב, עוד שירות לאזרח - בקמור יושבים שני E46 M3. לטענת אנשי הטרייד-אין החלקלקים אחת עם פגיעת שאסי (03) ואחת בלי (02). זאת בלי, האפורה, מוצעת כרגע למכירה ב- 290K. רק שימו לב שלרכב לא עשו recall ל- rod bearings והמנוע של הרכב יוצר בדיוק בין התאריכים בעלי אחוז הכשל הגבוה ביותר (סוף 2001). התקלה גורמת למקרה קל של מוות מוחלט של המנוע. בנוסף, כשלקחתי את האוטו לנסיעת מבחן היה רעש נוראי מאחור כל פעם שעשיתי סיבוב פרסה (בעית דיפרנציאל אולי?). מה שמפתיע זה שקיבלתי מהם הצעה לביטוח ב- 15K.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

שתיהן מדהימות בעיניי.

אתה יכול לפרט את הסיבות בגללן עברת מ-GTI ל-S2000 ?

אתה מרוויח כאן בגדול מבחינת ריגוש, ביצועים, ספורט, חוויה.

אבל מפסיד בגדול בכל שאר התחומים כמו מרווח, נוחות, פרקטיקה, תא-נוסעים.

ה-GTI לא ריגשה אותך מספיק ?

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ארשה לעצמי לענות במקומו - אין שום השוואה בין S2000 ל-GTI. האחת מכונית ספורטיבית והשנייה מכונית ספורט. מי שקונה מכונית כזו ממש לא מתעניין במרווח, נוחות ותא נוסעים (ואם הוא כן, אז ה-S2000 היא מכונית שנייה בשבילו).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני אמשיך - הS2000 היא חוויה, הGTI פשוט מכונית נהדרת, אבל לא חוויה (לפחות, לא מעבר לנהיגה חד פעמית).

חוצמזה, שמבחינת תא נוסעים וכו', הS2000 מפצה על המינימליזם עם הרבה ייחוד. אתה לא שוכח לרגע שאתה נוסע במשהו שונה. בגולף סתם נעים (מאוד).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. למרות שזה לא שאני לא מתעניין בזה - אני פשוט מוכן לשלם את המחיר יחסית לתמורה (הריגוש והייחוד). בנוסף, רוסדטר זה אוטו לא פרקטי לאנשים שצריכים פרקטיקה - אני גר בת"א ועובד בפ"ת (נסיעה קצרה, יחסית ללא פקקים), אין לי ילדים (שאני יודע עליהם) ואני לא מוצא צורך תכוף בהסעה של יותר מבן אדם אחד.

רק אציין שה- GTI רכב מ-ע-ו-ל-ה והקשה עלי מאוד את כל נושא ההחלפה. היה כמעט בלתי אפשרי למצוא משהו שיצדיק את הקפיצה.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע, קנית את הS2000 בוואלה??? OMG ! מה זה היה ,מכירה קבוצתית? :) סתם.

טוב לדעת שיש מציאות כאלה בוואלה.

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...