Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיא חדש ל"מעל המחירון"

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 6388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יסלחו לי בבקשה כל בעלי הקליאו אבל לדעתי הקליאו פשוט לא יפה!!!

היא לא מושכת בכלל! לא מוצא הבדלים גדולים בינה לבין קליאו 1.4 (ע"ע NMP- הידוע בכינויו NO MORE POWER :wink: ) ...

יש כאלו שהחיצוניות של הרכב משנה להם הרבה , אני מבין זאת! כייף להכנס לרכב שאוהבים אותו . אני רציתי הרבה זמן פיאט קופה , היא תמיד הקסימה אותי וזה בגלל עיצובה המדליק. (אחרי סיבוב על אחת כבר ירדתי מהעיניין והחלטתי להישאר עם הראלי , כן כן להישאר עם הראלי!)

הקליאו מספקת חבילה נהדרת! ובהחלט שווה את מחירה! אני אישית לא מבין את מי שקונה 206GTI ולא קליאו...

המיני מקסימה ומושכת! אם היא שווה את מחירה - לא יודע לא נהגתי. אבל אני יכול להבין את שלומי שיעדיף אותה על כל קליאו...

לגבי המחיר - במקרה שמתי לב שמיני קופר חדשה בUK עלתה 200 ליש"ט פחות מיאריס T .. (בשנת 2003) .. איך זה הגיוני שבארץ היא תעלה כל כך יקר!! זאת ממש חוצפה מצד היבואן!

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יסלחו לי בבקשה כל בעלי הקליאו אבל לדעתי הקליאו פשוט לא יפה!!! היא לא מושכת בכלל! לא מוצא הבדלים גדולים בינה לבין קליאו 1.4 (ע"ע NMP- הידוע בכינויו NO MORE POWER ) ...
:smile:

על הכפשות היופי אני סולח אבל מה זה הכינויים האלה ? אם היה לי 2.0 לא הייתי בוכה :wink:.

לא חושב שיש פה עניין של מראה. זה ממש לא התחום של הקליאו (מודה, היא לא יפה).

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיני היא למעשה ב.מ.וו. ולכן היבואן החליט שהערך המוסף של חברת האם מחייבת תימחור גבוה.

אולי המטרה היא יוקרה שתביא לכך שרק אנשים ממעמד סוציואקונומי מסויים יוכלו לרכוש אותה.

ייתכן שגם אין להם ידע כיצד להתמודד עם עמכא ישראל ו/או שהם לא רוצים ליצור הצפה בשוק של הרכב הנ"ל.

הכל כמובן השערות.

כאחד על אחד יש להשוות את הקליאו לקופר S ולא לרגילה וגם אז יתרון כוח לקליאו (יתרון שיפור ל- S).

כערך מוסף לנהג, ה- S יותר מהנה לנהיגה ויותר תיקשורתית. ביום יום היא פחות עדיפה בעיקר בערי ישראל עקב כיול מתלים נוקשה מאוד (אותו אפשר להקשיח עוד בעזרת קיט ייעוד :shock: ).

ועכשיו מעבר לכל זה:

בסופו של דבר לכל לקוח יש ערך שונה עבור מוצר מסויים. אחד יהיה מוכן לשלם X ש"חים והאחר Y ש"חים. פראייר? ממש לא כל עוד הוא המחיר מתאים לערך שלו. זה שהסביבה חושבת שהוא פראייר מראה עד כמה אנחנו מפרגנים כעם.

דעה אישית:

בתחום הרכבים הפרטיים הנמכרים כיום כחדשים, המאזדה3 נותנת את התמורה הטובה ביותר לעניין ההנאה מנהיגה. אני אישית לא הייתי לוקח אותה רק בגלל שהיא המונית והייתי הולך על אחותה, הפוקוס. כנ"ל בעניין הקליאו VS מיני. מבלי לחשוב פעמיים הייתי הולך על המיני רק בשביל להיות יותר ייחודי בכביש. רגע, אין לי שיער בלונדיני וחזה Made In Ronit Refael.

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון, איך מהשוואה בין מיני לק.ספורט הגעת למאזדה3? :lol:

Roy, אנחנו מתכננים גיחה לצפון לחפש חלקים בפירוקיות נוצריות (אהמ, E36).

תאם איתי מתי נוח לך. :wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל להתעקש לחבל בחבילה הכוללת שמציעה הקליאו או ה 206GTI. לא יפה? לא מושכת? לטעמי שתיהן מספקות ב-י-ד-י-ו-ק מה שנחוץ ממכוניות מסוג זה בקטגוריה הזו. אינן מוחצנות יתר על המידה , אך יחד עם זאת אגרסיביות בכדי ליצור בידול נראה לעין.

גם אם הולכים קצת אחורה בסגמנט הזה , קשה למצוא סופר מיני ספורטיבית שהייתה יפיופה אמיתית. הקליאו ווילאמס הייתה יפה? הגולף GTI ? ה205 ? זו לא המטרה בכלל. עצבנות זו אג'נדה, אבל יופי? המיני קופר תחת השליטה של BMW קיבלה רענון מודרני שבאמת מבליט אותה מכל מה שמסתובב על הכביש. אבל מעבר לכך , ההשוואה הזו לא מי יודע מה נכונה לטעמי. כשמכניסים את הקופר S זה כבר סיפור אחר. אבל אז המחיר קופץ, והפרקטיות של שתי הצרפתיות נראית הרבה יותר מושכת והגיונית ביחס לעלות.

ועומר , אתה משוחד אתה עזוב:smile: .. אבל אני מבין למה לא אהבת את הקופה. לעבור מסופר מיני לדינוזאור הזה אחרי הרבה שנים עם 106 זה לא מתחבר לך לוורידים כל כך טוב. נו מה לעשות, היא לא מתקשרת כמו צרפתייה חמה. אבל אם עשית סיבוב על הקופה 20V של רובי , קשה לי להבין מה לא אהבת . מצד שני אני גם משוחד קצת עם ה 16V. ולמרות זאת די ברור שה 20V עושה ממנה קציצות בכל יום נתון.

שלומי - בנושא המחירון, אין ספק שאתה צודק. קצת איבדו פרופרציות עם השווי האמיתי של הרכב ביחס למצבו ולמקומו בשוק. יש איזה השתוללות רבתי עכשיו עם לא מעט מכוניות ספורט. אני בד"כ עוקב אחרי האלפות בלוחות [סוג של סטייה , כמו של ארנון עם הקסנטיה:wink:] ולמרות שאני בהחלט מבין למה אנשים רוצים מחיר גבוה על רכב נדיר , זה פשוט לא מצדיק קפיצות ענקיות של 20-30 אלף.

היו 16 איטלקים מוגדשים, חזרנו ל 20. רק בלי הטורבינה בישבן.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועומר , אתה משוחד אתה עזוב:smile: .. אבל אני מבין למה לא אהבת את הקופה. לעבור מסופר מיני לדינוזאור הזה אחרי הרבה שנים עם 106 זה לא מתחבר לך לוורידים כל כך טוב. נו מה לעשות, היא לא מתקשרת כמו צרפתייה חמה. אבל אם עשית סיבוב על הקופה 20V של רובי , .

משוחד - אולי? :-) .

על הקופה עליה נהגתי עברו כ150K ק"מ לא קלים שלוו בתאונות שלדה וכו'...

רכב שלא השקיעו בו מבחינה ספורטיבית חוץ מצמיגים איכותיים (פוטנזה S03 - תודות לסקאלי).

המנוע הרגיש מעולה למרות הDELAY המעצבן בסל"ד הנמוך , כוח אדיר שהעלה עליי חיוך של ריגוש.

ההגה חד והסביבה הפנימית מרגישה מעולה - עד עכשיו התאהבתי באיטלקיה.

ברגע הראשון של העברת נתיב במהירות תלת ספרתית (גם דו ספרתית..) קיבלתי את הכאפה! הרכב רוכן על הצד מתנדנד כמו הנדנדה הציבורית בשכונה. מאותו הרגע הביטחון אליו אני רגיל ב106 נעלם! בלימה חזקה על הקופה גרמה לחרטום לצלול כמו ג'יפ עירוני , בקיצור ההרגשה הייתה דומה לאודי TT עליה נהגתי בעבר ושם האכזבה היתה פי 2 יותר גדולה! (כן רבותיי , אודי TT זאת אחת המכוניות שהכי התאכזבתי מהן וזאת עקב היותי בעלים של פג'טה שעולה 20% מאותה הTT) ...

אותו רובי (שידוע בכינויו "קבוק") השקיע המון על הקופה ואין ספק שהשינוי ניכר! ההבדלים משמעותיים והזוית גלגול דיי השוטחה אחרי בולמים וקפיצים וחישוקי 17" עם חתך נמוך יותר..

עדיין ה106 מרגישה כמו כפפה ששום דבר אחר שעליו נהגתי לא הרגיש כך! (חוץ מ-ZX16V וGTI6 - הרגשה מאוד דומה!) .

עכשיו לעינינינו: מבחן של מיני קופר מול... לא , לא קליאו אלא פחות טובות..

מול יאריס T , פונטו HGT , לופו GTI , 106 GTI...

המנצחת כאן היא הקופר בכללית.

המנצחת מבחינה ספורטיבית היא ה106 .

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר הרגת לי את העיניים !!

נראה מעניין, אבל בחיית דחסת את התמונות הרבה יותר מדי.

שמור אותם על המחשב שלך ותגדיל אותם ... זה הגודל המקורי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין נושא הפרקטיות.

מה ההבדל בפרקטיות בין מיני לקליאו?

same same..

זאת לא השוואה בין מיאטה לקליאו (גג/מושבים אחוריים).

אז אולי יש טיפה פחות מרווח במיני או בקליאו, זה לא ההבדל, שתיהן קטנות.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לטעמי ההשוואה לא במקום - אין מה להשוות בין מיני לקליאו-נקודה!

המיני היא מכונית נישה - היא המציאה את המונח מיני -זו אגדה בפני עצמה וזה גם הקסם שלה-היא לא צריכה להוכיח כלום.

בעוד שהקליאו "נלחמת" על מקומה להיות סופר-מיני.

זה כמו להשוות גולף GTI MKI מול 206GTI...אחת קסם ואחת רכב ספורט.

ביננו שלומי - למה לא לקחת רגילה ולשים צ'יפ של קופר? הרי זה כל ההבדל המהותי:wink:

בוא רק נגיד שאם המחירים היו שפויים הייתי מוסיף 5K על המיני.

ולעומר - גם ההשוואה לך לא נכונה - אני רואה אותך משווה בין הראלי שלך לכל מיני מכוניות כאילו אין מחר--בוא נשים דברים על דיוקם!

אכן האוטו שלך מתנהג ונוסע מדהים אבל הוא משופר מפה ועד הודעה חדשה בכמה עשרות אלפי שקלים - איך אתה יכול להשוות לקליאוMKII שירדה מפס הייצור?? או למיאטה ז"ל של ניב ?

בחיי היום יום לאוטו שלך אין את כל הפינוקים והנוחות שיש לספורטיביות המתיישנות...

ואל תגיד לי שהכל עניין של מחיר כי הרכב שלך שווה בין 40 ל50 אלף שקל...עוד דחיפה קטנה ואתה קונה 60 כ"ס יותר:-D

נכון שאתה עושה זמנים מדהימים אבל זה כי הרכב שלך מתאים כמו כפפה לסוג האירועים שאתה משתתף בהם.

נפגש בסיבוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...נפגש בסיבוב

לפי החתימה הריקה והמשפט, אני מסיק שניתן לומר לך מזל טוב:?:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוי קיבלת את דבריי לא נכון - N.BENTOVIM שאל ממה התאכזבתי בקופה - עניתי לו מה הרגשתי ביחס למה שאני רגיל (במקרה זאת הראלי..).

אני לא משווה ראלי לקליאו (לדעתי הקליאו עדיפה! יותר חדשנית יותר חזקה לא יודע אם יותר מהנה..).

אני אישית לא סובל את עיצובה של הקליאו , קשה לי לאהוב רכב מכוער! והוא מכוער!!!

אולי אני אצטער על דבריי ויום יבוא ואקנה קליאו אבל עדיין לדעתי הוא מכוער!

המיני תקסום אותי בהרבה! לא נהגתי ולא הרגשתי את המיני לעולם אבל היא בהחלט מעניינת.

לגבי המיאטה - היא הצליחה להקסים אותי ! אני מודה , אני רוצה מיאטה NB .

נ.ב: אתה יודע שפיספסת 106 GTI (רוי ושלומי..) , חבר טוב מהקומה העליונה התחדש לו ביום ראשון (מזל טוב מאור:wink: ), החניון מתחיל להיראות טוב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...