Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יצירת הכנסות מתוכנה שפיתחתי

elik-belik
שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

פיתחתי תוכנה מסויימת, שברמה מסויימת אין לה מתחרים ישירים, והפוטניאל קיים.

זהו כלי מבוסס גליון אקסל המבצע חישובים שונים והצגה גרפית (וכמובן, עוד דברים חיוניים)

(קשור לשוק ההון)

כיצד אוכל ליצור ממנה הכנסות? כיצד ניתן לגבות סכום סמלי מהמשתמשים בה?

אודה לכם על רעיונות

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצא מישהו עשיר עם הרבה כסף שיהיה מוכן להשקיע בך ובתוכנה שלך.ככה היא תתפרסם ויהיה אפשר לעשות מכך הון בתנאי שהתוכנה שווה את זה.אם יוצא לך משהו מהרעיון הזה...10 אחוז שלי..:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם ליצור אתר עם גרסת Shareware ולגבות כסף על הגרסה המלאה דרך פייפאל? (זה אם אנשים עדיין לא משתמשים בזה)

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הוא סיפר לי, ואני מודה לו מאד על כך...

אבל פתיחת חשבון בחו"ל כרוכה בהמון עמלות די גבוהות, בשביל משיכה חד פעמית...

סה"כ אני לא בעל חנות ב-eBay מכרתי דבר או שתיים, אבל שם זה נגמר...

אני כבר אמצא איך לבזבז את הכמה מאות דולרים האלה... ;-)

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, עצתי אליך היא, שתפתח אתר, ששם יהיה מפורט על התוכנה שפיתחת. תפרסם את התוכנה במקומות הנכונים, בפורומים הנכונים ובין האנשים הנכונים. ותגבה תשלום בכ"א על הורדת התוכנה. (אם היא באמת סטרט-אפ, אנשים יקנו).

כדי להתחיל לגבות כרטיסי אשראי אתה לא צריך הרבה, כל מכולת עם קונה וחצי גובה היום.

בהצלחה...

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תרשום פטנט ... כי אחר כך כל אחד פשוט יעתיק אותך ..

דבר שני, תחפש משקיע, רצוי לא ברמה עולמית אלא ברמת "ישראל" , תבדוק הצלחה בשוק קטן (תציע את המוצר חינם לבדיקה לחברה קטנה נגיד 50 איש) לאט לאט תאתר באגים, תתקן, תוציא גרסה שניה ..שלישית,רביעית עד 1.0 , שיהיה לך מוצר מוגמר, ואתה בטוח , תתן לחברה אחרת לנסות , נגיד אחת גדולה יותר 200 איש, כמובן בחינם עדיין , אם לא יהיו טענות \ מענות \ עצות לשיפור , מצא לך רישיון מכירה, עצב לך קופסא, ורוץ למכור .. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...