Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: מיצובישי אקליפס קרוס המחודש - שיפור במרבית הנקודות החשובות

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלקוחות שהזמינו, או יזמינו את הרכב הזה, לא  אכפת להם, או לא ישימו לב, שחסר אביזר בטיחות כזה או אחר.

מה שכן יעניין אותם קודם כל, זה הפוזה,[ואת זה יש בשפע...], זה גיפון, גבוה, מוצר יפני, אמינות...

הרכב, רחוק מלהיות שיא הטכנולוגייה, או עיצוב פנימי עתידני, כמו רכבים חשמליים למשל.

אבל דווקא בגלל הסיבות הללו  הוא הופך לידידותי יותר למשתמש הממוצע.

ובסופו של דבר זה גם יבוא לידי ביטוי, כהצלחה במכירתו העתידית, כיד שנייה.

אני אישית לא צופה לו הצלחה מסחררת כמו שהיה לאוטלנדר החדש, אבל הוא יימכר במספרים לא רעים בכלל.

לגבי המערכת  ה"קונקטד", שהיא כן בהתקנה מקומית,  בנוסף, היא בעלת קישוריות אנדרואיד, ואפל קאר פליי, וזה יתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב המלאים של התקופה האחרונה. יבואן ימכור יותר אם יצליח להגיע למצב של זמינות מלאי מיידית/קרובה. 

וזה כנראה מסביר חלק מהאלף הזמנות. 

כי באמת שאין לרכב הזה יתרון על פני מתחרים אחרים בקטגוריה. 

יתכן שגם דגם הכניסה הוחדר חזק לציי הרכב שמתחננים למלאי. 

• אהבתי 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה אוטו למי שאוהב אותו. אני רק רואה את אותו ההגה בדיוק שהושק עם האאוטלנדר לפני כ 10 שנים ועולה לי כל האוכל (פיצה עם תוספת בצל שאני מאוד אוהב; ההמחשה חייבה TMI, עמכם הסליחה).

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב שהיום פטור מהתקנה של מערכת התראה מקומית זה מבורך.

והכמות הזאת הולכת ופוחתת כל שנה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, yossiaviel כתב:

מה שכן יעניין אותם קודם כל, זה הפוזה,[ואת זה יש בשפע...], זה גיפון, גבוה, מוצר יפני, אמינות...

עוד לא פגשתי ג'יפון אחד עם 'פוזה'.

אף אחד לא מתרשם מהמקררים האלו.

רכב להסיע את הילדים לגן וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד של אשתי החליף קיה ספורטאז 1.6 אטמוספרית דור ראשון באקליפס דור ראשון. 

כרכב אהבתי את הספורטאז' יותר והייתי מאוד נגד המיצובישי הזו - לא ממש הבנתי למה לעשות כזו רכישה, היה נראה לי מאוד סתמי. 

ואז הבנתי שהמנוע הוא 1.5 אבל גודש - וזה הבדל עצום כבר כאן. 

הרכב עצמו - הדור הראשון - סה"כ נוח מאוד וסוחב יפה - אבל מה שראיתי כאן מהעיצוב הפנימי בדור השני - זה באמת שיפור נדרש ומתקבש כי הדור הראשון מאוד איך נאמר? אפרורי? - ובכל זאת גם הדור הראשון סה"כ הסלון שלו זה מקום שנעים להיות בו. הדבר היחיד שהיה ממש חסר לי זה בידוד רעשים - אבל זה משהו שאפשר לשפר מאוד בהשקעה הגיונית סה"כ ובטח שרעשי רוח שאת זה אפשר בהשקעה זניחה להביא למצב נהדר. 

מה גם שמנוע טורבו בנסיעה רגועה - מאוד שקט. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...