Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ידני וכיפי

Turbo_LAG

פוסטים מומלצים

לא מאמין בזה שצריך רכב מעבר לכל רכב שנרשם פה.

משהו פה רשם m2 משופרת?מוסטאנג?

כולה מיאטה(שכל עוד הבקרות לא מבוטלות,צריך להיות ״דביל״רציני בישביל לחטוף איתה ספין)

יאריס ts לא תכניס יותר צרות ממאזדה 3.

כן,שעולים על בימרית חזקה,עדיף שהנהג ידע שיותר מידי גז בלי בקרות זה מסוכן.

ביאריס גם אם תיתן פול גז באמצע פנייה,לא יקרה יותר מידי. 

אפילו במיאטה לא יקרה כלום. 

כן מאמין שזה דו גלגלי מצריך ״מעברים״ להמליץ לרוכב לא מנוסה r6 זה משאלת מוות.(והוא ימות תוך כמה ימים)

אבל על יאריס?מיאטה?טייפ אר ישנה עם 200 סוסים?

איזה מוגזם.

אף רכב שנרשם פה לא רכב מעניש במיוחד. 

ומי שיכנס לצרות עם הרכבים שנרשמו פה,יכנס לצרות עם איביזה ליטר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי קודם שיוציא רישיון, ישתפשף קצת על הרכב של ההורים או משהו, ואז יחזור עם תובנות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב אחזקה?

אתה נהג חדש, מן הסתם צעיר, הביטוח יעלה הרבה כסף. אם הרכב בעל נטיות ספורטיביות עוד יותר. וכמובן, לרכב בן 10 ומעלה יישטר קו ופה ושם להגיד בוקר טוב למוסכניק ולרעוד בפני הערב טוב הבא.

תתחיל בלעבור טסט  ואחרי כן השלם את תקופת הליווי.  ואז, בעוד כמה חודשים, כשיהיה מדובר ביציאה לעצמאות בנהיגה חשוב מחדש על מה שחשוב לך ברכב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Turbo_LAG כתב:

מה הן ההמלצות על שנתונים ורמות גימור? אני מניח שמדובר ב- 2010-2013 אבל אני פחות מבין ברמות גימור של הרכב הזה. כל מה שברור לי זה שלא התכוונת ל- ST או Ecoboost. 

ובאותו הנושא, יכול להיות פוטנציאל שיפורים קטן לרכב כזה מעבר לחישוקי מגנזיום עם צמיגים טובים?

אני מצטרף להמלצה על פורד פוקוס אקובוסט ידנית 1.6T שנתון 2012-2014 182 כ"ס

למעשה זה אותו המנוע כמו הפיאסטה ST מהשנתונים הנ"ל, אבל הרבה יותר זול נראה לי, ויכול לעמוד בתקציב שלך

פורד פוקוס ST האצ'בק 2014. (ידנית 250 כ"ס)

הונדה סיוויק ספורט פלוס 1.5 טורבו 2018. (אוטומט 182 כ"ס)

פורד פוקוס האצ'בק 1.6 2007, 2010, 2012. (אוטומט 105-125 כ"ס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

לדעתי קודם שיוציא רישיון, ישתפשף קצת על הרכב של ההורים או משהו, ואז יחזור עם תובנות.

יכול להיות שאתה צודק, יכול להיות שאתה טועה. לדעתי אם אני עומד לחזור עם תובנות חדשות זה יהיה מהוצאות כלליות ולא חווית נהיגה.

לפני 3 שעות, sperial כתב:

תקציב אחזקה?

אתה נהג חדש, מן הסתם צעיר, הביטוח יעלה הרבה כסף. אם הרכב בעל נטיות ספורטיביות עוד יותר. וכמובן, לרכב בן 10 ומעלה יישטר קו ופה ושם להגיד בוקר טוב למוסכניק ולרעוד בפני הערב טוב הבא.

תתחיל בלעבור טסט  ואחרי כן השלם את תקופת הליווי.  ואז, בעוד כמה חודשים, כשיהיה מדובר ביציאה לעצמאות בנהיגה חשוב מחדש על מה שחשוב לך ברכב.

בדיוק כמו שכתבתי למעלה. דבר אחד אני כבר יכול לומר בוודאות, אין לי כוונה לרכוש רכב לפחות עד תקופת סיים המלווה יום. אנחנו מדברים בערך חצי שנה קדימה.

לפני 59 דקות, this_is_me כתב:

אני מצטרף להמלצה על פורד פוקוס אקובוסט ידנית 1.6T שנתון 2012-2014 182 כ"ס

למעשה זה אותו המנוע כמו הפיאסטה ST מהשנתונים הנ"ל, אבל הרבה יותר זול נראה לי, ויכול לעמוד בתקציב שלך

אם היה להן שוק בארץ הייתי שוקל את זה, וגם ככה זה רכב קצת כוחני מדי לטעמי. נשמע כמו רכב שני/שלישי טוב, פחות רכב ראשון.

לפני 5 דקות, Froyne כתב:

הן מאוד נדירות ולכאורה יש להן גם בעיה במנוע שעלולה למות בטרם עת.

מצטרף להמלצה על היאריס.

כמו שאני אוהב לומר..

הוקוס פוקוס הלך ראש מנוע. פחות בקטע של מכוניות שאני רואה צוברות אבק באמצע שדה רנדומלי על בסיס קבוע.

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי המלצה שעליה אני חוזר כאן בכל מיני הזדמנויות - והיא שרכב קונים כאשר צריך.

אז הטוב ביותר יהיה לפתוח שרשור דומה אחרי שתצבור טיפה ניסיון בנהיגה, ותבין יותר טוב מה אתה רוצה, מה אתה צריך, מה תקציבך (לרכישה ולאחזקה) ומה מסתובב בשוק.

את השרשור הנוכחי אתה יכול לתחזק בינתיים כדי להשתעשע בררעיונות, אבל בלי יותר מידי רצינות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מובן. תגובות תמיד מתקבלות בברכה וכנראה שאני אשלח עדכונים פה ושם. 

"אין דבר העומד בפני הרצון"... חוץ מהעובדה שאתה גר במדינת ישראל. נו טוב, העיקר הכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מצטרף להמלצות על יאריס TS. מהיכרות טובה איתן מדובר ברכב מהנה וזריז יחסית. החסרונות שלה הם בעיקר ספרטניות יתר בתא הנוסעים, תנוחת נהיגה לא מזמינה והבעיה הגדולה מכולן - רובן עברו חיים לא קלים. רק אציין שההיכרות שלי היא רק ביאריסים עם מתלים לא מקוריים וצמיגים רחבים מהמקור. למי שרוצה רכב זול למסלולים בהחלט מדובר ברכב כיפי ואפילו די מבצע כשהוא עם קצת שיפורי התנהגות בסיסיים. 

אופציה שיכולה להיות נחמדה ויחסית לא נפוצה (ופחות ספורטיבית במקור) היא לנסר מנוע 2.0 ידנית. רכב קל לנהיגה, די מהנה בניגוד לגרסת ה-1.6 אוטומט הרדומה ובטיחותי יחסית. כנראה תהיה פחות מתנהגת מהיאריס, אבל תאחוז טוב ותהיה צפויה מאוד במגבלות. כרכב יומיומי מדובר ברכב יותר נעים מהיאריס. בנוסף למרות שמדובר בדגם יחסית נדיר, הרוב פחות עברו התעללות. 

אם נכנסים לעניין השיפורים אפשר לזרוק עליה קצת שיפורי מתלים וזאת פלטפורמה לא רעה להתחיל להשתפשף איתה.

בנוסף אפשר לשקול איגניס ספורט (נדירה מאוד), פורד פיאסטה (חלשה אך מתנהגת ומודרנית), פורד פוקוס ידנית דור ראשון (נדירה, ישנה ולא חזקה אבל מתנהגת מעולה עם הגה פצצה).  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איגניס ספורט יש בדיוק 11 בארץ (היו 12 עד לפני כשנה, אחת אללה ירחמה), כך שלך תתפוס בדיוק את הרגע שמישהו מוכר. הייתה לי אחת במשך כשנה וחצי, נמכרה לחבר פורום אחר, האוטו מאד כיפי, במיוחד בכבישים טכניים איטיים או ג'ימקאנות, שם הוא ממש זורח. מאד אולדסקול, עם תחת שמח וגלגל פנימי באוויר כמו שצריך. אני העדפתי על היאריס, אבל הן די צמודות.

• אהבתי 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. חד משמעית 206 כדאי להכניס לרשימה כרכב מהנה מאוד. הגה ושלדה טובים מאוד ואחלה בסיס להשתפשף עליו גם בכיול מקורי.

לגבי תחזוקה - לא מכיר לעומק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור מלכתחילה רצה רכב ישן.

מקווה בשבילו שהוא יודע במה זה כרוך.

לפני 11 שעות, cars-@-lover כתב:

לנסר מנוע 2.0 ידנית

מדובר בדגם יחסית נדיר,

יש כרגע אחת בלוח:

https://www.yad2.co.il/vehicles/cars?manufacturer=30&model=197&subModel=21555

לא סגור על החלק הזה...

הרוב פחות עברו התעללות. 

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...