Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מזהים מתנדב של משטרת התנועה?

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 41 דקות, avargel כתב:

אם הוא מתלהב

שואל כי אחד שאני מכיר קיבל 21 מהצבא על אי התאמה אני חושב שירת כמה שבועות אחרי כמה שנים נתקלתי בו שראיתי אותו על מדי משטרה,  התפלאתי איך משטרת ישראל מגייסת אדם שלא כשיר לצבא למשטרה ולאחר בירור הבנתי שלהתנדב ככל הנראה כן אפשרי לבעלי פרופיל 21.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לו תעודת שוטר, יש לו סוג של כרטיס פלסטיק מוזר כזה.

וגם אין לו דרגות או סיכות על המדים.

לפעמים הם גם מסתובבים ברכבים שבדרך כלל אין במשטרה (למשל הייתה תקופה שבחדרה הסתובבו מתנדבים על פורד פוקוס).

image.thumb.png.1c08d579e08a0242806cb4f759f068fd.png

לרוב הוא גם נראה מבוגר מדי להיות שוטר.

וכמובן מתלהב יתר על המידה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנדב, ואני בדרגת רס״ר.

לגבי הרכבים - היה פעם, של אור ירוק. היום כבר אין.

לגבי ההתלהבות - מה נעשה, יש ויש. יש חמורים ויש אנשים נורמליים.

• אהבתי 3

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Liquidator כתב:

שואל כי אחד שאני מכיר קיבל 21 מהצבא על אי התאמה אני חושב שירת כמה שבועות אחרי כמה שנים נתקלתי בו שראיתי אותו על מדי משטרה,  התפלאתי איך משטרת ישראל מגייסת אדם שלא כשיר לצבא למשטרה ולאחר בירור הבנתי שלהתנדב ככל הנראה כן אפשרי לבעלי פרופיל 21.

פרופיל 21 פירושו לא כשיר לשירות באופן קבוע. זה יכול להיות מסיבה נפשית, זה יכול להיות בגלל איזו מחלת עור או פציעה בעבר. זה שיש למישהו קטיעה של 3 אצבעות (סתם, אין לי מושג איזה פרופיל צבאי זה קובע) זה לא מונע ממנו לשבת בניידת ולחפש נהגים המשתמשים בטלפון בניגוד לחוק.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, sperial כתב:

פרופיל 21 פירושו לא כשיר לשירות באופן קבוע. זה יכול להיות מסיבה נפשית, זה יכול להיות בגלל איזו מחלת עור או פציעה בעבר. זה שיש למישהו קטיעה של 3 אצבעות (סתם, אין לי מושג איזה פרופיל צבאי זה קובע) זה לא מונע ממנו לשבת בניידת ולחפש נהגים המשתמשים בטלפון בניגוד לחוק.

הבנתי אז ככל הנראה באמת הוא מתנדב כי זה לא הגיוני שאדם עם פרופיל 21 התגייס לשירות הביטחון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, tinoki כתב:

מה הבעיה בשוטר מתלהב?

סוף סוף מישהו מתלהב ממה שהוא עושה

חחחח יש כאלה הכי הקטע שאני ראיתי אותו עם המדים ממש הולך בתהלבות ובביטחון כאילו הוא איזה לוחם. 

לפחות הוא יתלהב לתת דוחות לנהגים ונקודות חחחח

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שאני יודע, דוחות יכול לתת רק השוטר שנמצא איתו בניידת.

שלושה חברים פעילים בתחום, אחד מהם בתנועה. עברו "קורס קצינים" אפילו אבל אין להם כל סמכות. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) דבר לא השתנה.  מסביבי  רואה עדיין נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת מכל הקורה בכביש , בכל נסיעה . 

עד מתי 😡

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

זה שיש למישהו קטיעה של 3 אצבעות (סתם, אין לי מושג איזה פרופיל צבאי זה קובע) זה לא מונע ממנו לשבת בניידת ולחפש נהגים המשתמשים בטלפון בניגוד לחוק.

למיטב ידיעתי שוטר בתפקיד שטח צריך להיות כזה שיכול לתפעל נשק.

קשה לי לראות איך אפשר לתפעל נשק (בצורה בטוחה) עם קטיעה של 3 אצבעות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, zaf כתב:

ככל שאני יודע, דוחות יכול לתת רק השוטר שנמצא איתו בניידת.

שלושה חברים פעילים בתחום, אחד מהם בתנועה. עברו "קורס קצינים" אפילו אבל אין להם כל סמכות. 

לפי מה שבדקתי אפשרי,  יש להם סמכויות. 

ורישיון לנשק למי שאמר לא נותנים לבעלי פרופיל 21 ואחד זה מחוץ לתחום אולי כן אבל לא נראה לי לכן בגלל זה היה ללא נשק. 

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי עם החברים. חייב להיות שוטר בניידת ומתוקף זה גם המתנדב יכול לרשום את הדוח.

לפי מה שהבנתי אין סיור של מתנדבים בלבד.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) דבר לא השתנה.  מסביבי  רואה עדיין נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת מכל הקורה בכביש , בכל נסיעה . 

עד מתי 😡

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...