Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בטרנטה! שירשור אחזקה/שיפור/שימור וולוו S80 2.5T

deltaHF
שימו לב! השרשור הזה בן 965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור חובב מספרים, הייתי מוריד את המוכר ל20K רק על זה שפספסתי את 111111 בק"מ.

תתחדש! אוהב לקרוא שרשורים על רכבים לא שגרתיים, מקווה שיהיה פה מעניין ולא תחליף מהר כל כך

לפני 25 דקות, deltaHF כתב:

מושבי עור

זה לא חסר לך, סמוך עלי.

:)

עריכה אחרונה על ידי EliC25
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותתישן!

בהחלט מחבב את הדגם הזה, ממש קשה להאמין שחלפו מעל ל-15 שנים מאז הוצג.

שכחת לציין מאיזה מודל הרכב (אחסוך לאחרים את הבדיקה במאגר- 2008 :) ) ואשמח אם בפוסט הבא תפרט מה הוחלף ברכב עד שהגיע לידיך.

שי

• אהבתי 1

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי החיסרון במושבי עור הוא יתרון.

גם גלגלי "16.

אוטו מגניב לגמרי גם אם היה עולה כפול

• אהבתי 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה בעידכון הבא לפרט את ההיסטוריה שידוע לי עד כה ואת מה שאני עשיתי שזה מעט מאוד ובעיקר ניקיון.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמין חלקים מ:
רק מקורי - https://www.volvopartswebstore.com/

מקורי ותחליפי - https://www.fcpeuro.com/

ולאחרונה ניתן למצוא גם מציאות ב - https://www.rockauto.com/

כמובן שיש עוד לא מעט חנויות, אך עם אלה יש לי ניסיון וטוב

• אהבתי 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחובבי השיוט? אחלה של רכב, מושבים רחבים נוחים, כיול רך, מומנט מספק, לא צריך יותר מזה. אני גם אוהב את הנדסת האנוש של וולוו, עיצוב נקי שלא מתיישן ממש, לוח מחוונים נקי וברור ולמרות שיש המון כפתורים בקונסולה המרכזית, יש ארבעה גדולים לדברים החשובים. 

תתחדש ותהנה, בחירה אמיצה יחסית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

אני זוכר את השירשור שלך https://carsforum.co.il/topic/669457-השתגעתי-לגמרי-גרמניה-מתיישנת-כרכב-דיילי-w210-e39-e34/#comments

טוב לראות שהקורונה נגמרה ומצאת כלה מתאימה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניבה ביותר. יש לי פינה חמה בלב לוולבו ישנות, עוד מהטנקים של שנות ה-90 ועד לזו שרשכת. תתחדש!

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תתחדש!

חבר בדיוק מכר כזו עם אותו מנוע. רכב מאוד נוח, שקט כמעט לגמרי, מאוד איכותי ושלם גם אחרי עשור פלוס.

הקונסולה הצפה עד היום נראית מעניינת.

הרווחת הרבה רכב במעט מאוד כסף.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פינטזתי על הרכב הזה כמתבגר צעיר......שיא החלומות. לבוס של אבא שלי הייתה כזו T6 ספינה....

בגיל כזה מושבי עור היו נראים כמו הספות שזורקים לזבל לפני פסח. אין לך על מה להתחרט.

אגב אתה בטוח שבשנים האלו היתה בקרת שיוט אדפטיבית? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...