Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 10 אלף, אמין וחסכוני.

Mikelt89
שימו לב! השרשור הזה בן 916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זקוק רכב אמין וחסכוני עד 10 אלף לצורכי קניות סידורים וכד' בעיקר בעיר, רכב שיהיה זמני עד קבלת רכב עבודה כך שאין רצון להשקיע רבות, לגבי שכירות רכב לתקופה פחות כדאי לטעמי בגלל חוסר וודאות לגבי הצפי שבו נזדקק לרכב יתכן ויהיה שימושי לתקופה קצרה באופן אינטנסבי ויתכן לתקופה ארוכה יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי גטס בת 10

אלנטרה

ואני לא מאמין שאני כותב את זה, 301 הרובוטית פשוט כי הגיר כלכך מזעזע שאנשים מוכרים רק להיפטר ושאר האוטו לא רע. 

אבל בסכומים האלה, פחות חשוב המודל ויותר האקזמפלר הספציפי שתמצא. סתכל מה יש פה בפורום.

ועזוב "חסכוני". שום דבר לא חסכוני בעיר והנסועה שלך קטנה ממילא. לך על אמינות פרופר. כמו שיוליאן רמז, זו לא נסיעת פקקים אז ידני עדיף.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה301 בגדול די אמינה, אך בכללי הרכב נורא פשוט, מרעיש, והגיר הרובוטי ב301 הוא אחד הגרועים מסוג זה, לא מבחינת אמינות, אלא התנהגות, ממש דחפו לרכב הזה כל מה שזול, ומרגישים כך.

אני ממליץ ללכת על רכב קטן ואמין כמו הסיריון, רכב נפוץ עם מלא חלקים זמינים, ודי אמין, חסכוני יחסית, עשה לנו 12 ק"מ לליטר בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר 301 אז עם גיר פלנטרי, פשוט נכון, אבפ יש לו יתרונות כמו תא מטען גדול, מרווח טוב מאחור ונוחות נסיעה טובה מאוד, וזה רכב זול מאוד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהגיר הפלנטרי עדיף בהרבה על הרובוטי.

חבר מחזיק ב 208 עם 1.6 ללא תקלות, והאמת? לא זכור לי שנתקלתי בבעיות בפורום במנוע הזה לפחות בשנתונים האחרונים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-301 מנוע 1.6 הוא התפתחות של מנוע NFU, רק עם תזמון שסתומים משתנה. מנוע אמין מאוד.

הגיר ברכב, יכול להיות AL4 באחד הגלגולים האחרונים שלו, לאחר כל מחלות הילדות. יחסית לגיר 4 הילוכים, הוא חסכוני יחסית.

בדגמים מאוחרים יותר של ה-301, יש כבר גיר אוטומטי פלנטרי 6 הילוכים של אייסין.

• רעיון טוב! 1

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, מלטבשי כתב:

בדגמים מאוחרים יותר של ה-301, יש כבר גיר אוטומטי פלנטרי 6 הילוכים של אייסין.

רק במודל 2016 ו 2017, זה שילוב טוב של מנוע וגיר אבל לא נמכרו הרבה כאלה בארץ וכן עולות הרבה יותר מ 10.000 שקל. 

לפני כשעה, yulianx כתב:

אני חושב שהגיר הפלנטרי עדיף בהרבה על הרובוטי.

חבר מחזיק ב 208 עם 1.6 ללא תקלות, והאמת? לא זכור לי שנתקלתי בבעיות בפורום במנוע הזה לפחות בשנתונים האחרונים שלו.

כמו שאמר מלטבישי, ב 301 אין את המנוע 120 כ"ס פרינס אלא המנוע הישן יותר שהיה בפיז'ו 206 ו 307 בתוספת תזמון שסתומים משתנה שהעלה את ההספק מ 110 ל 115. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחפש רנו קליאו דור 3, נוחה מאוד, לא זריזה אל לעיר תהיה בסדר.

פיאט פנדה גם אופציה טובה, אמינה, מיקום ידית הילוכים מעולה (על הדשבורד), יש מצב city שהופך את ההגה לקל מאוד- נוח במקומות צפופים, יחסיל נוחה לרכב מיני.

יונדאי גטס ברמות אבזור gli/gls/glx, גם כן נחשבת לאמינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...