Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצידנית/מקרר נייד

ChaoscripT
שימו לב! השרשור הזה בן 296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 18 דקות, RBRB כתב:

אתה פשוט יכול לקנות מצבר ליתיום ב1200 שקל ולחבר אליו כל מקרר או לבנות אחד כזה כמו שהראתי בחצי מחיר.

לצערי זה לא הכיוון חח, זה נחמד, אבל זה נראה לי סופר הוצאה הדבר הזה.

לפני 15 דקות, איציק נ. כתב:

תשמע,

אתה משתמש כרגע בציידנית בד. רובן דיי דרעק.

תעבור לציידנית אמיתית קשיחה עם בידוד ליגה, תמשיך עם הקרחונים, ולדעתי אתה תהיה מרוצה.

נראה לי שעם מקרר על מדחס אתה נסחף הרבה מעבר למה שאתה צריך וגם נראה לי שזה לא לדרישות שלך בכלל.

איציק

נראה לי שאתה צודק, מקרר ממש מייקר את הסיפור, ובייחוד שהמקרר לא יהיה ברכב כל הזמן, זה יהפוך לצידנית "רגילה".

אשמח להמלצה לצידנית טובה שתעשה את העבודה, משהו כמו 35 ליטר, ואז אקנה 2 על מנת לחלק את הדברים.

למשקל כזה לא יודע אם יש צורך בגלגלים, מה שכן, ברז ניקוז עדיף.

האם יש המלצות לחברות טובות בתחום? צידניות טובות? שנותנות ערך טוב לכסף וערך טוב מבחינת גודל חיצוני בליטר לעומת הגודל הפנימי?

תודה רבה

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנו בעמוד הקודם.

igloo לא רעים , קולמן (אם יש בארץ) מניסיוני עדיפים.

(אני שם בצד יטי שמעולים אבל המחיר כבר של מקרר...)

גם הלינק ששמתי למקרר הנייד - הוא כרגע 200 דולר ל25 ליטר...

הייתרון העיקרי שיש במקרר לעומת צידנית אגב - הוא היכולת לקרר אותו על באמת לפני - וזה ממש עוזר לשעות שהוא לא מחובר ולקירור הראשוני.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Liviur כתב:

נתנו בעמוד הקודם.

igloo לא רעים , קולמן (אם יש בארץ) מניסיוני עדיפים.

(אני שם בצד יטי שמעולים אבל המחיר כבר של מקרר...)

גם הלינק ששמתי למקרר הנייד - הוא כרגע 200 דולר ל25 ליטר...

הייתרון העיקרי שיש במקרר לעומת צידנית אגב - הוא היכולת לקרר אותו על באמת לפני - וזה ממש עוזר לשעות שהוא לא מחובר ולקירור הראשוני.

ראיתי שרשמו איגלו ו RubberMaid, האם יש הבדל בבידוד בין המוצרים בתוך החברות?

יש קולמן בארץ, אבל בסקירה (אומנם נורא ישנה) של פורום 4x4 הקולמן יצא הכי פחות טוב (לא יודע למה)

לפני 12 שעות, llaavvii כתב:

משתמש בציידנית קולמן בד - עושה את העבודה מעולה.

יש לך קישור? תמונה?

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Liviur כתב:

כנראה כמו כל דבר תלוי בדגם.

Rubbermaid לידיעתי יצאו מהמשחק וכבר לא מייצרים. 

ובגלל זה אשמח לדגמים מומלצים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, איציק נ. כתב:

נראה לי שעם מקרר על מדחס אתה נסחף הרבה מעבר למה שאתה צריך וגם נראה לי שזה לא לדרישות שלך בכלל.

מקרר עם מדחס זה לא היסחפות לאף אחד במדינה שלנו.

ברגע שניסית פעם אחת אין דרך חזרה.

כמובן שגם למקרר יש בידוד מעולה ששומר על קור אפילו כשהוא מכובה.

אני עוד קניתי משומש בזמנו, לאחרונה נכנסו סינים לשוק והמחירים ירדו. 

חבר קנה מכשיר עם סוללה פנימית בפחות מ3000 שח, חצי מחיר ממה שהיה בעבר בלי סוללה.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, amosbmw כתב:

מקרר עם מדחס זה לא היסחפות לאף אחד במדינה שלנו.

אני איתך, אבל הוא לא בתקציב בכלל.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, איציק נ. כתב:

אני איתך, אבל הוא לא בתקציב בכלל.

מה עם זה ששמתי ? כמה 200 דולר באמזון הופך בישראל מסקרנות ?

לפני 3 שעות, ChaoscripT כתב:

ובגלל זה אשמח לדגמים מומלצים

יצא לי להשתמש בAtlas (מומלץ יותר) וב316 (זה השם של הסידרה) והיו ממש טובים.

להימנע מהChiller series שזו הסדרה הזולה שלהם.

(יש להם את הConvoy שמתחרה ישירות בRtik ובYeti - אבל הם כבר קפיצת מדרגה רצינית במחיר - שוב לאיזור של מקררים זולים ולדעתי לא שווים)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Liviur כתב:

מה עם זה ששמתי ? כמה 200 דולר באמזון הופך בישראל מסקרנות

הם לא נשלחים לארץ.

בכל אופן היו בארץ מקררים 30 ליטר ב980 שקל או 40 ליטר ב1150 שקל. אלה היו עדיין המחירים ביום שהשרשור הזה נפתח (בדקתי) ועכשיו הם עלו ל1400 ו1680 בהתאמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש ציידנית מתנפחת של דקטלון היא ממש אחלה.

שמים הרבה קרחומים והיא מספיקה לשמור על קור לקמפינג של יום, מהבוקר עד הצהרים של היום למחרת

https://www.decathlon.co.il/iw/צידניות/310516-13189--compact-fresh-35-litres.html?sfdr_ptcid=41853_1356_672124637&sfdr_hash=8fcfb2830d8eef9e8a8354a75c1bf12a&gad=1&gclid=EAIaIQobChMIicyWnYO8gAMVMjkGAB0xlg1AEAQYASABEgLCGvD_BwE#/124-demodelsize-254ללא_מידה/6036-demodelcolor-8572258

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Liviur כתב:

מה עם זה ששמתי ? כמה 200 דולר באמזון הופך בישראל מסקרנות ?

482 דולר ולא שולחים לארץ.

• מבאס 1

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר  כלום במקררים לרכב, אבל נפלתי קשות עם מקרר יינות שמבוסס על טרמו אלקטרי.

הדרעק הזה מקרר הרבה פחות טוב כאשר הבית לא ממוזג.

בהוראות כתוב שהטמפ האופטימלית הסביבתית זה 20 עד 25 מעלות ואז הןא אמור לקרר מ18 עד 12 מעלות, ניתן להתאמה. בפועל בצהריים זה לא מקרר כלום עם קצת שמש באיזור שלו אפילו לא עליו ישירות. כל הסביבה שלו רותחת והוא על 20 מעלות.

אז כנראה שברכב חם, זה בכלל לא יעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטרמואלקטרי עובד יפה בהנחה והמתכנן מצא פתרון טוב לפיזור החום. יש לי מקרר קוביה כזה ולמרות שהוא טרמואלקטרי יש לו מאחורה 2 מאווררים וצלעות עיבוי עם גז כלוא במעגל נפרד. זה מקרר של "לנדרס" שמייבאים לארץ את הסחורה מסין ומוכרים בעיקר לבתי מלון אבל לא רק.

למרות הכל זה לא מקרר שיעיל ברמה של מדחס, כי למדחס יש מקדם יעילות  cop של 3-4 ומבלי לבדוק אני מהמר שהטרמואלקטרי נתון בקושי את מה שהוא מקבל, קרי 1.

לכן ברור שאני אמליץ על כזה עם מדחס, גם בגלל היעילות וגם בגלל מהירות קירור פנומינאלית ביחס לטרמואלקטרי. בסופו של דבר הוא צורך אותו הזרם ואפילו פחות ממקרר טרמואלקטרי. חבל שבמקררים משרדיים קטנים וזולים לא משקיעים עוד דולר וחצי למאוורר קטן שיהפוך אותם לסופר מהירים.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...