Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ליאנה 2002 1.6 מתחממת

Elie3211
שימו לב! השרשור הזה בן 241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם 

קניתי בתור פרוייקט סוזוקי ליאנה 2002 1.6.

הרכב במצב טוב מאוד ומתוחזק כראוי עם קבלות להכל.

ישנה בעיה אחת שבעקבה קניתי את הרכב במחיר נמוך:לאחר נסיעה של כ20 דקות-חצי שעה,הרכב מתחיל להתחמם.

קצת רקע:כל מערכת הקירור של הרכב למעט הרדיאטור חדשה וגם הוא נראה במצב תקין .

הרכב לא שורף שמן ואין ערבוב של שמן ומים במנוע.שני המאווררים עובדים בטמפ' עבודה.

כאשר הרכב מתחממם,מיכל העודפים מתמלא והרדיאטור מתרוקן .

בנוסף עשיתי לרכב טיפול גדול של פלאש למערכת קירור,שמן,פילטר ומשאבת מים 

אני כבר כמה שנים בתחום אז יש לי נסיון ואני עובד על הרכבים שלי לבד אז יש ידע.

נשאלת השאלה:ממה זה יכול לנבוע?

חשוב להדגיש שברגע הרכב מגיע לשלושה פסים בטמפ' אני עוצר בצד אז הוא לא רותח ,פותח את הפקק בעדינות לאחר כמה דק וממלא שוב והרכב מחזיק לעוד עשרים דק בערך.

תודה מראש 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אולי יש בעיה בראש המנוע?

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות ראש מנוע..

(קרתה לי תופעה זהה באופנוע בעבר ,

אגב גם סוזוקי 🤭).

ואם זה המצב,זה אחלה פרוייקט בשבילך להכיר את הרכב,  כל המידע קיים ברשת היום.

בדוק את המערכת בלחץ,

או

יש קיט בדיקה עם חומר שמגלה גזים במיכל עיבוי.

עריכה אחרונה על ידי Gauss
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הפקק ,מצד אחד הוא נראה חדש מצד שני הוא מוזר,מרגיש כאילו חסר לו משהו,אין לו חלק קפיצי ,העיגול הקטן זז בחופשיות ... 
הוא לא נראה כמו שום פקק אחר תקין שאני מכיר  
image.thumb.jpeg.c71633ba7c51aca9a91add508b7c1971.jpeg

גאוס חד משמעית צודק ולשם גם הכיוון הולך,פשוט רציתי לוודא אולי יש משהו שאני מפספס... 

עריכה אחרונה על ידי Elie3211
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Elie3211 כתב:

הנה הפקק ,מצד אחד הוא נראה חדש מצד שני הוא מוזר,מרגיש כאילו חסר לו משהו,אין לו חלק קפיצי ,העיגול הקטן זז בחופשיות ... 
הוא לא נראה כמו שום פקק אחר תקין שאני מכיר  
0?ui=2&ik=b57d2df0ce&attid=0.1&permmsgid=msg-a%3Ar9162690589440052435&th=189ea91abfcacc09&view=fimg&realattid=189ea91991657c182fb1&disp=thd&attbid=ANGjdJ_fVydbHKHeqS5uX7zhnUJn3X752QGioov8pxfasmTRmAfXFf3vUeGB5fh2oaPtqUrNapJttkiZiggS50WACovBfPsvNtb5wRKeQ2D6aWIkpIHYh0iosyiBL6Q&ats=2524608000000&sz=w180-h120-df-p-nu

גאוס חד משמעית צודק ולשם גם הכיוון הולך,פשוט רציתי לוודא אולי יש משהו שאני מפספס... 

אם זה הפקק אולי זה יסתיים בזה,

מה זה-
מה שנראה קצת  כמו שאריות של חומר לבן כזה על הפקק והגומי שם?

מה שאתה אומר נשמע לא תקין,
והוא גם לא נראה ממש חדש מלמטה.

עריכה אחרונה על ידי Gauss
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון:נסיון החלפת ראש מנוע לא צלח לצערי,לאחר פירוק כמעט מוחלט של כל מה שצריך ,נתקעתי עם שלושה ברגים של תושבת הגה הכוח שהיו אכולים ולא הייתה גישה לכלים מיוחדים להסרה ,לאחר יום שלם של מאבק החלטתי לוותר ,בנסיון נואש הסרתי את הטרמוסטט(חאפר,יודע ) רכב שלא שווה הרבה אז אין לי בעיה לעשות את זה  וישנו שיפור אך הרכב עדיין מתחמם לאחר 30 קמ ,השאלה שלי היא כזו ,האם זה תקין שרק מאוורר אחד נכנס לפעולה ?,וזה האחד שרחוק מהמנוע.המאורר השני נכנס לפעולה רק כשהרכב כבר רותח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם זה יעזור כי הרכב שומר על טמפ' תקינה (מחובר לסורק תוך כדי נסיעה לבקרה ) ואז פתאום קופצות המעלות ומתחילות לטפס דרסטית ,לדעתי זה לא שיש לו בעיה לשמור על הטמפ התקינה אלא באמצע נסיעה רגועה ללא שום מאמץ הוא מתחיל להתחמם פשוט .לכאורה ללא שום גורם מקדים

נגיד הטמפ יכולה לעמוד על 90 לצורך העניין 20 קמ ואז פתאום לעלות ,עד שאני עוצר בצד נותן לרכב להתקרר .חשוב לציין שאני לא רואה שום נזילות והצינורות נראים בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היוניט חום חדש יחסית ,גם זה נראה שהרכב כן מתחמם כי מיכל העודפים מתמלא ומבעבע ,המים לא משנים צבע ,עדיין מים ירוקים 

עריכה אחרונה על ידי Elie3211
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...