Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתקן טלוויזיה על הקיר עם כיוון גובה - יש חיה כזאת?

Ctzvi
שימו לב! השרשור הזה בן 848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אתאר את המצב -

הטלוויזיה שלנו ממוקמת בחדר השינה.

רוב הזמן אנחנו צופים בשכיבה במיטה, אבל כמעט כל יום שישי אנחנו צופים בסרט עם עוד אורחים ואז אנחנו יושבים על המיטה ועל כורסה שממוקמת לצד המיטה.

כרגע הטלוויזיה ממוקמת על שידה די גבוהה ובימי שישי הגובה מצויין.

הבעיה היא כמובן בשאר ימי השבוע שבהם אנחנו שוכבים ושוברים את הצוואר מכיוון שהטלוויזיה ממוקמת נמוך מדי.

האם קיים מתקן בחיבור לקיר שמאפשר תזוזה למעלה/למטה של מסך הטלוויזיה וכן הטיה של המסך? (מסך 55 אינצ')

יש לי האמצעים לתכנן ולייצר מתקן כזה, אבל זמן וכח - פחות. לכן אשמח לשמוע אם קיים כזה מן המוכן.

אני לא מעוניין במעלית ממונעת שעולה אלפי שקלים ולא במתקן שנתלה מהתקרה (תקרת רביץ שלא ניתן לחבר לה כלום).

תודה מראש,

צביקי

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, המתקני קיר מגיעים בכמה פורמטים, מהכי פשוט שהוא קבוע, לאלה שמאפשרים רק הטייה (לדוגמה), לאלה שמאפשרים גם הטייה וגם קירוב/הרחקה מהקיר (לדוגמה)

וכמובן יש מתקנים שמאפשרים יותר תנועות וכו'.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.stereosound.co.il/details.asp?id=508&cat_id=41&sub_cat_id=52&sub_sub_cat_id=&gclid=Cj0KCQiAtJeNBhCVARIsANJUJ2HaIrvcOeoAIoUfFoNL3u_v1Wti9ehgYo0O6AjRwI5ngPyOL87rA04aAvsUEALw_wcB

בדוק את נושא המשקלים טרם קניה - וכמובן השתמש אך ורק בדיבלים שמסוגלים להתחבר לקיר שלך בצורה מיטבית (אם מדובר בבלוק ישן חלול, זו עלולה להיות בעיה. אם יש לו "בשר" והוא לא מתפורר, אפשר לקנות דיבלים טובים שיחזיקו מעמד - אבל נתחיל מזה שתבדוק את משקל המסך שלך).

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה זה נראה מעולה והטלוויזיה שוקלת 12 ק"ג כך שאין בעיה. 

אני תוהה אם תנועה אנכית של 24 ס"מ תספיק - נעשה כמה מדידות ונחליט. 

לגבי עיגון אין מה לדאוג 🙂

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לבנות . יש היום כמה חברות סינית שמייצרות זרועות הידראוליות חזקות במיוחד. 

רק תשקיע בדיבלים לקיר והזרוע תחזיק את הטלויזיה באויר .

יש ברגים לכיוון קשיחות ה"קפיץ" אבל זה פשוט מחזיק את המסך בדיוק במקום בו תמשוך אותו. כמובן שיש ציר מפרקי לכל כיוון חופש. 

איכות הבניה ממש טובה משימוש של כמה חודשים ואפילו יש שרוול פנימי להכנסת החוטים הסוררים. חשבו על הכל.  

בארץ זרועות וסטנדים הם במחיר שערורייתי. שקול להזמין מחו"ל. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, save כתב:

לא ממליץ לבנות . יש היום כמה חברות סינית שמייצרות זרועות הידראוליות חזקות במיוחד. 

רק תשקיע בדיבלים לקיר והזרוע תחזיק את הטלויזיה באויר .

יש ברגים לכיוון קשיחות ה"קפיץ" אבל זה פשוט מחזיק את המסך בדיוק במקום בו תמשוך אותו. כמובן שיש ציר מפרקי לכל כיוון חופש. 

איכות הבניה ממש טובה משימוש של כמה חודשים ואפילו יש שרוול פנימי להכנסת החוטים הסוררים. חשבו על הכל.  

בארץ זרועות וסטנדים הם במחיר שערורייתי. שקול להזמין מחו"ל. 

זרקת פצצה בלי קישור :)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.amazon.com/s?k=HUANUO&ref=bl_dp_s_web_13976077011

ומשהו ל 12 ק"ג: https://www.amazon.com/Monitor-Wall-Mount-Adjustable-Bracket/dp/B08B1QK2GJ/ref=sr_1_16

גם משלוח חינם וגם פחות מ 60$ .

יש כמובן את הפחות משוכללים :

Full Motion TV Monitor Wall Mount Bracket Articulating Arms Swivels Tilts Extension Rotation for Most 13-42 Inch LED LCD F...

ולכן אלו יעלו 20$

https://www.amazon.com/Articulating-Extension-Rotation-200x200mm-Pipishell/dp/B07SHFPD8S/ref=sr_1_10

אין שם בוכנות גז ולכן המחיר בהתאם.

רק תוודא שלמסך שלך יש חיבורי VESA

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתקן השני לא מתכוונן לגובה ואילו שאר המתקנים שכן מתכווננים לא מתאימים לחיבור בגב הטלוויזיה (300x300).

תודה בכל מקרה 🙂

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה דוגמא אצלי. המתקן רגיל עם הטיה של 15%. הטלויזיה הזו היא 40" שוקלת בערך 10 קילו, ברגים זה ג'מבו 11 מ"מ בבלוק רגיל.

הנישה בקיר היא מהתקופה שבה היה "מסך שטוח" לטלוויזיה האנלוגית ("הבונגילה") 😂

IMG_0880.JPG

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשים שם ראוטר אתה בלי השקעה הופך אותו לאנטנה כיוונית 🤣

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם. הוא על הרסיבר של המערכת 🤣

Ultimate Mounts UM113 Tilt VESA Black Tilting Wall Bracket for 15 inch - 40  inch TV  וזה המתלה

• מצחיק 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מחפש מתקן מתכוון לגובה, לא ברור למה מציעים לו מתקן עם הטיה, זז לצדדים וקדימה אחורה או מתקנים למסכי מחשב.

שמתי לב בארה'ב למשל ישנה נטיה להתקין הרבה את המסך בסלון מעל האח, כנראה שלא יהיה נח לצפות במסך מותקן בגובה התקרה כאשר אתה יושב על ספה אז מתשמשים במתקן בעל אותו רעיון כמו קלאפה של מיקרוגל רק הפוך כך שניתן למשוך מטה את המסך לגובה הצפיה.

לא נתקלתי בזה אצל ספקים בארץ ולא טרחתי לחפש קישור לרכישה מחול או איך המתקן נקרא, אך זו הכוונה לפי התמונה המצורפת שחיפשתי לפי tv over fireplace:

MM340_Ghosted_Living_Room_1_600x600.jpg

עריכה אחרונה על ידי gsi16v
כיף
  • אהבתי 2

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, zaf כתב:

יש שם. הוא על הרסיבר של המערכת 🤣

Ultimate Mounts UM113 Tilt VESA Black Tilting Wall Bracket for 15 inch - 40  inch TV  וזה המתלה

זה מה שקורה ששמים Black on black

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...