Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל יום אני מגלה מכה חדשה ברכב! משתגע כבר מאנשים במדינה הזאת..

Tom777
שימו לב! השרשור הזה בן 702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר לא יודע אם לצחוק או לבכות, פגעו לי ברכב כשהוא בחנייה 3 פעמים בשבועיים האחרונים! ( בבית, בעבודה ובחניון) .
כל פעם אני מגיע לרכב ומגלה מכה חדשה.. כמה אפשר?
פגעו לי פעמיים באותו המקום ברכב( טמבון קדמי שמאלי ) בהפרש של יומיים! הייתי קרוב לתקן את המכה בפעם הראשונה ישר אחרי שהיא קרתה ובסוף לא הסתדר.. אני רק מדמיין את העצבים שלי אם הייתי מתקן ושוב היו פוגעים באותו המקום..
ועוד הרכב שלי לא כזה יקר, אמנם נראה טוב אבל לא חדש ובטח לא יוקרה, מה בעלי רכבי יוקרה עושים? כל מכה אצלם זה מפח נפש

עריכה אחרונה על ידי Tom777
  • מבאס 1

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק כדי לאזן - בשבוע שעבר הגעתי לרכב ומצאתי פתק עם מספר טלפון שהשאירה מישהי ששיפשפה לי את הטמבון. יש גם אנשים נורמליים.

היות שמדובר ברכב ישן עברתי עם מטלית לחה, ראיתי שסה"כ יש קצת שריטות ולא יותר מזה וויתרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שמישהו קילף לו את הטמבון הקדמי,

שכן שראה מלמעלה את המתרחש צעק לו,

ההוא יצא מהאוטו ושם פתק מתחת למגב,

השכן לא טרח לרשום את המס' אוטו,

כשחבר שלי הגיע הוא רואה שרשום על הפתק סליחה אחי מתנצל, בלי מס' טלפון בלי שום פרט מזהה,

זהו זה, בושה וחרפה,

זה המדינה שאנו חיים בה.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי אבל זאת המדינה שאנחנו חיים, את אותה חוסר אחריות/אכפתיות כלפי רכוש של האחר תוכל למצוא בעוד המון מקומות במדינה הזאת.

מבין את הכאב שאתה חווה כלפי הרכב ואת ההתלבטות הנצחית של האם לתקן או לא כי גם ככה בעוד X ימים זה יקרה שוב.

אבל מה שאתה כן יכול לעשות זה להחנות רחוק ככל האפשר מאנשים וגם להשתדל להחנות כמה שיותר קרוב לקירות או מדרכות או כל עצם שתופס חניה (בתנאי שזה לא פח אשפה ביום הפינוי) ככה שיצא שרק אתה חונה או גג עוד רכב 1 חונה לידך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור תעבוד אצל האוטו,

תשאיר את האוטו בחניה ותסע בתח"צ,

בגלל זה אני לא קונה אוטו חדש מהנילונים,

וקונה אוטו רק בצבע לבן שפחות רואים מכות,

וחונה איפה שבא לי,

אחרת אני כל פעם יחפש חניה רחוקה ויקח אוטובוס עד הנקודה שאליה אני צריך להגיע,

זה המצב מדינה אין מה לעשות,

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להפיץ לומדות על "איך להחנות נכון" או "מה לעשות אם פגעת בציוד של אחד" או "איך לפתוח דלת בלי לפגוע באף אחד" 

אבל עצוב שיש אנשים שאין להם את ה common sense הזה 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנראה רילוקיישן זה יהיה הפתרון לפחות אצלי, צריךלחכות עד סוף התואר כי משום מה עם תואר זה יותר "פשוט" 
זה גם לא לבנות מדינה, בסה"כ תרבות מינמלית. 

עריכה אחרונה על ידי VromVrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...