Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מזהים מתנדב של משטרת התנועה?

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Liquidator כתב:

דיי בטוח שהוא יצא על אי התאמה מהצבא שזה סוג של נפשי,  שירת איזה שבועיים- שלוש. 

לרוב מי שיוצא מהצבא זה על אי התאמה למערכת הצבאית. 

ממש לא, גם בעיות בריאותיות כרוניות. 21 לא תמיד נפשי.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, zaf כתב:

אבל זה יהיה יעיל ושימושי לי, הם יוכלו לקנוס את הנהגים השחצנים בשכונה. עיקר הסעיפים יהיו נהיגה בקלות ראש, נהיגה ביריונית וסיכון משתמשי דרך 😉

יש כמה נהגות/ים ששועטים במהירות לא סבירה ומסוכנת ברחוב.

הבעיה במתלהבים,

זה שלפעמים הם מונעים מרגש של, אני גדול, נקמה, שליטה,וכדו’

ואז כל הסביבה סובלת, כי הם חייבים להוכיח לעצמך, לסביבה, שהם חזקים,

מקווה שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, zaf כתב:

ממש לא, גם בעיות בריאותיות כרוניות. 21 לא תמיד נפשי.

כן ברור אבל מתכוון לאילו שהם ללא בעיות בריאותיות שלא מגייסים לרוב זה אי התאמה,  חוץ מבן אדם באמת שיש לו מחלה נפשית אז זה סעיף קשה יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, WE988244 כתב:

הבעיה במתלהבים,

זה שלפעמים הם מונעים מרגש של, אני גדול, נקמה, שליטה,וכדו’

ואז כל הסביבה סובלת, כי הם חייבים להוכיח לעצמך, לסביבה, שהם חזקים,

מקווה שאני טועה.

אין לי בעיה עם זה, במידה וזה ירסן אותם. בעיקר את הנהגים החדשים שבהם. שילמדו לקח.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Liquidator כתב:

אילו שמתנדבים הבנתי לא מקבלים נעליים של שוטרים שיש להם ייחודיות כמו שיש לחיילים מגבניקים רק מדים ללא מתקן מצלמה וללא תג שם אם זה נכון? 

יש תג שם, יש פיילוט מצלמות, נעליים נותנים לקנות אבל לא מספקים. נספר לכם בשקט, שלא ישמעו, שהנעליים הרגילות הן בלנדסטון שחורות. נעלי swat לא נרכשות ע״י כולם.

לפני שעתיים, Liquidator כתב:

לא בטוח שהוא שוטר אלא מתנדב עם מדים,  קשה לי להאמין שמשטרת ישראל תגייס לשרותה אדם בעל פרופיל 21 אולי נפשי/רפואי/אי התאמה יש לו. 

עדיין אי כשרות זה לכל הזמן. 

דיי בטוח שהוא מתנדב וגם אין לו נשק,  בשביל לקבל רישיון לנשק הוא צריך להתנדב 3 שנים מינימום בשביל לעמוד בתבחין וגם לא להיות רשום בכרטסת של משרד הבריאות וללא התנגדות מצד המשטרה(עבר פלילי וכדומה). 

תבדיל בין נשק משטרתי לשימוש במהלך המשמרת, לבין פרטי. כל מתנדב שיוצא לשטח (סיור, תנועה וכו) חייב לעבור מטווח על m-16. 

פעם היה תבחין מתנדב בבט״פ, היום בוטל.

לפני 54 דקות, guya72 כתב:

1. אין בהכרח קשר ישיר בין פרופיל צבאי לכשירות גיוס או התנדבות למשטרה

פרופיל נקבע לפי מצב רפואי ו/או נפשי בהתאם לספר רשימת סעיפי ליקוי.

סעיף 21 אומר שזה פרופיל קבוע. לא אומר אם זה עקב רקע נפשי או רקע רפואי-גופני.

נכון, גיוס למשטרה של אדם עם רקע רפואי ישקל לעומק בכדי לוודא כשירות לתפקיד אך זה לא פוסל אותו באופן אוטומטי.

2. כפי שנאמר, למתנדבים שעברו הכשרה יש סמכות למתן דוחות תנועה. אין צורך בנוכחות שוטר בכדי לרשום דוחות תנועה (למעט פעולות מסויימות שרק שוטר רשאי לבצע).

סתם קוריוז שוטר שלא עבר הכשרה מתאימה (למשל שוטרי מג"ב) - אינו רשאי לרשום דוחות (או שהוא מוגבל בדוחות תנועה שרשאי לרשום, בהתאם להכשרתו)...

3. ביחידות תנועה ומג"ב יש סיורים של מתנדבים בלבד. לגבי יחידות משטרתיות אחרות - לרוב יש נוכחות של שוטר (תלוי ביחידה)

1 ו-2 נכונים. 3 לא מדוייק - יש גם בסיור מתנדבים בלבד עם שוטרים במשמרת אבל לא יחד.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, Liquidator כתב:

דיי בטוח שהוא יצא על אי התאמה מהצבא שזה סוג של נפשי,  שירת איזה שבועיים- שלוש. 

לרוב מי שיוצא מהצבא זה על אי התאמה למערכת הצבאית. 

מכיר כמה ששוחררו על 21 ללא בעיות נפשיות ובניגוד לרצונם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, roeibf כתב:

יש תג שם, יש פיילוט מצלמות, נעליים נותנים לקנות אבל לא מספקים. נספר לכם בשקט, שלא ישמעו, שהנעליים הרגילות הן בלנדסטון שחורות. נעלי swat לא נרכשות ע״י כולם.

תבדיל בין נשק משטרתי לשימוש במהלך המשמרת, לבין פרטי. כל מתנדב שיוצא לשטח (סיור, תנועה וכו) חייב לעבור מטווח על m-16. 

פעם היה תבחין מתנדב בבט״פ, היום בוטל.

1 ו-2 נכונים. 3 לא מדוייק - יש גם בסיור מתנדבים בלבד עם שוטרים במשמרת אבל לא יחד.

באופן כללי לפי מה שקראתי אין מניעה לבקשת הוצאת רישיון פרטי לנשק עוד כל אתה עומד בתבחין גם לבעלי פרופיל 21 נפשי/רפואי. 

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, roeibf כתב:

3 מדוייק. אולי הניסוח לא מובן לך. בסופו של דבר - התכוונו לאותו דבר (סיור של מתנדבים לבד בניידת. לא במשמרת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, שביט כתב:

סטייה מנושא השרשור- חפש ברשת "יקיר שגב".

בחור שידו נקטעה בילדותו, מה שלא הפריע לו להשתתף באימוני סיירת גולני במקביל לשירות בחיל מודיעין, לזיים קורס קצינים ולהיות קמ"ן גולני, וכל זה עם m16 אישי.

עניינת, עוד לא יצא לי לראות אבל ממש עניינת.

לפני 4 שעות, SlowRide כתב:

במקום אקדח נותנים לו לזרוק רימונים.

ומוציא נצרה עם השיניים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.6.2022 בשעה 06:50, Liquidator כתב:

שואל כי אחד שאני מכיר קיבל 21 מהצבא על אי התאמה אני חושב שירת כמה שבועות אחרי כמה שנים נתקלתי בו שראיתי אותו על מדי משטרה,  התפלאתי איך משטרת ישראל מגייסת אדם שלא כשיר לצבא למשטרה ולאחר בירור הבנתי שלהתנדב ככל הנראה כן אפשרי לבעלי פרופיל 21.

בגיל 18 אנשים עוד מתבגרים, זה שאז הוא לא התאים לא אומר שעכשיו הוא לא מתאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, FoxLight כתב:

בגיל 18 אנשים עוד מתבגרים, זה שאז הוא לא התאים לא אומר שעכשיו הוא לא מתאים

אבל לפי מיטב ידעתי סיכוי קלוש לערער על הפרופיל הצבאי ולעלות אותו מעבר ל 21.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, guya72 כתב:

סעיף 21 אומר שזה פרופיל קבוע. לא אומר אם זה עקב רקע נפשי או רקע רפואי-גופני.

נכון, גיוס למשטרה של אדם עם רקע רפואי ישקל לעומק בכדי לוודא כשירות לתפקיד אך זה לא פוסל אותו באופן אוטומטי.

לא סעף 21 אלא פרופיל 21. הרעיון הבסיסי הוא שהפרופיל (מספרים שנעים בין 21 ל-97. היום מספרם די קטן, בעבר היה סולם הרבה יותר מפורט) קובע את הכשירות לשירות. הפרופיל נקבע לפי סעיפי הליקוי, אשר מציינים ליקויים רפואיים, או נפשיים ואת דרגת החומרה שלהם.

היתה פעם אגדה על מישהו שערער על כך שקיבל פרופיל 21 כי לדעתו זה היה גבוה מידי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, roeibf כתב:

לפחות הם כבר לא מסתובבים עם קרבין

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרבין היה הנשק של המשא"ז בתחילת שנות ה-70. הסתובבתי אתו בשכונה במסגרת הזו בגיל 16, כמובן, אחרי הסמכה במטווח, ונשאתי גם איזה צטאלע שהסמיך אותי כ"שוטר מיוחד". באותם ימים היית מתחיל אימוני נשק בגדנ"ע בגיל 14 עם "רובה צ'כי מוסב 22."

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.6.2022 בשעה 11:44, vadim6385 כתב:

אין לו תעודת שוטר, יש לו סוג של כרטיס פלסטיק מוזר כזה.

וגם אין לו דרגות או סיכות על המדים.

לפעמים הם גם מסתובבים ברכבים שבדרך כלל אין במשטרה (למשל הייתה תקופה שבחדרה הסתובבו מתנדבים על פורד פוקוס).

לרוב הוא גם נראה מבוגר מדי להיות שוטר.

וכמובן מתלהב יתר על המידה.

יש דרגות (כתף/צוואר), יש סיכות (גם אותות מלחמה למי שיש). נוסעים בניידות משטרה כמו שאר השוטרים.

• אהבתי 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...