Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתם גרים במרתף?

Nemesis
שימו לב! השרשור הזה בן 620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברנו לדבר על קומות

אני גר ב140 מטר (אולי יותר בקרוב), התארחנו בשבת אצל חברים בבית פרטי עם מדרגות

נוראי, לא יודע איך יש להם כח לעלות ולרדת במדרגות האלה, אני עוד גבוה ויש שם כמה מדרגות שהתקרה שם נמוכה יחסית, כל פעם הפחיד אותי מחדש. וגם לא מדובר על מדרגות של בניין, אלא מדרגות קטנות כאלה לא מבין איך קבלנים בונים ככה בכלל

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בישוב,
להרבה בתים יש מרתף וכל מי שעשה עבודת אטימה טובה לא סובל מבעיות רטיבות,
בתמנות נראה שיש שטח חלונות גדול ואמור לפתור את בעיות העובש...

לא הייתי שולל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל, עניין של פשרות וסדרי עדיפות. אני גר בדירה עם לא פחות מ-4 מפלסים (מגורים, עלית גג ומרתף). נכון שההתרוצצות במדרגות לא נוחה, מצד שני יש פרטיות למתבגרים (ששניים מהם בינתיים עזבו את הבית), ודירה בגודל דומה, עם 1-2 מפלסים, היתה עולה כפול ויותר, הרבה מעבר ליכולות שלי. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילי מדרגות בתוך הבית זה דיל ברייקר.

מעבר לסיוט שבטיפוס כל היום כל נקע או שבר ברגל הופך אותך לכלוא באחת הקומות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, garicho כתב:

שלא נדבר על זה שכל הדיבורים בבית הם בצעקות בין הקומות. גם זה לא בריא במיוחד…

מי צועק היום?

אתה יושב בסלון עם הילדים והם מתכתבים איתך בווצאפ.

• מצחיק 5

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Night Driver כתב:

בשבילי מדרגות בתוך הבית זה דיל ברייקר. מעבר לסיוט שבטיפוס כל היום כל נקע או שבר ברגל הופך אותך לכלוא באחת הקומות.

זה טיעון שאני תמיד מעלה פה בספרד כשהמקומיים שואלים אותי למה אני מפונק ודורש מעלית בכל דירה שאני שוכר. קשה להפריז בחשיבות העניין, במיוחד כשאתה גר לבד ו/או רוכב על אופנוע, אבל זה משהו שרוב האנשים לא חושבים עליו. במיוחד אם הם גרים במקום שבו מדרגות בתוך הבית או בניין ללא מעלית זה עניין של מסורת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, sperial כתב:

כרגיל, עניין של פשרות וסדרי עדיפות. אני גר בדירה עם לא פחות מ-4 מפלסים (מגורים, עלית גג ומרתף). נכון שההתרוצצות במדרגות לא נוחה, מצד שני יש פרטיות למתבגרים (ששניים מהם בינתיים עזבו את הבית), ודירה בגודל דומה, עם 1-2 מפלסים, היתה עולה כפול ויותר, הרבה מעבר ליכולות שלי. 

לדעתי פרטיות למתבגרים זה לא צורך, הם יכולים לסגור את הדלת אם הם רוצים ולהשיג פרטיות. 

אצלי לפחות, החלפה של צמוד קרקע לא גדול לפנטהאוז גדול יותר ב 30% עם מרפסות גדולות זו תוספת של 15%-20%, והחדש באמת גדול :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Derish כתב:

זה טיעון שאני תמיד מעלה פה בספרד כשהמקומיים שואלים אותי למה אני מפונק ודורש מעלית בכל דירה שאני שוכר. קשה להפריז בחשיבות העניין, במיוחד כשאתה גר לבד ו/או רוכב על אופנוע, אבל זה משהו שרוב האנשים לא חושבים עליו. במיוחד אם הם גרים במקום שבו מדרגות בתוך הבית או בניין ללא מעלית זה עניין של מסורת.

בתור אחד שאופנועים זה ממנו והלאה, מה הקשר בין מדרגות לאופנוע, ולמה הם מבטלים אחד את השני?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, vadim6385 כתב:

בתור אחד שאופנועים זה ממנו והלאה, מה הקשר בין מדרגות לאופנוע, ולמה הם מבטלים אחד את השני?

תאונות.

כנפצע סידרתי (בלי אופנוע. מספיק יצירתי גם בלעדיו) גם ה 4 מדרגות שיש לי עד המעלית הן מטרד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Night Driver כתב:

תאונות.

כנפצע סידרתי (בלי אופנוע. מספיק יצירתי גם בלעדיו) גם ה 4 מדרגות שיש לי עד המעלית הן מטרד.

אז במקרה כזה הבעיה היא בראש, לא במדרגות.

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם תאונות זה לא משהו שנפוץ פה ביום יום (ספרד בסה"כ מאד ידידותית לרוכביה), אפילו נפילה קטנה בחניה או בכניסה לתחנת דלק כשאתה רוכב על אופנוע של 250 קילו כמוני עלולה להסתיים בקרסול נקוע או ברגל שבורה (בנוסף לאגו מרוסק). זה מביא איתו תקופת התאוששות/גבס/קביים של מספר שבועות עד חודשים, ובמיוחד כשאתה גר לבד - כל עליה/ירידה במדרגות במצב כזה מרגישה כמו מסע כומתה.

זה די עצוב לראות אנשים בני גילנו, אפילו כאלה שלא רוכבים אלא סתם נקעו את הקרסול ברחוב, כלואים בבית על שטות כזאת. חתיכת מכה לבריאות הנפש לאבד ככה את העצמאות מהיום למחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 מפלסים בבית של ההורים, עניין של הרגל, לעלות 20 ומשהו מדרגות. אולי זה בכלל ה15 שניות אזעקה שמתרגלים לירידה מהירה או עלייה מהירה במדרגות .

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...