Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגביע הוא צהוב!!

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 6926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחזיקת גביע המדינה לכדורגל לשנת 2005 היא לא אחרת מאשר מכבי תל אביב!

כרגע חזרתי מהמשחק לאחר פקקים מייגעים בחניה שבכלל מעבר לכביש....

לאחר עונה כה מגעילה, באמת טוב לסיים אותה עם גביע.

בעזרת השם בשנה הבאה קבוצת כוכבים: אבי נמני, אייל ברקוביץ', ג'ובאני רוסו וקאקו מבולטון.

שנה טובה :)

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוואלה באגף הספורט הייתה כותרת "עגלהטיקוס והגלאקטיקוס" היום מכבי עגלהקטיקוס...כדורגל ברמה נמוך...טוב נו...אחרי שלא ראיתי כדורגל אירופי איזה שנה וחצי ברצף ולא אף מישחק ישראלי אז אולי אני טועה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עד שקלינגר לא יוחלף, לא יעזרו גם 11 ברקוביצ'ים בהרכב.

הקבוצה שיחקה רע מאוד, החילופים היו לא במקום(אמבמבה היה היחיד שהשקיע)

, ניכרת טביעת היד של קלינגר האפרורי.

אם ברוך דגו לא מספיק טוב בשביל לעלות בהרכב בקבוצה כזאת, אז קלינגר הוא לא מאמן...

בכל מקרה , מאוד שמחתי שהם לקחו את הגביע.

הגיע הזמן שקבוצה נורמלית תייצג אותנו בUEFA בניגוד להפועל ר"ג / סכנין החאפריות.

השאלה אם מכבי לא פותחת בית הבראה לשחקנים בשלהי הקריירה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו כולי שמחה ואושר שמכבי זכו (NOT). שיחקו מגעיל ומשעמם, לא רק אתמול אלא כל העונה. נימני וברקוביץ, ואו אפשר לחשוב שהם מרקו ואן באסטן ויוהאן קרוייף, סתם שני שחקנים בינוניים מאוד (גם כשהם לא היו זקנים, ברקוביץ אף פעם לא התעלה על עצמו ולא היה מבריק במיוחד) ועכשיו הם בכלל כבר לא שווים כלום, במיוחד נימני. כנ"ל לגבי גובאני רוסו שלמעט הברקה פה הברקה שם הוא לא משחק מי יודע מה.

ואייל אני מעדיף את ר"ג מאשר את מכבי ת"א. חאפרים חאפרים, אבל קבוצה כמו רמת גן עם תקציב פי 10 נמוך משל מכבי ת"א שיחקה אז הרבה יותר יפה ממכבי ת"א. לעומת זאת ראינו מה מכבי שווה בליגת האלופות, שחוץ ממשחק אחד שהם ניצחו את אייאקס (וגם זה בפוקס) הם לא היו שווים הרבה.

ויותר מזה אני אגיד לך שחבל שמכבי לא ירדו ליגה, כי עם משחקים כמו שהם שיחקו לא מגיע להם להיות אפילו בליגה הלאומית.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שר"ג לא קיימת יותר היום, בגלל שהם קפצו מעל הפופיק, וגם קצת התבזו באירופה.

בכל מקרה, אני אוהד של מכבי נתניה, אז לא ממש אכפת לי :-D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גובאני רוסו , הוא חתום לעוד עונה במכבי חיפה. מכבי ת"א סתם קבוצה שחושב תשבעזרת קניית שחקים היא יכולה להשתפר במקום ללמוד לשחק כדורגל.

"קבוצת כוכבים" איך אייל ברקוביץ קשור להגדרה הזאת?

ניסן אלמרה 01' 1800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויותר מזה אני אגיד לך שחבל שמכבי לא ירדו ליגה, כי עם משחקים כמו שהם שיחקו לא מגיע להם להיות אפילו בליגה הלאומית.

טוב תראה, אם יש קבוצה שמבזה את הליגה זו סכנין, עם הגישה האלימה והבכיינית כאחד, והמשחק האלים של השחקנים שלה וכולם עושים לה חשבון ומפחדים לפגוע בה מנימוקים פוליטים.

ותבין, נמני אולי לא מרקו ואן באסטן או יוהאן קרוייף, אבל הוא סמל של קבוצה. לפעמים רק הסמל שווה משהו לדבר מסוים (ע"ע אלפא רומיאו). כמו שאוחנה או מלמיליאן הם הסמלים של בית"ר, ואף אחד לא חושב לפטר את אוחנה גם אם בית"ר תרד ליגה (עזוב את הקופים שצועקים אחרי כל הפסד "תתפטר!", הם לא הבית"רים האמיתים.

ברקוביץ'?

ברקוביץ' סתם עושה רוח, שימשיך לנסוע בבנטלי שלו. הוא סתם מבזה את עצמו.

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תראה, אם יש קבוצה שמבזה את הליגה זו סכנין, עם הגישה האלימה והבכיינית כאחד, והמשחק האלים של השחקנים שלה וכולם עושים לה חשבון ומפחדים לפגוע בה מנימוקים פוליטים.

ותבין, נמני אולי לא מרקו ואן באסטן או יוהאן קרוייף, אבל הוא סמל של קבוצה. לפעמים רק הסמל שווה משהו לדבר מסוים (ע"ע אלפא רומיאו). כמו שאוחנה או מלמיליאן הם הסמלים של בית"ר, ואף אחד לא חושב לפטר את אוחנה גם אם בית"ר תרד ליגה (עזוב את הקופים שצועקים אחרי כל הפסד "תתפטר!", הם לא הבית"רים האמיתים.

ברקוביץ'?

ברקוביץ' סתם עושה רוח, שימשיך לנסוע בבנטלי שלו. הוא סתם מבזה את עצמו.

על סכנין אני בכלל לא מדבר אני לא רוצה להיות גזען בפורום.

ההבדל הוא שאוחנה ומלמיליאן שלא כמו נימני מעבר להיותם סמל גם תרמו איכשהו לקבוצה ולא היו דריבליסטים שהולכים עם הראש בקיר כמו שנימני הולך. נימני פעם בכמה זמן עושה מהלך יפה, רוב המהלכים שלו זה איבודי כדור. בקשר לברקוביץ אמרתי את דעתי לטעמי הוא אף פעם לא היה משהו (למעט כשהוא היה בתחילת דרכו בחיפה של 94-95), אפילו באירופה הוא נתן הברקה פה הברקה שם אבל לא היה משהו משהו (כמו למשל חיים רביביו בסלטה ויגו, שהיה הקפטן שלהם והציג כדורגל יפה).

וג'ובאני רוסו יכול לעבור למכבי ת"א, מכבי חיפה יכולה להסתדר טוב מאוד גם בלעדיו, מה גם שלטעמי הוא בדיוק כמו נימני וגם אותו אני לא ממש אוהב.

בקיצור מכבי צריכה שינוי באמת מהותי וגדול כדי לשחק יפה ונכון, ולא נראהל י שנימני ו\או ברקוביץ יביאו לה את השינוי הזה.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...