Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיא חדש ל"מעל המחירון"

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 6442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לגמרי מבין את המחירים שמדברים עליהם פה. אם לא הייתם אומרים לי, הייתי חושב שזה המחיר מחירון.

האוטו הזה מדהים. ב.מ.וו., מתנהג, חזק יחסית, יפה, שיקי, גדול בפנים, מיוחד מאוד ולא חסרים עוד תארים שיציינו את הסיבה שכתבתי מדהים בתחילת המשפט.

אין סיבה שמיאטה שנת 2003 שעלתה 160 כחדשה תימכר ב100 אלף שקל לקונה עם המזל של בן- לאדן (מינימום) ומיני שנת 2002 שעלתה כחדשה סכום דומה תימכר בהרבה פחות (68K) אני חושב שהמחיר סביבות 80 הוא מחיר סביר לאוטו במצב טוב, לא 115 אבל גם לא 65.

תגידו,

SX200 ב35 מעל המחירון נשמע יותר הגיוני ?

מיאטה שנת 95 ב20 מעל המחירון נשמע יותר הגיוני ?

S2000 ב50 אלף מעל המחירון נשמע יותר הגיוני ?

רוצים ישלמו, לא רוצים, מישהו אחר ישלם.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אופיר כידוע לך ראלי טובה נמכרת מעל המחירון, בגלל שמחיר המחירון רצח את האוטו הזה ללא שום תאימות ליכולות ולכמות-היצע שלו.

דניאל, לגבי המיני, עדיין 115 נשמע מאוד מוגזם, שינסו יותר בכיוון של 70 ומשהו אלף.

טוב, נצטרך להמתין בסבלנות וזהו.

שלומי, כמה אתה חושב לשלם על מיני קופר 02' טובה ?

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, המחירון של המיני 2002 מנותק בצורה יוצאת דופן המציאות!

בארץ קיימות כיום סביב ה35 מיני קופר 2002, רכב כזה כיום (קופר אוטומטית) שווה על הכביש 200 אלף, זה הזוי שרכב כזה אחרי ארבע שנים יעלה 75 אלף (קופר אוטומטית).

הביקוש של הרכב הזה מטורף לחלוטין, ובצדק.

אבל משום מה, לוי יצחק הזה מנותק לחלוטין מהמציאות ופשוט מוריד את המחיר באופן שיטתי כאילו מדובר באיזה רכב ליסינג מעפן אחד מתוך מיליון.

לדעתי המחירון שלה אמור לעמוד סביב ה85 לידנית, 90 אוטומטית.

הרכב חדש יחסית, זריז, מפנק, מרווח מבפנים, יחודי, מהנה לנהיגה ובת למשפחה טובה.

איך זה שA3 1.6 אוטומטית באותו שנתון שווה יותר?!~

חוסר היגיון מוחלט.

שנתיים עם מיני ומרוצה מכל רגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר כידוע לך ראלי טובה נמכרת מעל המחירון, בגלל שמחיר המחירון רצח את האוטו הזה ללא שום תאימות ליכולות ולכמות-היצע שלו.

תקרא את מה דניאל כתב, שוב

דניאל, לגבי המיני, עדיין 115 נשמע מאוד מוגזם, שינסו יותר בכיוון של 70 ומשהו אלף.

70 ומשהו אלף? נגיד 75, כלומר 7 מעל המחירון

לעומת זאת, ראלי טובה נמכרת לפעמים בכ10 אלף מעל המחירון

אם תסתכל על המחירונים של הראלי והמיני תראה שבעצם התוספת מעל המחירון לראלי גדולה פי כמה יחסית למחירון לעומת התוספת למיני

אם ראלי שבמחירון שווה 20 בערך, נמכרת בכ30 אלף, אין סיבה שמיני שעולה 68 במחירון לא תימכר (או יותר נכון - יבקשו עליה) לפחות 85-95 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הבא במחירון הוא סביבות ה55+-

והרכב נמכר בסביבות 100 אלף (הבחור ביקש 115 )

זה לדעתי השיא...

סילביה,

http://www.scale-forum.com/forum/viewtopic.php?p=81812#81812

[URL="http://www.scale-forum.com/"] [/URL]הלחץ של הילדים היה חזק עליי, הלכה הS4 חזרנו שוב לאסתי (: [U][COLOR=#22229c][b][url=http://www.facebook.com/album.php?aid=2009172&id=1346995126&page=2#/profile.php?id=528377437&ref=name]facebook....[/url][/b][/COLOR][/U] [U][URL="http://www.mekusharim.co.il/AlbumViewAll.aspx"][/URL][/U]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים.

ב 2002 הקופר נימכרה במחיר של כ 115K ,כל נסיון לתת לה יחסיות למחיר של היום לא רלוונטי .

ה ONE לעומת זאת נמכרה במחיר של 99K.

רכב מודל 2002 נמצא כבר כ 5 שנים על הכביש כנראה.

קליאו ספורט או 206 GTI הם ההשוואות הרלוונטיות במחירון ושתי המכוניות האלה נמכרות במחיר יותר נמוך מהמיני.

לטעמי, 70K זה בהחלט מחיר הגיוני ואין פה שום עוול שהמחירון עשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל משום מה, לוי יצחק הזה מנותק לחלוטין מהמציאות ופשוט מוריד את המחיר באופן שיטתי כאילו מדובר באיזה רכב ליסינג מעפן אחד מתוך מיליון.
וכאן בדיוק טמונה הטעות שלך, ידידי.

לוי יצחק כלל וכלל איננו מנותק מהמציאות, נהפוך הוא: הוא מאוד מחובר אליה.

בגלל שהמיני איננה רכב ליסינג מעפן אחד מתוך מיליון, הוא מוריד את המחיר שלה באופן שיטתי.

גבירותיי ורבותיי, רק בישראל :idea:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הבא במחירון הוא סביבות ה55+-

והרכב נמכר בסביבות 100 אלף (הבחור ביקש 115 )

זה לדעתי השיא...

סילביה,

http://www.scale-forum.com/forum/viewtopic.php?p=81812#81812

עם זאת, לאור הרשימה הארוכה והמפורטת במודעת המכירה, אין הרבה קשר בין הרכב הספציפי הזה לבין הרכב במצבו הסטנדרטי (שמחיר המחירון מתייחס אליו).

כמה התוספות והשיפורים האלו שווים? זה רק הקונה יחליט.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, על איכות משלמים!!!

ובמיוחד שיש רק 10 כאלה בארץ, ובמיוחד שהסילביה שלי היתה רחוק מלהיות סטאנדרטית!!! כל דבר אפשרי הוחלף באוטו!!! אז מה שווה לקנות סילביה אחרת(לא נראה לי שכל כך יש, אהה?) ולהשקיע בה יותר מ60 אלף שקל בשביל להגיע למה שיש לי (היה לי) ?!?

אז תעשה לי טובה הבחורצ'יק שילם פחות ממה שהאוטו שווה ... והיה לי את הסיבה משלי למכור את האוטו... אפילו שאין יום שאני לא מתגעגע אליו :(

POWERD BY C....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, על איכות משלמים!!!

ובמיוחד שיש רק 10 כאלה בארץ, ובמיוחד שהסילביה שלי היתה רחוק מלהיות סטאנדרטית!!! כל דבר אפשרי הוחלף באוטו!!! אז מה שווה לקנות סילביה אחרת(לא נראה לי שכל כך יש, אהה?) ולהשקיע בה יותר מ60 אלף שקל בשביל להגיע למה שיש לי (היה לי) ?!?

אז תעשה לי טובה הבחורצ'יק שילם פחות ממה שהאוטו שווה ... והיה לי את הסיבה משלי למכור את האוטו... אפילו שאין יום שאני לא מתגעגע אליו :(

אכן,

אחד הרכבים המדהימים והמושקעים ביותר...

[URL="http://www.scale-forum.com/"] [/URL]הלחץ של הילדים היה חזק עליי, הלכה הS4 חזרנו שוב לאסתי (: [U][COLOR=#22229c][b][url=http://www.facebook.com/album.php?aid=2009172&id=1346995126&page=2#/profile.php?id=528377437&ref=name]facebook....[/url][/b][/COLOR][/U] [U][URL="http://www.mekusharim.co.il/AlbumViewAll.aspx"][/URL][/U]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צבע גג היה לקופר שראית?

הגג בצבע הרכב !!, לא גג זכוכית ולא לבן

הריפודים נראו פשוטים למראה לא מכיר את של הקופר אז לא יודע לומר בוודאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, זה לא רכב לקנות. בטח שלא ב88 אלף ש"ח.

שלומי, יש לך מושג מה המחיר של מיני קופר S (אם מוצאים) ?

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, זה לא רכב לקנות. בטח שלא ב88 אלף ש"ח.

שלומי, יש לך מושג מה המחיר של מיני קופר S (אם מוצאים) ?

הקופר S יקרות משמעותית (במיוחד כחדשות) ונדמה לי שלא היה יבוא של דגם הS ב02

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היום גם אני ראיתי את האוטו.

זו אכן קופר, אבל אין שום מצב בעולם שהרכב הזה צריך להימכר בסכומים האלה.

אין שם שום דבר מיוחד או יוצא דופן, הצמיגים הוחלפו ל 195 (175 במקור וברשיונות) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולם מצחיק.

לפני כחצי שנה, חבר נתקע עם קופר 2002 למכירה.

לקח לו כמה חודשים למכור אותה והוא בסוף התפשר והוריד מהמחירון.

ידני, יד שניה, נקיה מתאונות.

חבל, פספוס.

המלצה מניסיון:

כמו שפורנוגרפיה זה עניין של גיאוגרפיה, כך גם הדרישות לרכב.

בזמנו (6-7 שנים) היו אזורים (ירושלים) שהראלי עלו בהן עד 3 מתחת למחירון, בת"א הן היו נמכרות במחירון.

אולי הייתי מחפש דווקא רכבים בצפון/דרום ולא במרכז.

בטוח יש שם איזו אישה שתקועה עם רכב כזה ולא יודעת מה הדרישה שלו במרכז.

למשל, כמו שאתה יודע, המחירון הגבוהים ביותר ל-E30 הם דווקא בצפון ולא במרכז.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...