Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת אזהרת שמן מנוע דולקת? שברולט ספארק? תתכוננו לסיפור קורע!

I love spark
מעבר לפיתרון נפתר ע"י I love spark,

פוסטים מומלצים

חבר'ה, תתפסו חזק, כי יש לי סיפור שיגרום לכם לרקוד ולבכות בו זמנית. כן, כן, קראתם נכון. כי מה יכול להיות יותר מרגש מנורת אזהרת שמן מנוע דולקת ברכב שברולט ספארק ידני?

אז ככה, נדלקה לי הנורה הזאת המפחידה הזאת, כאילו אומרת לי "היי, חבר, הגיע הזמן להיפרד מהכסף שלך". כמובן, לקחתי את הרכב למוסך, שם בדקו אותו כאילו היה פרארי (או לפחות רכב עם מנוע אמין). אחרי שעה של ציפייה (כי כן, גם במוסך יודעים לגרור זמן כמו אלופים), קיבלתי את הבשורה המפתיעה: "אין שום תקלה!".

"אבל הנורה דולקת!", זעקתי כמו ילד קטן שחטפו לו את הגלידה. "אל תדאג", הרגיע אותי המוסכניק בחיוך מיומן, "יכול להיות חיישן מקולקל, קצר חשמלי, או... שאריות שמן עתיקות".

"שאריות שמן עתיקות?", חזרתי על דבריו בתדהמה, "השמן בן 3 חודשים!". "כן, כן", הנהן המוסכניק, "שברולט, אתה יודע...".

אז מה עושים עכשיו? לכבות את הנורה באבחון מחשב יקר? לחכות שהיא תכבה מעצמה (כמו נס)? או פשוט להמשיך לנהוג ולצפות ליום שבו המנוע יאמר "שלום וביי ביי"?

חבר'ה, אני צריך את עזרתכם! מה אתם אומרים? מה לעשות? האם גם לכם יש נורה מציקה שכזאת ברכב? תנו ת-סיפורים שלכם, עיצות שלכם, ואולי אפילו סתם בדיחות על שברולט ספארק (כי כן, תמיד צריך קצת הומור במצבים קשים).

בינתיים, אני נוהג בזהירות רבה יותר, בודק את מפלס השמן כל 5 דקות, ומתפלל שהנורה הזאת תכבה כמו קסם.

מה אתם מהמרים? היא תכבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, I love spark כתב:

בודק את מפלס השמן כל 5 דקות

זה לא יעזור כי אין לחץ שמן צריך להתחבר בעזרת סורק ולראות  באופן קבוע מה לחץ השמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, של כתב:

זה לא יעזור כי אין לחץ שמן צריך להתחבר בעזרת סורק ולראות  באופן קבוע מה לחץ השמן

אני חוזר שוב: מוסכניק בדק את המנוע ואמר שאין שום בעיה והוא מספיק משומן בכל נסיעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה לפרק יוניט לחץ שמן ולראות אם יש עליו בוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי לוקח סיכון.

1) לא הייתי נוסע באוטו עם מנורת לחץ שמן דולקת. רק בגרירה.

2) תשלח תמונה של המנורה.

3) אמנם זה לא צרפתי, אך לא הייתי שולל זאת, שיש תקלה בפילטר שמן ואז המנורה נדלקת.

אל תיסע ככה גם אם המוסכניק אמר שהכל בסדר. אם המנורה דולקת אז זה לא בסדר.

כשקנית את הרכב המנורה דלקה? לא. אז גם עכשיו היא לא צריכה לדלוק.

דבר אחרון - אל תיגש למוסך הזה שוב. תבדוק עם מוסך אחר. ואחרי שיגידו לך שזה תוקן , רגע לפני שאתה מניע את הרכב תוודא שהמנורה דולקת כאשר הרכב עם סוויץ פתוח ונכבית לאחר שהרכב מונע. כבר שמעתי על מוסכים שמוציאים את המנורה מהלוח שעונים כדי שהיא לא תדלק בעקבות התקלה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נוסעים עם נורת לחץ שמן דולקת בשום פנים ואופן

איזה בדיקה המוסכניק היה יכול לעשות כדי להכריע שמדובר בחיישן תקול והמערכת עדיין עובדת באופן סדיר ? 

תשובה : שום דבר

אתה לוקח הימור, שהחישן תקול אבל הכל עדיין עובד כסדיר, הימור של מחיר מנוע 

אם זה הימור שאתה מוכן לקחת, בהצלחה בנסיעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המוסך התחבר למחשב ? בדק קודי תקלה ? 

אם כן מה קוד התקלה שראה ? (אין מצב שהנורה דולקת בלי קוד תקלה ) 
אם לא , איך הוא בדק שהכל תקין ? 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...