Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידידה שטסה לחו"ל יכולה "להשכיר" לי את האוטו?

DimaX111
שימו לב! השרשור הזה בן 654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או שסתם יתקשרו אליה, וייפלט לה שהיא לוקחת כסף על ההשכרה.

אבל נשמע שכבר עשית את ההחלטה, אז שיהיה בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר ב"כאילו" קבל הצעה , קח את הרכב ללא תמורה וכשה"משכירה" תחזור תהיה נחמד ותן לה בדיעבד , כרטיס מתנה עם הסכום המוסכם בינכם. מסירת המתנה בדיעבד חשובה, אם חלילה יקרה משהו בהעדרה והביטוח יכנס לתמונה. הכי פשוט והכי בסדר בנסיבות הנתונות.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה?

כדאי לה מאוד למכור כעת את הרכב ולרכוש אחר בעוד שנה. המחירים כעת יקרים וצפויים לרדת בהמשך, זאת מעבר לירידת הערך של שנה....

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכרה בכסף איננה חוקית (ואני רוצה להבין שסוכן הביטוח לא הבין שהמדובר בהשכרה בתשלום).

לעניות דעתי ידידה שנותנת את הרכב לשנה אין דינה כהשכרה גם אם אתה משלם לה. שלם לה בעבור ההוצאות (ביטוח + להוסיף אותך) טסט וטיפול וכד'. סכמו על סכום כלשהו שאתה מביא לה בחזרתה ארצה, כך שגם חוקית וביטוחית תהיה מכוסה.

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכני ביטוח רוצים לבטח.. זהו בגדול.

אני רציתי לקנות רכב בשביל השכרה התקשרתי לאחת החברות הגדולות וביקשתי ביטוח לכל נהג והדגשתי שאני משכיר את הרכב בתשלום. אחרי 10 דקות שהסוכן הלך לשאול מנהל הוא חזר עם הברקה ישראלית.

"תעשה מה שאתה רוצה אנחנו לא אמורים לדעת מזה"

מיותר לציין שאם היה מקרה ביטוחי לא הייתי רואה כנראה שקל שחוק.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...