Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למי שלא שם לב ללוח פוקוס

slavochk
שימו לב! השרשור הזה בן 6798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי במצב הרכב. לדעתי 15K ש"ח הם מחיר סביר לכל אוטו בעל יחוד במצב טוב ולא נפוץ מדי (לא בעבור חיפושיט), יהיו שיטענו אחרת.

("...המטורף רצה 700 ש"ח תמורת האוטו, הצעתי לו במקום חפיסת מלבורו וטרמפ הביתה...")

בכלל, ישנם בפורום כאלה שניתן להבין כי לדעתם הרכב הזה שווה הון...

קודם כל אל תזלזל באהבה של אחרים ,יש כמה חיפושיות בארץ ששוות יותר מ15 ויותר מ20 עוד לפני שנכנסים ליער .

אני לא יודע איזה רכב יש לך או מה אתה אוהב ,תהייה בטוח שגם על זה אפשר לצחוק.

לגבי הסובארו ,יש אחת מאוד דומה (כנראה אותה אחת ) באזור שלי .

אספן רציני כנראה יעשה לה שיפוץ שני ,יש נזילות צבע ,ועוד כמה פאקים.

הרכב נראה נוסע כמה פעמים ,די ברוגע .

מי שלא פדנט יכול להיות שיהיה מרוצה מהשיפוץ הקיים.

בהצלחה.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי הסובארו ,יש אחת מאוד דומה (כנראה אותה אחת ) באזור שלי .

אספן רציני כנראה יעשה לה שיפוץ שני ,יש נזילות צבע ,ועוד כמה פאקים.

הרכב נראה נוסע כמה פעמים ,די ברוגע .

מי שלא פדנט יכול להיות שיהיה מרוצה מהשיפוץ הקיים.

בהצלחה.

איפה אתה גר??

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכולם שלום!מחיר רכב אספנות נקבע אך ורק ע"י המוכר והקונה בפועל!! במעמד החלפת המזומן והידיים!! לא לוי יצחק, לא הצופים במודעה וגם לא הח'ברה ממפגש מועדון החמש.... ישנם מקרים, אמנם בודדים, ששיקול פירסום ,במיוחד במדורי חינם לא נועד רק למכירת הרכב אלא גם מיצוב מעמדו ומחירו. דרישה מוגזמת של בעל הרכב לא מבטאת את שוויו האמיתי של הרכב לראיה שום מוכר לא היה משלם בעצמו את אותו סכום שהוא דורש!! והמבין יבין.....

דרור והספיידר היפייפיה שלו. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה גר??
בין ק.מלאכי לאשקלון .

הרכב כנראה אוטו רכב (כמה כאלה צהובות אחרי שיפוץ אתה מכיר?)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום!

אני בעיקרון אוהב לגלוש פה בפורום, לקרוא הרבה ועוד יותר לראות פרוייקטים של שיפוץ רכבים...

בכל מקרה מו8כרת לי סובארו כזאת 2 דלתות (קופה) שעומדת קרוב לשנה כבר במקום אחד... מצב חיצוני סביר בהחלט... הרכב בצבע לבן שאר פרטים אינני יודע על הרכב... מצב מכני מה שידוע לי רק נראה לא כל כך טוב (אגזוז נפול גם)

אם מישהו רוצה פרטים על מיקום הרכב אני אמסור בפרטי... בעקרון הרכב ממש יפה ואם מישהו יוכל לשפץ אותו ולהפוך אותו למשהו יפה זה יהיה מדהים...

בכל מקרה מוזמנים לפרטי!

הרכב לא עומד למכירה או משהו אבל כמו שזה נהוג אצלכם לרוב להשאיר פתקים על הרכב זה בהחלט נראה לי רלונטי במקרה הזה...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין ק.מלאכי לאשקלון .

הרכב כנראה אוטו רכב (כמה כאלה צהובות אחרי שיפוץ אתה מכיר?)

אני לא מכיר אבל לך תדע.

הבחור גר ב.ק מלאכי. יש לו עוד אחת כסופה שהוא רוצה לשפץ.

משה.

attachment.php?attachmentid=42522

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידע כללי: הרכב סביב ה-10 ידיים ו-900,000 ק"מ.

נמחק על ידי בני

מי שלוקח רכב לשיפוץ לא מסתכל על מספר הידים. הוא בודק את הרכב נטו (מנוע מכלולי הנעה מצב הפח/צבע, ושלמות הרכב) ביחס למחיר שהו מוכן לשלם. יש רכבים יד 15 וניראים טוב יש רכבים יד 1 ונראים רע.

נמחק על ידי בני

משה.

משה, את חוסר הסבלנות שלך כלפי אחרים תשאיר מחוץ לפורום

ראה הוזהרת

בני, מנהל הפורום

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי משה! :wink:

איך מתקדם השיפוץ או בעצם למה נתקע הענין?

אם אתה מיתכוון לסובארו אז מה שנשאר זה רק המזגן...

משה.

צרפתי 2 תמונות

1 בקישור בהודעה 21 (שכתבתי כמה הודעות למעלה).

2 פה:

PA079289-01%20(Medium).jpg

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אל תזלזל באהבה של אחרים ,יש כמה חיפושיות בארץ ששוות יותר מ15 ויותר מ20 עוד לפני שנכנסים ליער .
אני לא מזלזל באהבתך לחיפושית, אבל פרט לבודדות (דגמים מיוחדים, שנתונים מוקדמים במיוחד), מדובר ברכב נפוץ השווה כמה אלפים בודדים. רכב סטנדרטי משנתון מתקדם (יחסית) צריך להיות במצב טוב מאוד ע"מ שיהיה שווה 15K.

אגב, לא הבנתי למה להכנס ליער (אתה כיפה אדומה או הזאב? אולי סבתא...?)

בברכה,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים! קצת פרופורציות!

15 אלף שקל זה לא מחיר בשמיים. תסתכלו על כל מיני אמריקאיות שהבעלים שלהן מבקשים 70 אלף דולר ובאיביי אפשר למצוא אותן ב4000 - זה בשמיים.

אני חושב שכל רכב, ולא משנה כמה נפוץ או חסר סקס אפיל (וההארדטופ היא לא זה ולא זה) יכול להצדיק מחיר של 15. איך?

תלוי במצב. תעשו חישוב כמה עולה "יישור קו" ברכב כזה. מה המחיר שהייתם משלמים עבור נביילה שצריך לגרור הביתה? נניח ש-1500 ש"ח? עכשיו צרפו לזה את המחיר של השקעה במכניקה + שיפצורים בחשמל + פחחות\צבע + רפד + חלקי קוסמטיקה מחו"ל + צמיגים + גרירות + מע"מ.

מה קיבלתם? יש סכום נכבד?

אז לפני שאתם רצים לצעוק שהמחירים מוגזמים, תחשבו כמה כסף חוסכת לכם רכישה של רכב במצב סביר, כמה שווים כל הדברים שלא צריך להשקיע בו, ומה אפשר באופן כללי לקנות בשוק הרכב הישראלי ב-15K (סוויפט? שרייד?).

אני מבין את הזעקות על המחירים האסטרונומיים שכל מיני לא מאופסים רוצים על הרכבים שלהם, אבל ראבאק - לא צריך להגזים לצד השני. אני מודע לזה שאף אחד ששיפץ רכב לא יכול לצפות לקבל בחזרה את השקעתו, אבל הרוכש יכול לקחת בחשבון שההשקעה הזו נחסכה ממנו כשהוא משווה את הרכב לאופציות קניה אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמחק על ידי בני

מי שלוקח רכב לשיפוץ לא מסתכל על מספר הידים. הוא בודק את הרכב נטו (מנוע מכלולי הנעה מצב הפח/צבע, ושלמות הרכב) ביחס למחיר שהו מוכן לשלם. יש רכבים יד 15 וניראים טוב יש רכבים יד 1 ונראים רע.

נמחק על ידי בני

משה.

משה, את חוסר הסבלנות שלך כלפי אחרים תשאיר מחוץ לפורום

ראה הוזהרת

בני, מנהל הפורום

לא חושב שמשהו לא היה תקין בתגובה אלא אם......

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צודק !!!

אנשים! קצת פרופורציות!

15 אלף שקל זה לא מחיר בשמיים. תסתכלו על כל מיני אמריקאיות שהבעלים שלהן מבקשים 70 אלף דולר ובאיביי אפשר למצוא אותן ב4000 - זה בשמיים.

אני חושב שכל רכב, ולא משנה כמה נפוץ או חסר סקס אפיל (וההארדטופ היא לא זה ולא זה) יכול להצדיק מחיר של 15. איך?

תלוי במצב. תעשו חישוב כמה עולה "יישור קו" ברכב כזה. מה המחיר שהייתם משלמים עבור נביילה שצריך לגרור הביתה? נניח ש-1500 ש"ח? עכשיו צרפו לזה את המחיר של השקעה במכניקה + שיפצורים בחשמל + פחחות\צבע + רפד + חלקי קוסמטיקה מחו"ל + צמיגים + גרירות + מע"מ.

מה קיבלתם? יש סכום נכבד?

אז לפני שאתם רצים לצעוק שהמחירים מוגזמים, תחשבו כמה כסף חוסכת לכם רכישה של רכב במצב סביר, כמה שווים כל הדברים שלא צריך להשקיע בו, ומה אפשר באופן כללי לקנות בשוק הרכב הישראלי ב-15K (סוויפט? שרייד?).

אני מבין את הזעקות על המחירים האסטרונומיים שכל מיני לא מאופסים רוצים על הרכבים שלהם, אבל ראבאק - לא צריך להגזים לצד השני. אני מודע לזה שאף אחד ששיפץ רכב לא יכול לצפות לקבל בחזרה את השקעתו, אבל הרוכש יכול לקחת בחשבון שההשקעה הזו נחסכה ממנו כשהוא משווה את הרכב לאופציות קניה אחרות.

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...