Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היסטוריית בעלים לפני קניית רכב.

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לרכוש רכב מודל 2015 , הבעלים טוען שהוא יד 2.

איך אני יכול לבדוק היסטוריית בעלים ? האם כל הידיים היו פרטיות ? או השכרה / חברה וכד'..

משרד הרישוי סגור עד יום רביעי הבא , לכן האופציה הזו לא רלוונטית כרגע.

יש דרך כלשהי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשיון רכב בסעיף מקוריות צריך להיות ריק.

כמו כן הוא יכול להיכנס לאזור האישי, ולהדפיס לך את הסעיף של בעלויות קודמות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרשמתי , אך לא מצאתי אישור של בעלויות קודמות במקרה שלי.. (אולי בגלל שאני יד 00 ?

אני רק רואה אופציה של הורדת רישיון רכב / העברת בעלות באינטרנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ברישום מקורי לא רשום כלום והיד 00 אז זה רכב פרטי.

הבחור יד 2, לכן אצלו ביד הראשונה יהיה רשום אם זאת חברה או פרטי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי , טעות שלי , מדובר על יד 02 (כלומר הוא כבר יד שלישית)

האם האתר באיזור האישי יכול לומר לי שהיד הראשונה והשנייה היו ידיים פרטיות גם כן ?

האם האתר באיזור האישי יכול לומר לי שהיד הראשונה והשנייה היו ידיים פרטיות גם כן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, kfirg כתב:

לדעתי אם הבן אדם שיקר לגביי איזו יד הוא כבר הייתי מתרחק לך תדע מה עוד הוא מסתיר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא שיקר, אני פשוט לא קראתי את המודעת מכירה שלו נכון. הוא פרסם יד 02 ואני מתוך קריאה מהירה חשבתי שמדובר ביד 2.

הפחד שלי זה לקנות רכב שהבעלים הקודמים שלו היו ליסינג / מחברה / השכרה וכד'..

גם אם הרישיון רכב העדכני כרגע ריק בסעיף מקוריות עדיין לא תהיה לי אינדיקציה אמיתית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרף לך את הטופס שניתן להפיק באיזור האישי,כל הפרטים אמורים להיות שם,הפקת הטופס היא חינמית,במידה שיש בעלויות קודמות של ליסינג\השכרה זה רשום

ברישיון הרכב.

פרטי רישיון רכב מלאים.pdf

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כמו שנאמר כבר לעיל, ברגע שרכב נקנה מחברת ליסינג או חברה בכלל - יצויין הדבר בסעיף מקוריות.

יוצא מן הכלל - קנייה מליסינג יד1 עם 0 ק"מ, שלא מופיעה או משנה משהו בסעיף מקוריות (וממילא לא ממש משנה הרבה מעבר לתוספת היד במחירון) - הרי מדובר במימון בלבד, לא בשינוי באופי השימוש או האחזקה של הרכב.

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, הלוחש למכוניות כתב:

ברגע שרכב נקנה מחברת ליסינג או חברה בכלל - יצויין הדבר בסעיף מקוריות.

רכב שהיה רשום על שם חברה כלשהי, ברישיון הרכב שלו בסעיף מקוריות לא יופיע כלום. 

בפלט בעלויות קודמות שבעל הרכב יכול להוציא דרך האיזור האישי באתר הממשלתי או דרך רישיומט כן תופיע בעלות חברה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אתכם , בקיצור אין מנוס מלבקש ממנו להוציא פלט מהאיזור האישי..

מעניין אם ירצה לשתף פעולה , יכול להיות גם שלא ידע על מה אני מדבר.. (בכל זאת דורש הרשמה וכד')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, הלוחש למכוניות כתב:

כמו שנאמר כבר לעיל, ברגע שרכב נקנה מחברת ליסינג או חברה בכלל - יצויין הדבר בסעיף מקוריות.

יוצא מן הכלל - קנייה מליסינג יד1 עם 0 ק"מ, שלא מופיעה או משנה משהו בסעיף מקוריות (וממילא לא ממש משנה הרבה מעבר לתוספת היד במחירון) - הרי מדובר במימון בלבד, לא בשינוי באופי השימוש או האחזקה של הרכב.

לא מדויק. 

0 ק"מ, לא רק "מוסיפה יד", ויש שינוי בצורת האחזקה של הרכב (עמד יותר משנה ללא שימוש). צורת הרכישה של הרכב "מימון בלבד" איננה קשורה כאן.

בשונה ממה שציינת, יש אחוז מסויים של הפחתה במחירון לוי-יצחק על בעלות קודמת של ליסינג/0 ק"מ.

כמו כן 0 ק"מ היא לא "צורת מימון" כפי שכתבת. ניתן לרכוש רכבי 0 ק"מ גם במימון, גם בתשלום אחד או בכל צורת תשלום אחרת. בדיוק כמו רכבים מהסוכנות. 

0 ק"מ, זהו רכב "חדש" שנרשם בבעלות מגרש ליסינג, ונמכר בזול יותר. בדר"כ, עמד לפחות שנה. מוזמן לקרוא עוד כאן

פות"ש - כפי שהמליצו מכבר, בקש ממנו פלט באיזור האישי. כמובן שהיסטוריית טיפולים מלאה/חלקית ודו"ח סליקה זה לדעתי בגדר חובה לפני שניגשים לראות. 

כמו כן, במידה והמכירה מתקדמת, אל תוותר על בדיקה במכון מטעמך.

תתחדש.

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Kooper כתב:

0 ק"מ, לא רק "מוסיפה יד", ויש שינוי בצורת האחזקה של הרכב (עמד יותר משנה ללא שימוש). 

נכון רק במקרים שמדובר ברכב שלא נמכר במשך שנה והיבואן נאלץ לרשום אותם על שמו. יש אפס ק"מ שמוכרים מכוניות חדשות לגמרי שעמדו מקסימום כמה חודשים (ועכשיו עם המחסור במלאים, הסיכוי לכך פוחת עודי יותר). 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...