Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החיים לצד קיה סטוניק 1.0 טורבו רובוטית - יומן אחזקה מתגלגל

For Martha

פוסטים מומלצים

לפני 17 שעות, Moshe c כתב:

בפער כה קטן של כ 200₪ סביר שתקבל את זה בחזרה במכירה כי קונים בדרײכ מעריכים טיפולים במורשה יבואן.

בכלל, ההבדל בטיפולים שוטפים  קטן, ההבדל בתיקונים מעבר לשוטף, לרבות ברקסים, שם כבר אולי שווה לשקול לבצע במורשה לא יבואן. 

הכסף לא מעניין, אני מחפש שמן טוב ולא פז. זה הכל.

רוכב אופניים בהתהוות, רוכב אופנועים בדימוס ונהג פחנוע בהווה,
BIKEDEALZ.net - מגזין אופניים בגובה העיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בשום מקום לא הוכח שהשמן של פז הוא לא טוב או לא מספיק טוב
אם השמן מטריד אותך, תבדוק אולי יש מרכזי שרות שיהיו מוכנים (למרות שהם מחוייבים) לאפשר לך שימוש בשמן שתביא איתך
מצד שני אתה מעמיד את עצמך שבכל סיכון של כשל במנוע או בטורבו הם יפנו אצבע מאשימה לשמן שהבאת.
אם זה שמן שהם שמו... זאת האחריות שלהם.

שוב, יש לא מעט לכלוכים על השמן של פז או דלק ועדיין לא שמעתי פעם אחת על נזק ששמן שכזה עשה למנוע או התייחסות באמת מקצועית ומבוססת שמסבירה למה השמן הזה נחות.

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מבלי להכנס לפרטים, אני למוסך רכטמן לא אגיע יותר - הצורת התנהלות והזלזול בזמני היקר רק העלה את ההסבר ללמה לא שווה להגיע כל כך רחוק לחינם.
בסופו של יום לקחתי את עצמי משם וטיפלתי במוסך מורשה בהרצליה.

הרכב נבדק, אין סיבה ספציפית לאיבוד המים למעט תחושת בטן שיכול להיות שיש נזילה קלה איפשהו שלא מאתרים. הוחלף פקק של התא עיבוי כי אולי זה דלף ממנו (למיטב ניסיוני זה היה המצב בפאביה הקודמת שלי). הטיפול 30 אלף כלל שמן, פילטר שמן, החלפת נוזל בלמים כולל ניקוז מהניפלים (שביקשתי שיעשו), החלפת פילטר מזגן שהסריח מעט (לא מפתיע..) וזהו.

העלות לא הייתה גבוהה וחלק מהחלקים היו שייכים לי וחלק מהמוסך.

סה״כ יצאתי מרוצה!

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאת איתך את השמן למוסך?
איזה שמן? איך המוסך קיבל את זה?

כמו שכתבתי לך, אני מטפל שם עוד מהימים שהם היו מוסך דיהטסו/ססאנגיונג
היתה לי אז רקסטון, יוסי מנהל/בעלים של המוסך אחלה בנאדם.

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה. המוסך שם אחלה לגמרי.
את השמן הבאתי אבל הוא טען שהיבואן נגד שמן שהוא לא 0-30 וביקש שלהבא אביא 0-30 ולא 5-30. אמר לי שאם אני רוצה, אני יכול ללכת להחליף בחנות ליד ולבוא אליו, רק על זה, פירגנתי לו ושילמתי על השמן של פז (שאני פחות אוהב).

את הפילטר שמן, נוזל בלמים ופילטר מזגן הבאתי בעצמי ולא הייתה בעיה כלל.
אמרתי לו שהוא הרוויח לקוח ושם טוב.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

הוחלפו אתמול רבעיית צמיגי מישלין פרימסי 4 בעלות של כ-1400 ש״ח. הפנצ׳ריה הייתה קרובה לביתי אך עם זאת, חאפרית עם הפירוק והרכבה, שרטו את הג׳אנט. אבל לך תוכיח שאין לך אחות עכשיו. לא ממליץ לגשת לפנצ׳ריית משה ובניו בתל מונד.

אעדכן בהתפתחויות בהמשך הדרך. בקרוב אעשה טיפול נוסף (אני מתכנן להקדים את הטיפול 15 .. למרות שהרכב עבר כ-9500 ק׳מ מהטיפול האחרון, אני מתחיל בניחותא לרכוש חלקים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי ביקרתי אצל משה פעמים על פנצרים למיצובישי ופעם אחת להחלפת צמיגים קדמיים לסטוניק (שנרכשו דרך טייר דיל והורכבו אצלו)

סה"כ ההתנסות שלי איתם היתה טובה מאוד

1400 ל 4 צמיגים זה ממש זול, איזה מידה אתה?  

אצלי 205/55R17 זוג גודייר (תורכי) עלו 1000 ש"ח
ואגב, לא מרגיש הבדל בינם לבין הקונטיננטל היקרים שהיו לי שלא שרדו אפילו 30 אלף ק"מ בנהיגה של סבתא בישלה דייסה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי משה סבבה אבל הפועל שלו לא.

בכל אופן, המידה שלי 185/65/15 שכן מדובר בדגם הlx. כאן אני שמח שמדובר ברכב עם צמיגים קטנים וזולים יותר. גם לחתך יש תרומה לסגנון הנסיעה שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: בוצע כיוון פרונט במוסך מקסיקו בנתניה, כרגיל יש להם אחלה שירות והמחיר די הוגן. 237 ש״ח לכיוון פרונט. זה אמור לחסוך את אכילת הצמיגים.
נאמר לי כי אין הרבה סטייה והמצב די טוב. מבחינתי זה מצויין כיוון שזה מלמד שהרכב לא עבר מכות וחבטות (לא אצלי ולא אצל הבעלים הקודמים).

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

היום בוצע טיפול קטם במוסך מרום הרצליה.

החלטתי לרכוש שמן בעצמי, קסטרול 0-30 תקן C2 וכן פילטר שמן מקורי וטבעת אטימה מקורית.

מד האוץ עמד על 42065 והטיפול עבר ללא תקלה מיוחדת.

בנוסף,

לפני כחודש נשבר הלוח מקשים של הקודנית והיא הוחלפה ללא עלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תבטל את הקודנית, לפחות אצלי היא לא נדרשת, איכות חיים אחרת. יש לך את דורון החשמלאי במושב פורת 10 דקות ממך ו200 ש"ח
2. להבא שאתה במרום תעדכן יום רודם, נזמין אותך לקפה, המשרד שלי ממול
3. כמה זה חסך לך לרכוש לבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, אוריס 2015 כתב:

אני רק שאלה: למה זה לא נדרש?

כשמחיר הרכב כבר נמוך יחסית נגיד 50 אלף ש"ח ומטה, הרבה חברות ביטוח לא דורשות מיגון נוסף מלבד המקורי שקיים ברכב (אימובילייזר).

אז אפשר לנתק את הקודנית שלא מונעת גניבה בכל מקרה ולהנות מנוחות שימוש עדיפה פי כמה ללא צורך להקיש קוד כל פעם. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הסטוניק וגם ה asx הן 85-90 במחירון ולא נדרש...

נכנסים לרכב, לוחצים start ויוצאים לדרך 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...