Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסלה Y והשמש הישראלית - עד כמה זה נוראי?

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, 

עשיתי היום נסיעת מבחן על מודל y, התר'מתי מאוד לטובה, אך יש לי חשש מהשמש הישראלית וגג הזכוכית - אפילו היום היה לי קצת חם בראש, אז מה יהיה באוגוסט? 

יש פתרונות אפקטיביים? האם ההצללות למניהם ב 200-400 באמת יעזרו? 

תודה.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. הכיסויים פותרים לגמרי את בעיית החום מהגג ואני ממליץ. יש גם להבנתי כיסוי נגלל, קצת יותר יקר, שאפשר לקנות ל y. לדעתי מיותר, צריך כיסוי למקסימום 3 חודשים,  לשיא הקיץ, ומאוד קל לפרק ולהתקין את הכיסוי גג הנייח.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הנקודה שלך, זה רכב שעולה מעל רבע מיליון עם עשרות יתרונות על האוריס ו-2 חסרונות בולטים (גג זכוכית ומושבים מעור סיננטים). 

אם ימצא פתרון ראוי זו קניה מעולה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, GILYAI כתב:

רכב שעולה מעל רבע מיליון ללא כיסוי מובנה? באוריס עם גג זכוכית יש כיסוי נגלל חשמלי, מבודד גם את היום הכי חם בים המלח ללא שום בעיה.

לא תאמין , אבל יגואר אי פייס במחיר של מעל 600 אלף מגיע עם גג זכוכית ללא כיסוי, וגם פורשה טייקן. אבל הכי טוב טויוטה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, GILYAI כתב:

הכי טוב בדיחה בדמות גג עם קליפסים:

https://shop.tesla.com/product/model-y-glass-roof-sunshade

צודק צודק. הכי טוב טויוטה. תמיד שאני רואה אוריס בכביש אני אומר לעצמי, כזאת אני רוצה. איזה כיף לך שיש לך אחת. תודה.

אל תשכח להפעיל מיזוג מהאפליקציה לפני שאתה מגיע לרכב בים המלח, ולקבל רכב קריר ונעים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באף אחת מהם לא תצליח להכין סטייק, לכולם גגות מושחרים מאווד, ויש רבים שלא משתמשים בגג. גם אני הייתי חצי קיץ בלי וזה אפשרי , המזגן מקרר יופי יופי בייחוד שיש קירור מרחוק. עיקר היתרון של הגג הוא בהקלה על המזגן ושיפור הטווח בקיץ.

ממליץ על טויוטה בים המלח בלי טויוטה ובלי שמעולם לא היה לך רכב עם גג פנורמי ללא כיסוי, איזה יופי, טוב שאתה עוזר בדיון. העיקר שהפעלת המזגן מאפליקציה עובדת לך יפה באוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה אתה רשמת?

שרדתי חצי קיץ בלי כיסוי בהתחלה, זה נסבל אבל לא להיט.  אם הרכב בשמש ושכחת להפעיל מזגן מראש, את החום עוד אפשר לאוורר החוצה בנסיעה עם מזגן וחלונות פתוחים, אבל החום שנצבר במושבי עור היה בשבילי בלתי נסבל. ממליץ על כיסוי לגג, אני מתקין אותו ביוני ומוריד בספטמבר, כך שסה"כ מדובר על 3 חודשים. בעיה נוספת שבלי כיסוי המזגן עובד הרבה יותר קשה והטווח מתקצר.

אני מפעיל מזגן מרחוק לפני  ואת החלונות רק כאשר הרכב בטווח ראיה או במקום בטוח.

ול- GTאי, העלית בעצמך שתי חסרונות מבחינתך, אז הנה כבר ענו לך.

בהצלחה בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה בדיוק מה שכתבתי עכשיו, לפחות אני עקבי.

מאחר ואתה כל כך אוהב את כתביי, את זה אני כתבתי אחרי נסיעה לאילת:

"על הבעיה שיש לי עם הכסאות מעור סינטטי של הטסלה בחום הישראלי ושאני הזמנתי כיסוי למושבים. שמח להגיד שהניתוח הסתיים בהצלחה. למרות שהכיסויים סינטטיים גם כן, הם מורידים מהחום של המושבים, כך שהרבה יותר נעים לשבת, כולל כשהרכב הושאר בחום האילתי."

וזו הבעיה שהייתה לי עם החוסר כיסוי. כדרך אגב, בעיה עם מושבי עור היה גם בוולוו בלי גג פנורמי.

אני יודע, אני יודע , לטויוטה אוריס אין מושבי עור, וואו.  הכי כיף טויוטה.

ומאותו דיון שהבאת את הציטוט שלי יכולת לראות  שכמה חברי פורום העידו שהם לא משמתמשים בכיסוי לגג או למושב והם מסתדרים עם זה מצויין. גם בעל יגואר העיד שהוא מסתדר בלי כיסוי.

אבל אני מת על המלצות בלי שום ניסיון, טוב שיש פורום רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי גג הזכוכית, אפשר להפעיל את המזגן בעזרת האפליקציה כמה דקות לפני שמגיעים לאוטו , ושנכנסים פנימה האוטו קר ונעים.

מי שבכל זאת מפריע לו החום יכול לשים את הכיסוי שעושה עבודה טובה בהסתרת השמש, וזה לוקח בדיוק כמה שניות לשים אותו.

אני אישית מסתפק במזגן ולא רואה צורך בכיסוי, אבל כל אחד יחליט מה שטוב לו.

עריכה אחרונה על ידי Gopher
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.3.2023 בשעה 20:53, GILYAI כתב:

הכי טוב בדיחה בדמות גג עם קליפסים:

https://shop.tesla.com/product/model-y-glass-roof-sunshade

כן. ראיתי את הקישור. 120 $.

אבל ביננו, מה זה עוד 120$ אחרי שכבר זרקת רבע מיליון שקל? בחייך, זה כסף קטן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...