Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ליאנה 2002 1.6 מתחממת

Elie3211
שימו לב! השרשור הזה בן 241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ,נכנסתי לעוד נסיון להחלפת אטם הראש. כי הבנתי שאין מנוס אם אני רוצה רכב מתפקד

מצורפות תמונות של הברגים שנשארו על מנת לפרק את תושבת הגה הכוח ולאחר מכן מכסה הטיימינג ,אין לי שום גישה לברגים האלה באמצעות בוקסות כאלה ואחרות וכולם אכולים,אם יש למישהו פתרון אפשרי שלא דורש רתכת או חיבור לחשמל (עובד בחנייה) ומתאים למקומות ללא גישה כמעט בכלל אשמח ממש ...

יש גם את הבורג התחתון של משאבת הגה הכוח שככל הנראה גם הוא אכול אבל אליו עוד לא הגעתי מכיוון שצריך לפרק את המדחס של המזגן.

Inkedbolts.thumb.jpg.75c346cea9158ac9d3837e35e31e7191.jpg כפי שניתן לראות אין לי גישה לראש הסגור של המפתח 

Inked20230827_152511.thumb.jpg.2155acd9f7f4ecd708fe5d973635c610.jpg

20230827_152425.thumb.jpg.7b33499436df8e979a51b6bbd9da9929.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר אם הבורג חרוש לא תוכל לפתוח עם מפתחות או בוקסות.

בגלל הגישה הצפופה הכי כדאי לרתך.

את יכול לנסות לחרוץ את הבורג ולדפוק עליו בעזרת כלי נגד כיוון השעון.

ריתוך מפתח על הבורג הוא הפתרון הטוב ביותר.

אלא אם אתה מוציא את המנוע מתוך תא המנוע ואז תהיה גישה לעוד פתרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם ,מעדכן שהצלחתי להסיר את הברגים והאמת לא יודע איך לא חשבתי על זה קודם.

ממליץ למי שנתקל במצב דומה:תמכתי במשקל הרכב ממתחת ,ואז הוצאתי את הבורג של תושבת המנוע התחתונה.מה שאיפשר לי להרים את המנוע בלבד הרבה יותר גבוה.ואז פשוט הוצאתי את הברגים בעזרת סט בוקסות חילוץ והכל פיקס.

מחר אתקין את האטם החדש 

שוב תודה לכולם על העצות והעזרה

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...