Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם - בניית משענת יד לרכב (יונדאי אקסנט)

itziks00
שימו לב! השרשור הזה בן 5329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוא האריך את החוטים מה הבעיה?

השאלה שלי: איך אתה מגיע לבלם יד ככה :0

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

יכול להיות שיש משהו במה שאתם אומרים לגבי הריפוד, למרות שזה נראה פחות יפה בתמונה. אני אשקול להחליף אותו.. זה החלק הכי קל בבנייה....

ברווז, חשבתי לשים תיבת אחסון אבל זה בעייתי בגלל בלם היד, וזה היה מסבך את הבנייה...

מסבך את הבנייה-בהחלט כן.אבל זה לא היה נוגע בבלם.איך? פשוט.

הקיר הראשון של התיבה,זה שהכי קרוב לבלם היד, צריך לבוא ככה שהחלק התחתון שלו בזווית פנימה לכיוון הכיסאות האחוריים.לחבר לו קרש "ריצפה",לחבר אותם לגב הידית וזהו.את החוטים של החלונות עדיין אפשר להעביר ולהסתיר בכמה דרכים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש יונדאי רק שאצלי זה GLS וידני

תסביר לי איך פירקת את הכפתור של החלונות חשמל

( עם מברג שטוח? מהצד) כי גם אני רוצה לפרק את זה

פשוט הפלסטיק של יונדאי ידוע עד כמה שהוא גרוע אני מפחד לשבור את פלסטיק של הכפתור

ויש מצב לפרק את הכפתור ואז רק את המסגרת שמסביב לכפתור ? אני רוצה לצבוע בכסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסבך את הבנייה-בהחלט כן.אבל זה לא היה נוגע בבלם.איך? פשוט.

הקיר הראשון של התיבה,זה שהכי קרוב לבלם היד, צריך לבוא ככה שהחלק התחתון שלו בזווית פנימה לכיוון הכיסאות האחוריים.לחבר לו קרש "ריצפה",לחבר אותם לגב הידית וזהו.את החוטים של החלונות עדיין אפשר להעביר ולהסתיר בכמה דרכים.

זו השאלה שבאתי לשאול.

איך הוא בדיוק מרים את בלם היד? מהצד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירקתי את זה האמת עם היד בלבד...(ציפורן) יכול להיות שזה היה חלש כי זה פורק בעבר.

אם לא אז תנסה בעדינות עם מברג.. זה לא כזה עדין. אני הוצאתי את זה כמה פעמים והחזרתי בגלל הנסיונות. תראה בתמונה איך המפסק נראה ותדע מאיפה להוציא.

אצלך זה יושב באותו מקום? אצלי זה מודל 99... בהצלחה.

הבלוג שלי - רעיונות עשה זאת בעצמך שמשתף בנייה וחידוש של רהיטים, בניית צעצועים, וטיפים נוספים.

הפרוייקטים שלי בפורום : בניית משענת יד :idea:צביעת טאסות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו השאלה שבאתי לשאול.

איך הוא בדיוק מרים את בלם היד? מהצד?

אני מוריד ומרים את הבלם מצד ימין.. זה לא כזה נורא.

בוא נגיד שהנוחות שנוצרה עם המשענת מכפרת על אי הנוחות של השימוש המזערי בבלם היד...

הבלוג שלי - רעיונות עשה זאת בעצמך שמשתף בנייה וחידוש של רהיטים, בניית צעצועים, וטיפים נוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אחי, יצא פצצה, התלהבתי מהעיניין בטירוף.

ובהזדמנות הראשונה שיגמר הגשם - אני יבנה גם משענת ליד לגולף שלי - ואנסה לקמבן אולי גם איזה תא או משהו.

ניקח מפירוק כמה צירים של תאים וננסה לבנות משהו יפה ומקורי גם, אני יצלם ויעלה לאינטרנט כמובן.

(לך תידע אולי נתחיל לשווק את המוצר ולהרוויח מיליונים? :wink: )

* נ.ב *

לכל שאר המגיבים - תיהיו יותר נחמדים, אל תחפשו את המינוסים בפרוייקט של הבנאדם.

תנו לו ביטחון להמשיך ולנסות ולבנות דברים יפים ויצירתיים כאלה - אל תיהיו מגעילים!

תפנימו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירקתי את זה האמת עם היד בלבד...(ציפורן) יכול להיות שזה היה חלש כי זה פורק בעבר.

אם לא אז תנסה בעדינות עם מברג.. זה לא כזה עדין. אני הוצאתי את זה כמה פעמים והחזרתי בגלל הנסיונות. תראה בתמונה איך המפסק נראה ותדע מאיפה להוציא.

אצלך זה יושב באותו מקום? אצלי זה מודל 99... בהצלחה.

כן גם אצלי זה באותו המקום רק שבGLS יש המשך לקונסולה עד אחרי הבלם יד

אם יש לך עוד רעיונות ליונדאי דבר איתי בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

קודם כל כל הכבוד על היוזמה ועל העבודה.

אישית לא אהבתי את זה. גם את הריפוד, וגם מנסיון עם יונדאי אקסנט עכשיו ממש אבל ממש לא נוח להגיע לבלם יד.

יש פתרון פשוט: יש לי את המשענת יד הכי זולה בשוק (בצבע אפור, מרובעת, עם מחזיק כוסות מגעיל מקדימה)

מורידים את המחזיק כוסות, ומחברים אותה מלמטה עם אזיקונים למקום בו המושבים מתחברים לרצפה (יש לה חורים ברגליים שלה, אם לא אפשר לקדוח). גם נשאר מקום לבלם יד, וגם יש לזה תיבת איחסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש ממש אהבתי את העבודה והכל אבל לא הבנתי איך אתה מוריד את הבלם יד זה אל מפריע לך כזה? נראה לא נוח אבל בקיצור עבודה ורעיון יפה

:-) {את הטוב אנחנו מקבלים מה' ואת הרע לא נקבל?!?}:twisted:

ברשותי:

מזדה לאנטיס 1999 אוט'

ביואיק רנדוו 2004 אוט' (בעיקרון של ההורים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי בלם היד, כבר אמרתי.... זה ממש אבל ממש לא נורא ולא מפריע...

וחוץ מזה כמה כבר נוגעים בו... ויש גם פארקינג .

ולאור התגובות על הריפוד.. האמת שגם אני לא ממש אהבתי אחרי שהרכבתי ברכב... ושיצא לי ואני אמצא משהו יותר יפה, אני אחליף ואעלה תמונות.

Darky, אני לא יודע איזה דגם/שנה של אקסנט היה לך, אבל לפחות אצלי -כפי שכתבתי בהודעה הראשונה, הקונסולה לא נמשכת עד לבלם היד, ולכן אין מקום לתפוס משענת יד שקונים בחנות אלא לקדוח לרצפה.

מה שקונים בחנות זה סתם צעצוע מפלסטיק שהמגנטים של המכסה שלו מתפרקים.. תאמין לי שניסיתי... הבנייה שלי יציבה אפילו בלי לקבע עם ברגים.

חוץ מזה שאני נהנתי מכל רגע בבנייה... הכי כיף זה לעשות דבר שמתאים לנוחות שלך (אם ראית אז העברתי את לחצני החלונות + יש פתח להכנסת השלט של הרדיו דיסק ... אני משתמש במערכת כל הנסיעה אז זה משתלם) 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...