Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מניעת גניבה -עוד פתרון שעוזר.

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 7509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא לקנות רכב - סתם :D:D

עלה במוחי המעוות והלא מפותח (כתוצאה מקרינה רדיואקטיבית) רעיון שיכול להוות פתרון חלקי למניעת גניבת רכב.

הרעיון עלה כאשר חבר הציג לי מצלמה זעירה אלחוטית שמשדרת למרחק של 100 מ'(מעין מצלמת ריגול, והמרחק שידור גדל עם המחיר :wink:) עם רסיבר שמתחבר למחשב דרך כבל USB (מתאם רוכשים בנפרד) או כבל RCA (שבשבילו צריכים כרטיס VIDEO IN).

פעם הייתה לי תוכנה בשם ACTIVE WEBCAM שבה הייתי מציג את מה שהמצלמה משדרת. בעזרת תכונה נוספת ומופלאה של אותה תוכנה הייתי יכול סמן חלק מהתמונה שהתוכנה מציגה ולהגדיר אותו שברגע שמתבצעת תנועה, התוכנה תריץ קול, תוכנה אחרת, או כל דבר שעולה על בראשכם.

איך זה עובד ? עקרון השוואת תמונה לתמונה החדשה.

איך ניתן ליישם את זה כנגד גניבת רכב. את המצלמה הזעירה ניתן בקלות לשתול ברכב ושתצביע על מיקום כלשהו. המצלמה דיי קטנה וקשה להבחין בה בחושך, כך שיש (לפי דעתי) מספיק זמן מרגע ההתראה ועד רגע התפיסה של אותו פושע נתעב.

עוד דבר, המחשב והתוכנה צריכים להישאר דלוקים, לפחות בלילה.

בגדול, חיפשתי תמונה של מצלמה שעירה (סתם, זעירה :D ) אלחוטית ולא מצאתי, אז העליתי תמונות של מצלמות לא אלחוטיות, אבל רק כדי להראות את המימדים.

גם העליתי תמונות של התוכנה במצב של הפעלה ובמצב הגדרת המיקום שבה התוכנה תזזה תנועה.

המחירים הם לא זולים. לי הציעו את המצלמה ב 450 ש"ח ללא מתאם USB. מה שמצריך אותי לקנות כרטיס TV IN כי המחיר של המתאם בשמיים.

שווה לבדוק מחירים בחו"ל.

עוד דבר : את התוכנה ניתן לבדוק בעזרת WEBCAM (מצלמת רשת - לחסרי יכולת תרגום :D )

עוד דבר נחמד שמצאתי בעת חיפושי לתמונות של מצלמה אלחוטית.

http://www.schlaggo.de/helmfoto/

שמוליק

spycam_col.jpg

active2.JPG

active1.JPG

CABA4SXN.jpg

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה מאד לישום, מה גם שלא ממש שווה אם אתה לא בבית

"ביפר" מספק פיתרון הרבה יותר זול והרבה יותר ישים ויעיל ממצלמה.

נראה לי שלא ממש קשה לעשות טבלת יתרונות וחסרונות לבד אז אני יחסוך את זה מעצמי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה מאד לישום, מה גם שלא ממש שווה אם אתה לא בבית

"ביפר" מספק פיתרון הרבה יותר זול והרבה יותר ישים ויעיל ממצלמה.

נראה לי שלא ממש קשה לעשות טבלת יתרונות וחסרונות לבד אז אני יחסוך את זה מעצמי...

ממש לא קשה ליישום!.

נכון, זה לא שווה אם אתה לא בבית, אבל זו עוד דרך.

שמוליק

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלאי שטח/נפח סטנדרטי, לא עושה את אותה העבודה בדיוק???

במחיר של המצלמה אתה מתקין אזעקה מצויינת ברכב. לא ?

אני חושב שעדיף לראות ולשמוע מאשר רק לשמוע.

מחשב יכול לצפצף בחדר בעוצמה שאתה בוחר והוא גם מראה תמונת מצב.

מניסיון שהיה לי עם שכן. האעזקה עבדה במשך דקה שתיים ואז הרכב נגנב. השכן לא שם לב כי הוא ישן ורק בבוקר הוא התעורר וקלט שרכבו לא נמצא.

יש לציין שהמרחק בין הרכב לחדר השינה של השכן הוא דיי קצר.

אני אישית בטוח שאני לא אתעורר כאשר ינסו לגנוב את רכבי והאעזקה תצפצף.

אז לפי דעתי, מי שבאמת אוהב את הרכב שלו ומוכן להשקיע בעוד מערכת שרק יכולה לעזור ולא לגרוע - שווה.

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לראות מערכת כזו עובדת. :)

אבל בנתיים אפשר גם להסתפק במערכת איתור(פוינטר איתוראן וכו').

הם כבר ידאגו שלא תישן שפורצים לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיגנבו את הרכב יש ביטוח...

אבל זה יכול לעזור בדברים אחרים כמו שמירה על המערכת באוטו (אם התוכנה יכולה לשמור גם תמונות)... אתה קם בבוקר שאין לך מערכת ויש לך תמונות במחשב ובמקרה אתה מזהה את הגנבים שהם גרים רחוב לידך..הסיכוי שזה יקרה הוא קטן אבל זה יכול לעזור בחלק מהמקים

דבר נוסף זה יכול לעזור לבעלי עסקים כמו מוסכים לשמור על המוסך מהבית ע"י חיבור קבוע לאינטרנט במוסך וחיבור מצלמה למחשב והתחברות מהבית למחשב במוסך ולראות מה קורה שם בלילה או בכל זמן אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם משדר בנמצא ברכב ומחובר לאזעקה וברגע שהיא מופעלת הוא מפעיל גם איזשהו אלמנט בבית שמחובר אליו אלחוטית (צ'קלקה, סירנה, הודעה קולית שאומרת שפורצים לך לאוטו, מיקסר שמתחיל לעבוד..)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיגנבו את הרכב יש ביטוח...

אבל זה יכול לעזור בדברים אחרים כמו שמירה על המערכת באוטו (אם התוכנה יכולה לשמור גם תמונות)... אתה קם בבוקר שאין לך מערכת ויש לך תמונות במחשב ובמקרה אתה מזהה את הגנבים שהם גרים רחוב לידך..הסיכוי שזה יקרה הוא קטן אבל זה יכול לעזור בחלק מהמקים

דבר נוסף זה יכול לעזור לבעלי עסקים כמו מוסכים לשמור על המוסך מהבית ע"י חיבור קבוע לאינטרנט במוסך וחיבור מצלמה למחשב והתחברות מהבית למחשב במוסך ולראות מה קורה שם בלילה או בכל זמן אחר.

התוכנה מסוגלת להקליט ולשמור.

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא ראיתם:

שימו רב בריח עם ההילוכים או אבוליזר והכל יהיה בסדר

אבולייזר? בטח התכוונת לאבו-לייזר, הבן של הלייזר.

אימוביליייזר.

לשמוליק - יש לך הרבה יותר מדי זמן פנוי, אם זה בניית שלדות אלומיניום או שרטוט של תמונות בצייר - תמצא לך הובי, ד-חוף! :wink::lol:

אה שוב טקילה - TAKILA זה יפה, Taquila זה המילה, רציתי להגיד לך את זה כבר מזמן...

ראלימן,

שבנה אזעקה ממסטיק, קליפת בננה ועותק של "מיני וורלד".

מקראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...