Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נועלנים לג'אנטים

.tommy g
שימו לב! השרשור הזה בן 6910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם.

שמתי לב(כמו כולכם) לכמה פוסטים של חברים כאן שגנבו להם או שניסו לגנוב להם את הג'אנטים.

העלו כאן את פיתרון הנועלנים עם ההברגה המיוחדת(?).

איפה אוכל לרכוש סט לארבעה ג'אנטים?

איך זה עובד, פשוט ראש הבורג בנוי בצורה מיוחדת?

תודה מראש,

תומר.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאד.אתה יכול ללכת לאוטו דיפו או לכל פנצריה שיש להם גנטים ושם תוכל לרכוש את הסט.אני קניתי את שלי ב 100 שקל.הערכה מכילה 4 גוזו'נים/אומים שהראש שלהם הוא שונה .אתה מקבל שני "מפתחות" שאותם אתה מלביש על המפתח גלגלים ואיתו אתה פותח את האומים.

מקווה שעזרתי.

רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לומר אם מדובר באותו הראש .

אולי נעשה השוואה באחד המפגשים?

בכל מקרה , ההברגה שאצלי , בלתי ניתנת לפתיחה עם כלי שהוא איננו הבוקסה המתאימה, מהסיבה הפשוטה שהיא עגולה ודיי חלקה בצידה החיצוני.

בקשר לשאלה הבסיסית: 100 ש"ח בכל פנצ'ריה...

אני חשבתי בזמנו לשים בכל גלגל 4 ברגים שונים, אבל ירדתי מזה מהר מאוד... :-)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשבתי בזמנו לשים בכל גלגל 4 ברגים שונים, אבל ירדתי מזה מהר מאוד... :-)

למה? :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הגיוני שכל סט יכיל ראש שונה. יש מקסימום שבמקסימום בטח איזה 100 סוגים וגם זה יותר מידיי. כי איזה מפעל לדעתכם ייצר כל כך הרבה סוגים שונים של ראשים? אם לכל אחד היו ברגים שונים זה היה עולה הרבה יותר ממאה שקל.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התלהבתי בהתחלה מהרעיון, אבל ירדתי מזה אחר שחבר שלי פתח את האומים שלי עם הסט שלו וגם אחרי שהיתי בפנצ'ריה ופתחו לי את האומים בלי לדבר על הבוקסה שלהם. נראה לי שכל הסטים אותו דבר לפחות האלו שעולים 100 ש"ח.

אבל יאמר לזכותם שהמגנז עדיין על האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התלהבתי בהתחלה מהרעיון, אבל ירדתי מזה אחר שחבר שלי פתח את האומים שלי עם הסט שלו וגם אחרי שהיתי בפנצ'ריה ופתחו לי את האומים בלי לדבר על הבוקסה שלהם. נראה לי שכל הסטים אותו דבר לפחות האלו שעולים 100 ש"ח.

אבל יאמר לזכותם שהמגנז עדיין על האוטו

זה בדיוק העניין עם כל מערכות ההגנה למיניהן.

פורץ מיומן יתגבר על כל מכשול, המטרה של המערכות האלו היא הרתעה.

כל מה שהנועלים האלו יעשו זה לגרום לכל מיני עברייני נוער לרדת מהרעיון, ולעבריינים רציניים להחליט לעבור לרכב הבא.

זה לא מגן ב100%, אבל זה מוריד באיזה שהוא אחוז את הסיכוי לגניבה מזדמנת. האחוז הזה שווה מאה ש"ח, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש די הרבה ראשים.

וברור שיש כפילויות, זה עולם של יצור המוני.

עדיין תמיד אפשר לפתוח כל נועלן שכזה עם רתכת הכי פשוטה.

גנבים לא מסתובבים עם רתכת, ולמען האמת עוד לא שמעתי על מישהו עם נועלנים שגנבו לו ג'אנטים.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה חשבתי או למה ויתרתי? :-)

למה ויתרת?

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...