Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצידנית/מקרר נייד

ChaoscripT
שימו לב! השרשור הזה בן 287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 13 דקות, איציק נ. כתב:

האמת שזה מתקרר כל כל מהר שאין צורך ביום קודם לדעתי. במקררים טרמואלקטריים זה הכרחי, עם מדחס ? אין למה.

צודק (שלי גם עם מדחס. מתקרר בחצי שעה). יש חג בחוץ) אני אומר לילה לפני כדי לא לשכוח או למקרה שאני רוצה לשים להקפאה ולא להיזכר כשאני ממלא אותו ביום הנסיעה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, RBRB כתב:

כמו שכתבתי כמה הודעות לפני, אתה יכול להריץ פלוס קבוע מהמצבר ולקבל מתח קבוע. המקרר בדיפולט שלו מכוון לניתוק עצמי במתח יחסית גבוה כך שלא תיתקע בלי מצבר. אפשר לשנות את הגדרות הניתוק בלחיצת כפתור. אגב, רכב עומד בקיץ וכו' - המקרר לא נכנס לעבודה בטמפ' של 40 או 50 מעלות, צריך לבדוק מה מופיע בהוראות, אני לא זוכר. מגיעים לטמפ' הזו בקלות בתוך רכב סגור בשמש בקיץ שלנו.

Screenshot_2023-08-10-08-18-52-41_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

תודה. רק חשמלאי רכב מבצע או חבר׳ה של אביזרי רכב? 

ֿהרכב חדש ובבעלותי כך שלא מעוניין בקומבינה אלא משהו מסודר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וידאת שאין יציאת מצית מקורית בבגאז'?

ממה שאני רואה, ברכבי הצ'בק, סטיישן, מיניוואנים וג'יפים יש מוכן. אבל לא בכל הרכבים פעיל בזמן שהרכב מכובה.

בסדאנים, משום מה, אין.

כשאין, צריך לסלול כבל עם פיוז מהמצבר. לא מסובך אבל עבודה שחורה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור גם אני רוצה שימשיך לעבוד.

בגולף, למשל, המקורי בבגאז נותן מתח גם כשהרכב כבוי.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...