Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצידנית/מקרר נייד

ChaoscripT
שימו לב! השרשור הזה בן 273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להערכתי אין כמעט הבדל בין המעגל טרמו של מקרר 8 ו12 ו18 בקבוקים.

18 בקבוקים זה מאסה.

יש לי מקרר של שגב, שזה משהו שמיובא עי יבואן כללי הלשהוא וזה נראה חיצונית כמעט כמו הלנדרס.

לשלי יש גם איזשהוא גז קירור סיסקלו פאנטנן שכנראה אמור לעזור במעבר חום.

לא יודע כמה גז יש שם ועד כמה צלעות הקירור גדולות.

לא סתם הם כותבים בהוראות להפעיל קודם את המקרר ורק אחכ להכניס את הבקבוקים.  זה עוד בסדר. הרבה יותר חמור שהם לא כותבים שזה צריך לעבוד בחדר ממוזג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://fb.watch/mcVfNiLbxv/

ב"עץ האורן" עושים עכשיו מכירה דיי מטורפת על מקררים לרכב מבוססי מדחס (וגם מקרריי יין מבוססי מדחס).

לאוטו -

20 ליטר של ALPICOOL ב 750 שח (!!!).

30-35 ליטר של COLORADO ב 1299 שח

1399 שח לדגם של ה 50 ליטר עם תא הקפאה קטן.

האחריות נעה בין 12 ל 24 חודשים אחריות תלוי בדגם המקרר.
https://www.etzhaoren.co.il/search/?q=מקרר

ראיתי באתר של AUTO365.CO.IL שיש אחלה מקררים מבוססי מדחס החל מ 990 שח ל 20 ליטר ועד 1500 שח ל 50 ליטר.
לדעתי זה מחיר מעולה למקרר "נייד" עם פיקוד דיגיטלי כולל חיבור לאפליקציה ושאר הגנות מובנות.
בנימה אישית - ה 20L של ALPICOOL ב 750ש"ח נשמע כמו עסקה מעולה.

איציק

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבצע על צידנית קולמן 47 ליטר עם גלגלים ב299₪, מה אתם חושבים?

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.7.2023 בשעה 19:23, GTאי כתב:

אני משתמש המון בצידניות.

משהו כזה בתוספת 2-3 קרחונים טובים או 2 בלוקים של קרח עושה יופי של עבודה לפחות ל36 ברמת קר מאוד. אם אתה שם דברים קפואים אפילו יותר.

https://pakalhagor.co.il/product/צידנית-איגלו-49-ליטר-igloo-lattitude/

לדעתי אם יש לך תקציב לך על IGLOO  או RUBBERMAID

תכלס זה  הפתרון הכי אפקטיבי בטווח מחיר זול?

יש צידנית יותר טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, arik100 כתב:

יש צידנית יותר טובה?

לא יודע אם זה יותר טוב או לא,

ראיתי מבצע על צידנית קולמן כחולה, 47 ליטר, עם גלגלים ב- 299 ש"ח.

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, arik100 כתב:

יש צידנית יותר טובה?

כנראה שכן.

ככל שזה יהיה יותר זול זה יהיה של מותג פחות מוכר (ואז אני משער שגם הביצועים פחות טובים).

אני משתמש בזה, מוצר מעולה. עלה לי לפני כמה שנים טובות 450 ש"ח: https://www.totah.net/items/1017492-צידנית-קשיחה-על-גלגלים-EXTREEM-50-ליטר-RUBBERMAID-שומרת-קור-5-ימים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו...עשיתם לי חשק.

WhatsApp Image 2023-08-08 at 17.33.43.jpg

• אהבתי 2

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע ראיתי בילו בראש פינה את המכשיר הזה ב999 שח, יחידה בודדת. אולי יש בילו נוספים.

מחיר מצוין למכשיר 35 ליטר עם מדחס.

https://artos.co.il/product/מקפיא-בנפח-35-ליטר-לשטח

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, amosbmw כתב:

כרגע ראיתי בילו בראש פינה את המכשיר הזה ב999 שח, יחידה בודדת. אולי יש בילו נוספים.

מחיר מצוין למכשיר 35 ליטר עם מדחס.

https://artos.co.il/product/מקפיא-בנפח-35-ליטר-לשטח

יפה מאוד:mm_yeah:
המחירים של המקררים עם מדחס פשוט בצניחה חופשית.

אגב, ב SOLO גם הכניסו היום כמה מבצעים למקררים עם מדחס, 30 ליטר של WALTER ב 999 שח ו-40 ליטר ב 1200 שח. לא מצאתי מידע על המותג (כנראה מותג מדבקה) למרות שעל מותג כמו ALPICOOL שלא הכרתי, יש מידע בכל פינה בעולם לרבות אמאזון, יוטיוב, אליאקספרס וכד'.

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.7.2023 בשעה 23:54, RBRB כתב:

אתחיל מהשורה התחתונה - מקררים הכי זולים שנמכרים היום בארץ אלה מקררי וולטר באתר סולו. מקרר 30 ליטר עולה קצת פחות מ1000 שקל עם אחד הקופונים שמסתובבים בחוץ. יש שם מגוון גדלים.

יש קוד קופון 892 ואז זה עולה 850 שח

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, איציק נ. כתב:

למרות שעל מותג כמו ALPICOOL שלא הכרתי, יש מידע בכל פינה בעולם לרבות אמאזון, יוטיוב, אליאקספרס וכד'

מקררי אלפיקול נמכרים בארץ גם תחת השמות קולורדו, מונטנה, Justcool ובטח יש עוד כמה שאני לא מכיר. לראייה, כולם גם עובדים עם אותה האפליקציה. לא אתפלא אם וולטר זה אותו יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.8.2023 בשעה 17:38, איציק נ. כתב:

נו...עשיתם לי חשק.

WhatsApp Image 2023-08-08 at 17.33.43.jpg

תתחדש. יש לי כזה. אתה דואג לחיבור קבוע למתח גם כשהמנוע כבוי?

עדיין לא עשיתי ובלי זה הוא חסר ערך עבורי. בא לי במהלך יום לקחת משהו קר ממנו קיה ספורטאז׳ החדשה. 

אני מבין שיש הגנה מריקון המצבר אבל עדיין לא התעסקתי עם זה. 

ֿאשמח לדעות/עצות. 

ֿתודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להעיד על המקרר הזה - אבל בשלי שדומה למדי - אני מקרר אותו בערב לפני ומכניס אליו דברים קרים + את הקפואים. הוא לגמרי נשאר קר לגמרי במהלך היום גם במזג אוויר חם יושב באוטו ועם ילדים שפותחים וסוגרים אותו ועבודה רק בין לבין כשנוסעים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Johnathan כתב:

תתחדש. יש לי כזה. אתה דואג לחיבור קבוע למתח גם כשהמנוע כבוי?

עדיין לא עשיתי ובלי זה הוא חסר ערך עבורי. בא לי במהלך יום לקחת משהו קר ממנו קיה ספורטאז׳ החדשה. 

אני מבין שיש הגנה מריקון המצבר אבל עדיין לא התעסקתי עם זה. 

ֿאשמח לדעות/עצות. 

ֿתודה. 

כמו שכתבתי כמה הודעות לפני, אתה יכול להריץ פלוס קבוע מהמצבר ולקבל מתח קבוע. המקרר בדיפולט שלו מכוון לניתוק עצמי במתח יחסית גבוה כך שלא תיתקע בלי מצבר. אפשר לשנות את הגדרות הניתוק בלחיצת כפתור. אגב, רכב עומד בקיץ וכו' - המקרר לא נכנס לעבודה בטמפ' של 40 או 50 מעלות, צריך לבדוק מה מופיע בהוראות, אני לא זוכר. מגיעים לטמפ' הזו בקלות בתוך רכב סגור בשמש בקיץ שלנו.

Screenshot_2023-08-10-08-18-52-41_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Liviur כתב:

לא יכול להעיד על המקרר הזה - אבל בשלי שדומה למדי - אני מקרר אותו בערב לפני ומכניס אליו דברים קרים + את הקפואים. הוא לגמרי נשאר קר לגמרי במהלך היום גם במזג אוויר חם יושב באוטו ועם ילדים שפותחים וסוגרים אותו ועבודה רק בין לבין כשנוסעים.

האמת שזה מתקרר כל כל מהר שאין צורך ביום קודם לדעתי. במקררים טרמואלקטריים זה הכרחי, עם מדחס ? אין למה.

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...