Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידידה שטסה לחו"ל יכולה "להשכיר" לי את האוטו?

DimaX111
שימו לב! השרשור הזה בן 661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנושא הזה נטחן כאן באופן די יסודי בשבועות האחרונים.

יש בעיה של ביטוח, יש בעיה של נזקים לרכב, יש בעיה של עבירות תנועה. הכל יותר מצידה של בעלת הרכב, אבל עלול לגרום לסיום הידידות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת קיטבג קלאסית, והתשובה היא חד משמעית לא. 

היא יכולה לאפשר לך לנהוג ברכב כשהיא בחו"ל. 

כשהיא חוזרת אתה יכול להשאיר לה מתנה סימלית לאות תודה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 6

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא יכולה לאפשר לפות''ש לנהוג ברכב אך ורק אם אין התניה בפוליסת הביטוח שהיא הופקה עבור נהג יחיד. במקרה כזה הביטוח יתנער מאחריות. קבל עצה טובה כפי שנכתב למעלה והימנע מצרות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בביטוח לנהג יחיד יש אפשרות להוספת נהג מזדמן במחיר של כ30 ש"ח ליום לתקופה של עד לשבוע 

לדוג' נהג מזדמן - הוספת נהג לפוליסת ביטוח רכב למספר ימים | מנורה מבטחים (menoramivt.co.il)

עריכה אחרונה על ידי לב טוב
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם. היא לא ממש ידידה, ואני מתכוון להיות איתה הוגן
אבל היא כן רוצה תשלום עבור ההשאלה של הרכב (היא תהיה שנה בתאילנד)

כלומר, אם הביטוח שלה מאפשר לכל נהג מעל גיל 30, אז לא אמורה להיות בעיה בכיסוי, נכון? (והביטוח לא ידע שנתתי לה מתנה בדיעבד עבור זה)

Mazda 2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם היא רוצה תשלום, תגיד לה תודה, אבל לא תודה, מהסיבות שרשמו מעלה.

תמליץ לה להפקיד רשיונות ולאחסן את האוטו במקום בטוח.

או למכור, ולקנות אחד אחר כשהיא תחזור.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח יכול להיות על שם שניים, שרק אחד מהם בעלי הרכב.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז רק אעדכן שלפי סוכנת הביטוח שלה אני יכול לנהוג ברכב בלי בעיה עד תום הביטוח, ובעת החידוש של הביטוח עוד כמה חודשים אנחו נצטרך לחדש אותו ולהוסיף את השם שלי 
פשוט אני לא מצליח להבין אם יש לי פה איזשהו סיכון אמיתי

Mazda 2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, DimaX111 כתב:

פשוט אני לא מצליח להבין אם יש לי פה איזשהו סיכון אמיתי

הם יודעים שזה בתשלום?

כי אם לא, אז יזמברו את שניכם אם יקרה משהו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם, אין סיבה שידעו.

זה לא שרשמת את זה באינטרנט או משהו, ומישהו בטעות יכול לראות את זה, ויכול להקיש מזה שמבוטחת שלו טסה לחו"ל ובדיוק מישהו התקשר לשאול איזה שאלה בנושא.

• מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...