Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

106 ראלי 95 - סיכום שירות

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 6982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה אומר כזה דבר אז כנראה שבאמת הרכב היה חשוב לך באופן חולני....

פשוט אין יותר מדי רחמים על נהגים מפגרים ופזיזים , שיהרגו את עצמם ויטב לכולנו , אבל שלא יהרגו אחרים חפים מפשע ושיביתו מכוניות איכותיות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מאד נהנה לראות אנשים שמשבחים רכב כשהוא בבעלותם, ומשחירים אותו לאחר שמכרו אותו.

תופעה די מעניינת הייתי אומר....

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השחרתי אותו ?

לא ממש, אבל השחרת יפה מאוד את עצמך:

פשוט אין יותר מדי רחמים על נהגים מפגרים ופזיזים , שיהרגו את עצמם ויטב לכולנו , אבל שלא יהרגו אחרים חפים מפשע ושיביתו מכוניות איכותיות .

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזה אני מסכים עם רוני...

כם על הכבוד לילד מפגר שהפוזה עלתה לו לראש קצת יותר מדי... מותו עדיין לא יעשה טוב לאף אחד...

לא להורים ולמשפחה היותר מורחבת שלו.. לא לחברים ולחברה שלו.. ולא לנו כי הסטטיסטיקות יעלו (אם כל הנהגים האלה ימותו חס וחלילה) בהרבה וכך הסיכוי הקלוש שיש לספורט מוטורי בארץ יעלם.

ילד בן 17 שקיבל רשיון רואה בחורה הרגל נהיית כבדה... עובדה שלצערי כולנו נצטרך לקבל בין אם נאהב או לא עובדה זו. זה עדיין לא סיבה להרוד אותו...

אמא של לד כזה לא לחצה על הגז/ברקס/בלם יד במקומו!!!

ובקשר לראלי.. עם כל הכבוד לרכב הזה ויש המון כבוד...

גם אם תצליח להחניס את הרכב להיגוי כח במהירויות גבוהות (120 כדוגמתך) אני בספק עז אם יהיה לרכב מספיק כח להוציא אותך מזה... אפילו "אחרי שנתיים עם הרכב וקורס נהיגה אחד".

בברכת שבת שלום

וסופשבוע רגוע לכולם

אלירן

אלירן לוק

Citroen ZX Volcane

למכירה :(

0526599998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא , אבל זה ניתן לתיקון בקלי קלות!

בראלי קל ליהיות נהג טוב.

הרכב קל מאוד לתיקון גם במהירויות הגבוהות!!

הרכב עושה מה שאתה אומר לו!!!

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר, אני לא מתווכח על היכולת הדינמית של הרכב.. שכן אני יודע שההגה שלו מדוייק ומשדר מידע בשידור ישיר מהכביש ללא כל עיקוב ובניגוד לתקשורת הארצישראלית המידע הזה גם מדוייק.

אני יודע שהמרכב של הרכב קשיח ומעולה וגורם לרכב להתנהג בצורה מופתית ולנהג הוא מנפח את האגו וגורם לו להנות ולהרגיש קולין קטן.

אך ממך, כבעל ראלי, דוקא ציפיתי שתבין את כוונתי..

הרכב הזה עם כל הזריזות של וההתנהגות המעולה שלו, עדיין לא חזק מספיק בשביל להוציא אותך מפניות..

להכנס לפניות, הוא נכנס באופן מופתי!!!

לאן שתפנה את ההגה הרכב יקח אותך.. עם עזיבה רגעית של דוושת הדלק הזנב גם יצא לשחק איתך בהיגוי ייתר חביב, מהנה וקל למדי (כמו שציינת).

אבל במהירות גבוהה מספיק (120כמו שכותב ההודעה המקורית רשם) ובפניה בזוית מספקת, עם משחק הגה ועזיבת הדוושה יכנס הרכב להיגוי יתר רציני יחסית, אז במצב כזה אני בספק אם יהיה לרכב מספיק כח (!!!) לצאת מאותו סיבוב ולא משנה כמה טוב הוא נכנס אליו.

עם כל הכבוד שיש לי לרכב ויש המון כבוד... עדיין אני חושב שאין לו מספיק כח.

אבל מי יודע?!

אולי זה הקסם של הראלי..

לילה טוב לכולם..

אלירן

אלירן לוק

Citroen ZX Volcane

למכירה :(

0526599998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"בפנייה" לא משנה דבר, מכיוון ש-106 ראלי לא תכנס להיגוי יתר ב-120 קמ"ש בעקבות עזיבת גז ותו לא. במהירות כזאת דרושה פרובוקציה גדולה יותר מסתם עזיבת גז, מכיוון שכוח המנוע ב-120 קמ"ש לא מאפשר העברת משקל חזקה לפנים בעקבות עזיבת גז בלבד.

ב-106 ראלי 1.6 זה אפשרי. נקודה.

על 106 1.3 לא נהגתי, אבל אם זה אפשרי ב-205 ראלי, אז אני מוכן להמר שאתה טועה

גם לגבי ראלי 1.3.

אלי, האוטו שלך הוא זה שפורסם בפוקוס האחרון היום?

מזל טוב על "אובדנך". :wink:

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר, אני לא מתווכח על היכולת הדינמית של הרכב.. שכן אני יודע שההגה שלו מדוייק ומשדר מידע בשידור ישיר מהכביש ללא כל עיקוב ובניגוד לתקשורת הארצישראלית המידע הזה גם מדוייק.

אני יודע שהמרכב של הרכב קשיח ומעולה וגורם לרכב להתנהג בצורה מופתית ולנהג הוא מנפח את האגו וגורם לו להנות ולהרגיש קולין קטן.

אך ממך, כבעל ראלי, דוקא ציפיתי שתבין את כוונתי..

הרכב הזה עם כל הזריזות של וההתנהגות המעולה שלו, עדיין לא חזק מספיק בשביל להוציא אותך מפניות..

להכנס לפניות, הוא נכנס באופן מופתי!!!

לאן שתפנה את ההגה הרכב יקח אותך.. עם עזיבה רגעית של דוושת הדלק הזנב גם יצא לשחק איתך בהיגוי ייתר חביב, מהנה וקל למדי (כמו שציינת).

אבל במהירות גבוהה מספיק (120כמו שכותב ההודעה המקורית רשם) ובפניה בזוית מספקת, עם משחק הגה ועזיבת הדוושה יכנס הרכב להיגוי יתר רציני יחסית, אז במצב כזה אני בספק אם יהיה לרכב מספיק כח (!!!) לצאת מאותו סיבוב ולא משנה כמה טוב הוא נכנס אליו.

עם כל הכבוד שיש לי לרכב ויש המון כבוד... עדיין אני חושב שאין לו מספיק כח.

אבל מי יודע?!

אולי זה הקסם של הראלי..

לילה טוב לכולם..

אלירן

אתה לא יודע כמה שאתה צודק, אלירן. אין הרבה נהגי 106 ראלי בארצנו הקטנה (ובטח גם לא הרבה במקומות אחרים) שיודעים לצאת מהיגוי יתר ב 120 קמ"ש - בטח לא מהיגוי יתר שלא היה יזום במתכוון על ידי הנהג והוא היה מוכן אליו מראש, בשטח מוכר מראש!

גם אם הם (ילדי ה 106 ראלי) עברו קורסים וגם אם הם יגידו שכן.... (ובטח יבואו עכשיו מלא ילדי ראלי גיבורים עם סיפורים על "דריפטים ב 150 קמ"ש - על זה אני רק יאמר, ב ס ד ר !!!)

רוב אלו שניסו את זה סיימו בתעלה או בצד הכביש.

יש נטייה להגזים והיא נצפתה יפה יפה בשרשור זה!

טוב שיש איזה אלירן שיזכיר לכולנו איפה אנחנו חיים...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך הרבה סיפורים בשביל זה....כול בעל ראלי יודע שהסט אפ המקורי שלה בא לידי ביטוי בהיגוי יתר ולא צריך הרבה בשביל לגרום לזנב הקטן שלה לקשקש, הבעיה היחידה היא כשיש היגוי יתר הוא בא בדרך כלל בהפתעה אבל לא צריך להיות גרונהולם או דובאל בשביל להחזיר שליטה לרכב.

בנוגע לאמינות אני בעל ראלי בציר 96 רק חצי שנה אז הדעה שלי עדיין לא מקבלת תוקף אבל כבר בחודש הראשון שלה אצלי היא עברה יישור קו מאוד מקיף ומאז אני לא שמעתי ממנה ציוץ אבל אלי צודק שבשביל שהשקט הזה יישאר יש לילות שצריך לעלות אליה עם מנורה צוחקת וזוג ידיים מלוכלכות אבל עד כה היא לא חוררה לי את הכיס אלא רק מילאה אותי בחיוכים:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם למקרה שלא הובנתי - עזיבת גז בלבד (!!) בתוך פנייה על 120 קמ"ש לא תגרום להיגוי יתר ב-106 ראלי סטנדרטית, הפניית הגה או כל פרובוקציה אחרת - כן. (וכמובן שכן אם הכביש רטוב או לח וכולי...)

ובכל מקרה, בלי לנסות לצאת כנגד אחרים פה - לתקן היגוי יתר ב-120 קמ"ש זה לא בלתי אפשרי ולא צריך יותר מדי כוח בשביל זה. הפניית הגה נגדית וקצת גז יעשו את העבודה ברוב המקרים, כל עוד לא מדובר בהחלקה היסטרית, כמובן. זה מניסיון של עשרות פניות במורשה מכיוון רעננה ימינה לכביש 5 לכיוון צומת הכפר הירוק :lol:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא נכנסתי להחלקה בכזאת מהירות בכוונת תחילה ,

מה שאני התכוונתי אליו שעזיבת גז ( שזה שגיאה ) תגרום להנ"ל , וצריך לדעת איך לצאת מזה .

לי זה קרה בטעות , וברוך השם שהצלחתי לצאת מזה , הנקודה שלי הייתה שהרכב מסוכן מהבחינה הזאת כי הוא מכניס אותך לפנייה עם המון בטחון והמון יציבות אבל נושך מאד חזק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על 106 1.3 לא נהגתי, אבל אם זה אפשרי ב-205 ראלי, אז אני מוכן להמר שאתה טועה

גם לגבי ראלי 1.3.

אלי, האוטו שלך הוא זה שפורסם בפוקוס האחרון היום?

מזל טוב על "אובדנך". :wink:

דניאל

לא היה צורך בלוח פוקוס , מודעה ב - CARTEL והרכב נמכר תוך שבוע / שבועיים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...