Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפרט מצובישי ASX, וגם הבדל בין שנתון לתאריך יצור

calabasa
שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני על סף רכישה של מיצובישי ASX שנת 2019 ברמת Instyle מסוכנות ליסינג. יש לי 2 שאלות:

1. תאריך העליה לכביש הוא 2019, וזה השנתון מבחינת רשיון הרכב. אבל ראיתי שהרכב יוצר בפועל ב 2018 ואני לא בטוח איך להתיחס לזה. האם שווה להשקיע מחיר התואם את שנתון 2019, או שיש לצפות למחיר ע"פ מחירון 2018? האם יש לכך השלכות נוספות, נניח במכירה?

2. שאלה שהיא אולי טיפה קיטבג, סליחה מראש. אני פשוט רוצה לוודא משהו: בסוכנות אומרים שישנה מערכת לבלימה אוטונומית אבל ברשת מצאתי עדויות סותרות - בחלק מהמפרטים הטכניים שמצאתי עבור הדגם והשנה הרלוונטים מצויינת רק מערכת עזר לבלם, שזה משהו אחר לגמרי. גם ב"משומשת" לא מוזכרת המערכת למספר הרכב הזה. איך אפשר לוודא שיש כזו מערכת? זה הרי לא משהו שאני יכול לבדוק בנסיעה.. האם מישהו שמכיר את המודל + שנתון יכול לאשר?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההפרש בחודשים בין תאריך הייצור, לזה של העלייה לכביש?

3-4 חודשים זה לא נורא.

מלבד תיקון אקטיבי של סטייה מהנטיב, [יש התראה],ואזהרה על שטח מת במראות, הרכב מצויד ברוב אביזרי הבטיחות הקיימים כיום.

[הבלימה האוטונומית ברכב עובדת רק בנסיעה קדימה בלבד].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, yossiaviel כתב:

מה ההפרש בחודשים בין תאריך הייצור, לזה של העלייה לכביש?

3-4 חודשים זה לא נורא.

מלבד תיקון אקטיבי של סטייה מהנטיב, [יש התראה],ואזהרה על שטח מת במראות, הרכב מצויד ברוב אביזרי הבטיחות הקיימים כיום.

[הבלימה האוטונומית ברכב עובדת רק בנסיעה קדימה בלבד].

תודה על התשובה. לפי האתר של מיצובישי (יש להם דקודר למספרי שלדה) הפער הוא די גדול לצערי - יצור במאי 2018, עליה לכביש בארץ מרץ 2019. קצת מבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מייחס לזה יותר מדי חשיבות. על פי חוק מותר למכור את הרכב כחדש יד0 עד שנה ממועד הייצור. פה הם מתחו את זה עד קרוב לקצה. ועדיין לא הייתי מתרגש.
המחירון בכל מקרה נקבע על פי מועד עלייה לכביש. מועד ייצור לא נכנס בשום שיכלול רשמי\מקובל. האחריות - גם כן נקבעת לפי מועד עלייה על הכביש.
לדעתי יותר חשוב מה עבר הרכב מאז שהוא עלה על הכביש.
האם יש היסטוריית טיפולים?
האם עבר תאונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, calabasa כתב:
1. תאריך העליה לכביש הוא 2019, וזה השנתון מבחינת רשיון הרכב. אבל ראיתי שהרכב יוצר בפועל ב 2018 ואני לא בטוח איך להתיחס לזה. האם שווה להשקיע מחיר התואם את שנתון 2019, או שיש לצפות למחיר ע"פ מחירון 2018? האם יש לכך השלכות נוספות, נניח במכירה?

מבחינת משרד התחבורה וחברות הביטוח תאריך העליה לכביש הוא הקובע ולכן הייתי מתייחס אליו במחירון.

אתה יכול לראות את זה ככה, הרבה מאלה שרוכשים רכבים בסוף השנה מבקשים שהרכב יעלה לכביש בתחילת השנה הבאה כך שיירשם שהוא עלה בשנה החדשה ולא בקודמת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...